Skocz do zawartości

Pomoc dla "nowych forumowiczow".....


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

yyyy to teraz ja wyskoczę z czymś głupim :oops:

 

Czy nie można zrobić tak że każdy nowy forumowicz jak chce napisać swojego pierwszego posta to zostaje automatycznie przekierowany na temat " tutaj się witamy czyli dział dla nowych forumowiczy " bo ile można usuwać tematów typu witam cześć yo elo :wink:

 

 

 

 

 

Proszę się nie śmiać to tylko luźna sugestia :wink:

 

Taa, będziesz otwierał powitania a tam co drugi post w stylu: 'sprzedam kalesony w panterkę' , '2,5 mi się zepsuło' itp.

:wink:

 

a ja tam bym zamknął już rekrutacje nowych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy to teraz ja wyskoczę z czymś głupim

 

żadnej odpowiedzi

 

 

skoro sam sobie odpowiedziałeś

 

 

Poruszymy sprawę na spotkaniu moderatorskim. Dobro "nowych" jest nam wszystkim bardzo bliskie, chcielibysmy aby się tu od samego początku dobrze czuli.

 

I abysmy co rusz nie musieli sprzatać kolejnego powitania na głównym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Może niech nowi mają zupełnie inne forum: przedszkole.subaru.pl, niech mają tylko wgląd do forum.subaru.pl i za wybitne osiągnięcia na przedszkolu(znalezienie czegoś na The Forum zamiast zakładania tematu, założenie tematu w odpowiednim dziale itp.), powiedzmy po kilku latach :wink: :lol: zdają "maturę" - parę pytań dot. Subaru i regulaminu forum, w przypadku pozytywnego rezultatu są pełnoprawnymi forumowiczami :D To byłby przesiew :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja mam propozycję żeby Nowi nie mieli dostępu do działu K/S dopiero po 50 poście:)

tzn żeby nie mogli sami tam sprzedawać :D

 

;)

 

...

Tworzenie nowych wątków jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników mających 25 postów lub więcej.

 

I tu moje pytanie: w profilu mam "Liczba postów: 29" jednak nie mogę założyć wątku ogłoszeniowego, dlaczego?

 

Może już wszedł postulat Bakupno`na w życie?

 

 

edit: Już mogę zakładać wątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

bry wieczor :D

caly czas jestem jeszcze nowa, wiec prosz o donawigowanie mnie do cela :oops:

:arrow: szukam tematu, gdzie polecacie warsztaty, najlepiej magiczne, w ktorych oferuja spa pojazdom, np szybkie, niezauwazalne i TANIE :P usuniecie obcierki, glebszych rys na lakierze :oops: (nie ja je zrobilam, to tak uprzedzajac uszczypliwosci 8) ) badz tez odnowa/regeneracja felg, najlepiej jakby bylo cos we Wrocku :mrgreen:

bede baaaardzo wdzieczna za info, poniewaz mam czas ograniczony i musze to zrobic zanim oddam auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry wieczor :D

caly czas jestem jeszcze nowa, wiec prosz o donawigowanie mnie do cela :oops:

:arrow: szukam tematu, gdzie polecacie warsztaty, najlepiej magiczne, w ktorych oferuja spa pojazdom, np szybkie, niezauwazalne i TANIE :P usuniecie obcierki, glebszych rys na lakierze :oops: (nie ja je zrobilam, to tak uprzedzajac uszczypliwosci 8) ) badz tez odnowa/regeneracja felg, najlepiej jakby bylo cos we Wrocku :mrgreen:

bede baaaardzo wdzieczna za info, poniewaz mam czas ograniczony i musze to zrobic zanim oddam auto :)

Poniewaz jest to Forum Importera Subaru jedyne co wolno nam reklamowac to ASO, i tak, to jest jedyna odpowiedz jaka mozesz uzyskac na tym forum. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wąż, reklamowanie/prowadzenie działalności handlowej, prowadzenie działalności komercyjnej związanej z motoryzacją oraz promowanie działalności konkurencyjnej wobec gospodarza Forum (SIP) jest zabronione na forum - regulamin się kłania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wąż, reklamowanie/prowadzenie działalności handlowej, prowadzenie działalności komercyjnej związanej z motoryzacją oraz promowanie działalności konkurencyjnej wobec gospodarza Forum (SIP) jest zabronione na forum - regulamin się kłania :wink:

 

no to natenczas przeprowadzimy eksperyment... :twisted:

 

zdetajluję tanio jakiegoś cara....konkurencyjnie dla SIPu, NKWD, ZHP, BMW i Związków Zawodowych.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jakiżto obecnie jest poziom liczebności postów dla świeżaków aby założyć nowy wątek na Kupię / Sprzedam?

 

 

taki sam jak byl czyli 25 :roll:

 

No to czy robi się to tam jakoś inaczej niż gdzie indziej? Mam 27 a nadal nie pojawił mi się taki "wieeelki" przycisk NOWY WĄTEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...