Skocz do zawartości

Odszedł od nas na zawsze Forumowicz


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Z głębokim żalem, smutkiem i prawdziwą rozpaczą chciałem (nie, nie chciałem - muszę) poinformować Was, że w dniu 21 listopada 2008 r. odszedł od nas na zawsze Krzysiek, znany tu jako Blue76.

 

blueww7.jpg

 

nekrologbluecy6.jpg

 

Brakuje mi słów, by wyrazić to, co czuję. Każdy, kto znał Krzyśka wie, jaki to był Człowiek - kopalnia życzliwości, dobrego humoru, ciepła. Kumpel, który zawsze jest gotów iść z pomocą. A przy tym prawdziwy fantyk marki, rozsławiający jej imię na każdej możliwej imprezie samochodowej w okolicach Warszawy i nie tylko.

 

W imieniu Agnieszki, Niunki bardzo Was proszę o niekontaktowanie się z nią. Ona nie jest teraz w stanie rozmawiać. Apeluję do Was o uszanowanie tej prośby - nawet, jeśli wewnętrznie czujecie, że powinniście do Agnieszki zadzwonić, czy wysłać PW.

 

Nie pytajcie też co się stało, jak... Stało się i to jest - niestety - najważniejsze...

 

Będę informował o terminie pogrzebu. Odprowadźmy Krzyśka w ostatnią drogę rykiem bokserów...

 

[*] [*] [*]

 

PS Forum zaraz przybierze stosowną szatę. Zamykam tymczasowo wątki "rozrywkowe".

 

***************************

 

Pogrzeb Krzyśka odbędzie się 4 grudnia (w dzień Barbary, czyli Barbórki...) o godzinie 11:00 na cmentarzu w Babicach. Dokładniej mówiąc: o 11:00 jest msza w kościele obok cmentarza, skąd nastąpi wyprowadzenie prochów na cmentarz.

 

Spotykamy się przed 11:00, pod kościołem.

 

Proszę, nie przejmujcie się tym, że to "Babice" a nie "Warszawa" - Babice są od centrum bliżej, niż niektóre warszawskie osiedla.

 

Jak ktoś jeździł do Koczarg do Dżanka, to mniej-więcej tam.

 

Poniżej - dokładny opis dojazdu:

 

Przemku jako że mieszkam w pobliżu to mogę opisać najprostsza drogę na cmentarz, może przyda się szczególnie osobom spoza W-wy:

-w Warszawie jedziemy ulicą Górczewską (jedna z głównych ulic w W-wie) w kierunku rogatek Warszawy,

-200 metrów za zwężeniem z trzech do jednego pasa mamy światła i skrzyżowanie z ul. Lazurową, którą przecinamy na wprost - wyjazd z Warszawy,

-od powyższego skrzyżowania jedziemy cały czas prosto główną drogą - 3 km,

-dojeżdżamy do ronda w Babicach (będzie to pierwsze i jedyne większe skrzyżowanie),

-na tymże rondzie skręcamy w prawo,

-po 150 metrach od ronda po prawej stronie mamy cmentarz.

Jeżeli uważasz że może to pomóc w trafieniu to może umieść ten opis w odpowiednim wątku.

 

A tu szczegółowe namiary:

 

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=cmen ... d=&x=0&y=0

 

cmentarzxk2.th.jpg

 

***************************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 652
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co prawda nie znałem Krzyśka i, niestety, już nie poznam, ale żegnam go jako jednego z Naszej Forumowej Braci...

 

[*] [*] [*]

 

Właśnie się zorientowałem, że wczoraj oglądałem nawet film z jazdy jego niebiesko-białą Imprezą, a Jego już "nie było"... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: To znaczy bardzo przepraszam ale chwilowo na nic więcej mnie nie stać. To jest niemożliwe :!: Jeszcze dosłownie w zeszłym tygodniu wymienialiśmy PW a propos KJS-ów. A chwilę temu oglądałem jak jeździ. Powtórzę raz jeszcze - to jest niemożliwe! :!: :!: :!:

 

Przemku, bardzo Cię proszę (o ile możesz) o jakieś info co się stało. Nie mogę w to uwierzyć. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...