Skocz do zawartości

Odszedł od nas na zawsze Forumowicz


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 652
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Agnieszko nie znałem osobiście ani Ciebie ani Krzysztofa, ale jak sobie uzmysłowiłem że taki los może spotkac kazdego z nas to naprawde, nie moge zasnac i leje rzeki lez. Po prostu obrazki te które pokazał Przemeq czy MIKKI rozkładaja mnie :( Moge pocieszyc sie tym, ze bulgot Imprezy odprowadzil BLUE76 takze w Gdansku... Jeszcze raz cierpliwosci i spokoju w tych w trudnych dniach :| Jesli bede na Barbórce to napewno zaświece lampke, jesli nie to wiedz, że w Parku Oliwskim, 13.12 napewno zabłysnie choc jedna swieca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jestem baaardzo rzadko na tym forum. Ostatnim razem w okolicach Marca 2008. Nie znałem Krzyśka, oczywiście jest mi niezmierni przykro. Po kilku miesiącach od ostatniej wizyty, wszedłem na to Forum i jakież było moje zdziwienie widząc, kto od nas odchodzi... w 2002/2003r pracowałem w Żyrardowie, pamiętam przez mgłę jego twarz, próbowałem sobie przypomnieć, skąd jest mi znana...wszedłem na goldenline...i niestety potwierdziły się moje obawy. Tego chłopaka spotkałem kilka lat temu, wdrażał SAPa w Thomson'ie, widziałem go może kilka razy, teraz po kilku latach widzę znowu jego twarz, ale niestety nie w tych okolicznościach, w których bym chciał...jaki ten Świat mały i niesprawiedliwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suba.Dopiero teraz piszę, bo to najtrudniejszy okres dla rodziny ( okres po pogrzebie)Sam przeżyłem taką tragedię 4- lata temu. Zostałem z dwójką dziewczynek nagle sam, ale jako człowiek wierzący zaufałem całkowicie Jezusowi.Na początku trudno to zrozumieć wszystko, ale wiara pomogła mi że nie dostałem na głowę.Obecnie znowu jestem szczęśliwy mam żonę i jeszcze dwóch chłopczyków!! więc Agnieszko wszystko będzie dobrze- tylko zaufaj Jezusowi.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, może rzeczywiście przegiąłem... Też przeżyłem wiele w życiu, ale tak sobie tego nie tłumaczę... Wiem, że niektórym może to pomaga, mnie nie :!:

ps.

rozumiem Waszą reakcję, wezmę na wstrzymanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku. Ostatnio mało odwiedzam forum ale dzisiaj mnie zatkało. Krzyśka poznałem w Ułężu i nie mogę uwierzyć, że nie ma go wśród nas. Zawsze wesoły, uśmiechnięty. Człowiek wokół, którego zawsze coś się działo. Aga- moje wyrazy współczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Karowej Krzysiek byl z nami dzieki Adamowi, Pawlowi, QHRowi, Klaudii Podkalickiej, Kajto

 

dzieki dla Graca, Adama, Howarda ktorzy to zorganizowali

 

 

 

karowa082tf1.jpg

 

karowa093tu1.jpg

 

[ Dodano: Pon Gru 15, 2008 6:02 pm ]

i ja jak zwykle okazalem cie bucem i nie podziekowalem Bolkowi - sorry verciu - dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Karowej Krzysiek byl z nami dzieki Adamowi, Pawlowi, QHRowi, Klaudii Podkalickiej, Kajto

 

dzieki dla Graca, Adama, Howarda ktorzy to zorganizowali

 

Szukalem tych naklejek ale szczerze mowiac odnotowalem je dopiero na zdjeciach ktore wkleiles, ale super ze byly, bo myslalem, ze cos nie wypalilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Karowej Krzysiek byl z nami dzieki Adamowi, Pawlowi, QHRowi, Klaudii Podkalickiej, Kajto

 

dzieki dla Graca, Adama, Howarda ktorzy to zorganizowali

 

ciesze sie ze udalo mi sie umiescic krzyska na aucie kajta

na moim aucie tez jest i conajmniej caly przyszly sezon tam zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...