Skocz do zawartości

Odszedł od nas na zawsze Forumowicz


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzis na Karowej...
dziś około 20.00 podjadę z Adamusmaxem na Karową, jeśli ktoś również ma taką potrzebę, to zapraszam..

widzę, że nie tylko mnie tam ciągnie...

też tam dość często zachodzę, zwłaszcza, że z uczelni mam dwa kroki...

 

ja pojade jutro .....

panowie a moze utrzymajmy ten plomien do barborki to tylko dwa tygodnie i dwa dni .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 652
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja pojade jutro .....

panowie a moze utrzymajmy ten plomien do barborki to tylko dwa tygodnie i dwa dni .........

 

Może być problem.

Dziś nas zaatakował jakiś społeczniak. Wezwał Straż Miejską i stwierdził, że palące się znicze szkodzą zabytkowemu wiaduktowi.

Przenieśliśmy palące się znicze 10 m obok (wcześniej) tuż przed wjazdem pod wiadukt. Teraz dym i temperatura ulatują w powietrze i nie szkodzą wiaduktowi. :shock:

Wypalone znicze posprzątaliśmy. Interwencja się skończyła...

 

Zdjęcia pozostały na swoim miejscu oraz symbolicznie trzy znicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post tutaj, do tej pory tylko Was czytałem, Blue 76 też... Nadal będę go czytał, wiele po sobie zostawił... Ktoś mądry kiedyś powiedział że to jaki człowiek był dla innych widać po tym ilu go żegna... Blue 76 musiał być wspaniałym, dobrym człowiekiem, a tam u góry widać teraz był taki potrzebny... Pamiętajcie o Nim, to nigdy tak do końca nie odejdzie, wypijcie na zlocie za Jego zdrowie, zaryczcie bokserami na pogrzebie... I uśmiechnijcie się do Niego choćby ostatni raz, choćby przez łzy... Czytając to co o Nim piszecie, dochodzę do wniosku że tego by chciał... Uśmiechu... Choćby przez łzy...

 

[*]

 

http://zimnoomii.wrzuta.pl/audio/9Y3T6G ... l_swieczke

 

 

Pozdrawiam

seb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach nieobecności na Forum przeżyłem dzisiaj SZOK !!!

Każdy, kto znał Krzyśka wie, jaki to był Człowiek - kopalnia życzliwości, dobrego humoru, ciepła. Kumpel, który zawsze jest gotów iść z pomocą.
Piękne słowa - podpisuję się pod nimi.

 

Aga trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do napisania tego postu skłonił mnie inny wątek, który został już skasowany.

Nie chciałbym aby jego autor poczuł się urażony, ale chyba muszę dodać 3gr.

 

 

Otóż poddaję szanownym kolegom pod rozwagę, iż nie wszystkie proponowane na forum metody

uczczenia pamięci Blue są stosowne do powagi chwili. Choć na pewno szczere i z serca,

niektóre pomysły z jakimi się tu zapoznaję, naprawdę ocierają się już o cyrk...

 

- projekt paska na szybę z napisem Blue pamiętamy :roll:

- zadaszenie zniczy na karowej :shock:

- dyskusje o składzie florystycznym wieńca :???:

- przebieranie się na pogrzeb na niebiesko, itd, itp....

 

Kochani, to jest nie żaden konkurs, dlatego wg mnie najtrafniejszym zachowaniem byłoby

powierzenie całej koncepcji naszej obecności na pogrzebie koordynatorom akcji, czyli

Przemkowi, rpw i Michaelowi. Jestem przekonany, że zajmą się tym godnie i odpowiednio.

 

 

Bardzo przepraszam, jeżeli ktoś poczuł się urażony - absolutnie nie było to moim celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do napisania tego postu skłonił mnie inny wątek, który został już skasowany.

Nie chciałbym aby jego autor poczuł się urażony, ale chyba muszę dodać 3gr.

 

 

Otóż poddaję szanownym kolegom pod rozwagę, iż nie wszystkie proponowane na forum metody

uczczenia pamięci Blue są stosowne do powagi chwili. Choć na pewno szczere i z serca,

niektóre pomysły z jakimi się tu zapoznaję, naprawdę ocierają się już o cyrk...

 

- projekt paska na szybę z napisem Blue pamiętamy :roll:

- zadaszenie zniczy na karowej :shock:

- dyskusje o składzie florystycznym wieńca :???:

- przebieranie się na pogrzeb na niebiesko, itd, itp....

 

Kochani, to jest nie żaden konkurs, dlatego wg mnie najtrafniejszym zachowaniem byłoby

powierzenie całej koncepcji naszej obecności na pogrzebie koordynatorom akcji, czyli

Przemkowi, rpw i Michaelowi. Jestem przekonany, że zajmą się tym godnie i odpowiednio.

 

 

Bardzo przepraszam, jeżeli ktoś poczuł się urażony - absolutnie nie było to moim celem.

 

 

Podpisuje sie pod czterama ręcoma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak napisal TomekN, odejscie Krzyska to ogromna strata dla wszystkich ktorzy go znali, nie czas teraz na publiczne roztrzasanie kwesti technicznych, najwazniejsze ze zajmuje sie juz kilka osob tymi sprawami i to w zupelnosci wystarczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, dostajac powiadomienia z forum czytam mejla "calosciowo" - za kazdym razem jak dostaje powiadomienie o nowym wpisie w watku "Wieniec dla Blue" wydaje mi sie w mejlu jest napisane "dostales powiadomienie w watku "Wieniec dla..." uzytkownik Blue napisal" :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[`][`][`]

 

witam wszystkich. to mój pierwszy post i nie często będe coś pisywałbonie mam subaraka a jedynie z Durbosem od czasu do czasu jeżdże jako pilot w kjsach. I tam właśnie poznałem Blue i na długo Go zapamiętam. Tak wyszło że po każdej próbie wymienialiśmy się uwagami kto jakie błędy i gdzie popełnił itp. Od kiedy dowiedziałem się o tej tragedii jestem w szoku. :sad:

Aga trzymaj się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dopisać jeszcze dwie, jak sądzę ważne, kwestie.

 

Po pierwsze wydaje mi się, że byłoby dobrze, gdyby nasz udział w ceremonii pogrzebowej był liczny. Im więcej nas przyjedzie tym lepiej. Jesteśmy wszyscy przyjaciółmi Krzyśka i jeśli tylko możemy być z Nim i jego Rodziną w tym dniu, będzie to na pewno podniosła i piękna chwila.

 

Po drugie, jeśli tak jak napisałem powyżej, będzie nas dużo (oby!), to weźmy wszyscy poprawkę na czas dojazdu oraz znalezienie miejsca do parkowania. Nie znam tego cmentarza i nie wiem czy będzie z tym problem ale lepiej brać to pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jest to niewielki cmentarz, a i kosciół jest mały. Więc z parkowaniem faktycznie może być problem.

 

 

WAŻNE!

Pamiętajmy, że w na pogrzebie będzie obecna Natalka. W imieniu Agi zwracam się do wszystkich z prośbą o pohamowanie w okazywaniu emocji. Wiem, że to trudne i często od nas niezależne, ale postarajcie się aby Natalka nie widziała łez. Słowa Agnieszki: "niech to będzie wydarzenie podniosłe, ale nie tragiczne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...