Skocz do zawartości

Odszedł od nas na zawsze Forumowicz


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 652
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Piotr Radzki

Witajcie,

 

Chciałbym złożyć szczere wyrazy współczucia i kondolencje żonie Krzysztofa jego calej rodzinie oraz przyjaciołom i znajomym ktorych jak widze mial niesamowita ilosc.

Ta informacja byla dla nas wspolpracownikow Krzyska ogromnym szokiem i ciosem.

Osobiscie nigdy nie pogodze sie z tym co sie stalo, jednoczesnie zaluje ze nie moglem blizej poznac Krzysztofa.

 

Krzysiek byl wyjatkowym czlowiekiem, nie ma takich wielu, jego entuzjazm i podejscie do zycia oraz profesjonalizm zawsze mi imponowal.

 

Krzysku na zawsze pozostaniesz w pamieci.

 

Piotr Radzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy,

 

Mam pewien pomysł na uczczenie pamięci Krzyśka - skonsultowałem go wcześniej z Przemqiem, który zasugerował, żebym przedstawił go w tym wątku.

 

Zainspirował mnie artykuł nt. CYNY w grudniowym magazynie WRC (Krzysiek jest na zdjęciach) i tak sobie pomyślałem, że może dobrym pomysłem na uczczenie pamięci Krzyśka mógłby być jakiś artykuł poświęcony Mu w następnym numerze WRC.

 

Ja, mimo tego, że robię w branży PR, nie mam akurat nikogo znajomego w tym wydawnictwie ale jestem pewien, że niektórzy z Was (może herrkam?) mają takie kontakty.

 

Rzucam pomysł pod rozwagę. Znałem Blue76 przelotnie, ale zapamiętałem Go... tak jak Wy... jako bardzo porządnego człowieka. Niemniej jednak, żeby coś napisać musi być jakiś materiał zebrany o Jego Osobie, jakieś zdjęcia, cytaty przyjaciół, a ja aż tak blisko Go nie znałem... Choć bardzo teraz żałuję, bo jak się okazało kończyliśmy te same studia...

 

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie że artykuł ..to za duża sprawa....ale o newsa w stylu że Krzystofa nie ma już z nami i forum subaru pamięta, z krótkim opisem Jego osoby możemy w WRC zapytać.

Proszę zredagować news ze zdjęciem i poproszę naczelnego o zamieszczenie go w gazecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzis na Karowej...
dziś około 20.00 podjadę z Adamusmaxem na Karową, jeśli ktoś również ma taką potrzebę, to zapraszam..

widzę, że nie tylko mnie tam ciągnie...

też tam dość często zachodzę, zwłaszcza, że z uczelni mam dwa kroki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo rzadko sie wypowiadam i odarzu mowie ze Blue nie znalem......

 

zawsze jednak jest tak ze jak odchodzi czlowiek z pasja, checia tnacy zakrecia przez zycie to czlowiek tak naprawde wspolczuje .... jedyne co moge powiedziec to ze bardzo wspolczuje bliskim i pelen szacun dla jazdy jaka "uprawial" BLUE" jedyne co zostaje to wierzyc to ze teraz jego odcinki sa pelne pieknej drogi i wymarzonych winkli ;) 3maj sie i powodzenia tam gdzie jezdzi sie lepiej

 

Piotr Lenczowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...