Skocz do zawartości

Odszedł od nas na zawsze Forumowicz


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 652
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jest właściwą kolejnością rzeczy, gdy ludzie tak młodzi odchodzą tak szybko :sad:

Pozostawiając smutek i żal najbliższych...

 

Tego nie jestem w stanie zmienić. Ani ja, ani nikt inny.

 

To, do czego w niewielkim choć stopniu mogę się jednak przyczynić, to zrealizować - bardzo szkoda, że post factum - życzenie, z którym się z Jego strony spotkałem.

Życzenie swego czasu intensywnie, lecz zawsze fair na Forum dyskutowane, czyli wprowadzenie klasy Outlaw jako pełnoprawnej, choć niezależnej klasy w trasie szosowej Plejad.

Jednocześnie pomyślałem, że - zakładając zgodę pani Agnieszki - właściwym by było nazwanie tej klasy

 

Blue 76

 

Myślę, że właśnie taka nazwa nie tylko przypominałaby Osobę, lecz także budziła zainteresowanie nowych uczestników Zlotu jej genezą. Czyli sprawiała, że co rok byłaby okazja do powspominania, opowiadania ...

 

Szanowna Dyrekcjo proponuje klase Blue.

 

Nie wiem czy wiecie skad sie wzielo Blue76. Krzysiek od zawsze mial nick Blue, jeszcze na FKP. Rejestrujac sie na naszym forum dostal info ze nick Blue juz jest zarejestrowany, dlatego dodal date urodzenia i tak powstal Blue76

 

Takie wlasnie drobne rzeczy mi sie dzisiaj przypominaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]

Wściekły jestem na siebie, że nie zdążyłem poznać osobiście...

Wściekły na pędzący świat bo tak rzadko odwiedzam forum i tak późno się dowiedziałem...

Wściekły na życie, że tak potrafi zaskoczyć...

... i wściekły na ludzi, bo nie wiele takich osób zostało jak blue76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie pomyślałem, że - zakładając zgodę pani Agnieszki - właściwym by było nazwanie tej klasy

 

Blue 76

 

Myślę, że właśnie taka nazwa nie tylko przypominałaby Osobę, lecz także budziła zainteresowanie nowych uczestników Zlotu jej genezą. Czyli sprawiała, że co rok byłaby okazja do powspominania, opowiadania ...

 

Dla mnie pomysł bomba :idea:. Szczególnie ze względu na ostatni poruszony aspekt tj. fakt, że co roku na Plejadach będzie okazja powspominać i poopowiadać Nowym fanom marki o Krzyśku i jego pasji...

 

Szanowna Dyrekcjo proponuje klase Blue.

 

Nie wiem czy wiecie skad sie wzielo Blue76

 

Adamus, niby tak, ale dla DUŻEJ większości z nas to Blue76, a nie "Blue". Samo "Blue" może nie spełniać warunku "zaciekawiania" - ktoś pomyśli, że ta klasa się tak nazywa, bo występują tam głównie niebieskie imprezy. Albo, że blue, czyli po angielsku również "smutny", to dlatego, że występujący w tej klasie są smutni, że nie mogą być w innych, tych "bardziej oficjalnych" :twisted:. Albo, że "blue" to przeciwstawienie do ekologii (green), a więc, że w tej klasie jeżdżą sami nieekologiczni. Albo Bóg wie jeszcze co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blue_eustoma

Adamus, niby tak, ale dla DUŻEJ większości z nas to Blue76, a nie "Blue". Samo "Blue" może nie spełniać warunku "zaciekawiania" - ktoś pomyśli, że ta klasa się tak nazywa, bo występują tam głównie niebieskie imprezy. Albo, że blue, czyli po angielsku również "smutny", to dlatego, że występujący w tej klasie są smutni, że nie mogą być w innych, tych "bardziej oficjalnych" . Albo, że "blue" to przeciwstawienie do ekologii (green), a więc, że w tej klasie jeżdżą sami nieekologiczni. Albo Bóg wie jeszcze co...

Racja słuchajcie Krzyś to blue76 :!: i większość Go zna jako blue76 i nie zmianiajmy nic...... i co do naklejek po pierwsze góruje blue nie powinno tak być!

...... blue76 a potem wybór....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znałam Krzyśka, ale jestem od wczoraj wstrząśnięta :sad: ,

łzy mi się same cisną do oczu

strasznie współczuję Agnieszce i całej Rodzinie,

żadne słowa nie są w stanie tutaj pomóc :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga wiem, że te kilka słów niewiele pomaga w takich momentach...

chciałem Ci tylko powiedzieć, że strasznie mi przykro i że okropnie Ci współczuję...

 

jakoś nie miałem siły Ci tego wczoraj powiedzieć na Karowej...

Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Dyrekcjo proponuje klase Blue

Ja uwazam ze samo Blue nie bedzie sie kojarzylo z konkretna osoba a oto przciez chodzi. Wg mnie powinno zostac Blue76, dlaczego?? Bo ja np. nie znalem Krzyska osobiscie, ale wiem ze jesli uslysze o klasie Blue76 to bede wiedzial ze nazwana zostala na pamiec o kims, kto byl wspanialym czlowiekiem. Ale to jest tylko moja opinia....Krzyśku spoczywaj w pokoju [*] :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mawiają, że milczenie jest złotem...

jednak strata, jakiej wszyscy doznaliśmy nie pozwala mi nie napisać co czuję.

Krzyśka poznałem osobiście i mimo, że widzieliśmy się raptem kilka razy to emocje, jakie wzbudzał i pozytywna energia, która emanowała z jego osoby, powodowała, że niedało się przejść obok obojętnie. Zawsze uśmiechnięty, subarozakręcony i przede wszystkim wierny temu w co wierzył. Był ciepłą osobą i właśnie takiego go chcę i będę pamiętać.

 

Czekam na termin pogrzebu...

 

[*] Blue76-08 [*]

 

Szczere kondolencje dla rodziny Krzyśka. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...