Skocz do zawartości

Odszedł od nas na zawsze Forumowicz


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Zalogowałem sie na forum, mowę mi odjęło .... choć nie znałem Cię zbyt dobrze, kilka razy spotkaliśmy się w różnych sytuacjach, do dziś pamiętam przejażdżkę z Tobą na lotnisku w ułężu , ostatnio pod stadionem X lecia w któryś z rajdowych wieczornych wtorków z AKCentrum... ciągle uśmiechnięty, życzliwy ... spoczywaj w pokoju.

 

Najszczersze kondolencje dla rodziny i bliskich

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 652
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ważne ogłoszenie - wstążki

 

Ustaliliśmy, że każdy wepnie sobie w ubranie niebieską wstążkę. Ja będę dysponował wstążkami dla wszystkich. Pojawię się przed kościołem godzinę przed rozpoczęciem ceremonii i będę na Was czekał. Szukajcie zgrupowania Niebieskiego GT-ka na blachach DOL i Forestera rpw. Postaramy się być widoczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Czytając ten wątek do końca zrozumiałem, czym tak naprawdę jest pasja...

Nie będzie mnie w czwartek z Wami ale o 11 odpalę babcie i należycie pożegnam kolegę z forum...

Najszczersze wyrazy współczucia dla bliskich...[*]R.I.P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p1050486gx8.jpg

w1024.png]

 

p1050483bv3.jpg

w1024.png

 

p1050481yh2.jpg

w1024.png

To jest piękne i wymowne zdjęcie... dzisiaj nie było podziałów, uszczypliwości, krzywych spojrzeń.

Przyjechało dużo forumowiczów i daliśmy na koniec piękny koncert.

Mimo wszystko, oby takich pięknych uroczystości jak najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam słów, żeby podziękować WAM wszystkim w imieniu swoim, rodziny i małej Natalki za tak liczne przybycie, szczególnie tym, którzy przyjechali z daleka. Wieniec był piękny, ryk silników tak donośny, jak powinien a Wasze ciepłe słowa bezcenne w tej chwili.

 

Szczególnie dziękuję: nieocenionej organizacyjnie trójce Przemkowi, rpw, Michelowi, kadrowej za uśmiech na twarzy Natalii, Adasiowi za pamiątkowy polar, wszytskim bez wyjątku za wsparcie, obecność, jedność i serce.

 

 

Krzysiek nauczył mnie niepoprawnego optymizmu, nigdy nie płakał, zawsze widział wyjście z sytuacji, każdy z nas ma obraz uśmiechniętego, energicznego i pełnego pomysłów faceta. Niech taki zostanie w naszej pamięci. Naiwnie wierzę, że gdzieś tam jest i mimo, że życie toczy się dalej nieubłaganie i bezlitośnie, pamięć o człowieku trwa. Trwa dzięki takim ludziom jak Wy.

 

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko - jest to pocieszające, że w tak smutnej i trudnej dla Was chwili udało nam się zrobić coś pozytywnego i w szczególny dla Nas sposób odprowadzić Krzyśka. Na pewno był to dzień, który będziemy pamiętać i myślę, że będziemy też pamiętać o Krzyśku.

 

Trzymajcie się i pamiętajcie, że zawsze możecie na nas liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...