Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

Aaaaale piękny!!! :drool:  :wub:

 

_______________________________________________________________________________________________________________

 

 

Znalazłem jeszcze jednego Speca MY07 w manualu sprzedawanego przez salon Subaru Litwa :)

Warto zaznaczyć, że ma spoiler taki sam jak Legacy STi/S402 ;)

20140305_141904.jpg

20140305_141853.jpg

20140305_141927.jpg

20140305_141916.jpg

20140305_141943.jpg

20140305_141957.jpg

Szkoda że ma "moskitierę" zamiast tego bardzo eleganckiego odpimpowanego grilla :rolleyes:  

Ale coś czuje, że znalezisko kolegi Eddie_gt4 jest chyba najlepsze w tym wątku na tej stronie :P  ;) 

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie mam pojecia jakiego rzedu sa to oplaty..

Czyli wychodzi ok 48 tys zł razem z przywiezieniem :o  :drool:

Dla porównania przedstawiam Wam inne Spec.B kombi i A/T za podobną kwotę, ale z pierwszego poliftowego wypustu i z przebiegiem 3 razy większym od tego z Litwy B)

7ccd7e6bd262e172a05896a308170.png

http://autobazar.autovia.sk/subaru-legacy-kombi-40-wagon-41-3-0-exclusive-a-t-1460449

Ale w tej czerni wygląda naprawdę świetnie :)

I jeszcze w Szwecji wykukałem poliftowego Spec-a MY06 M/T ale jakoś to ogłoszenie i ten przebieg mało realny <_<

Ładny skubany jest mimo wszystko :)

62291180-286e-49f7-9159-a24ff36a2775.jpg

1131ea05-dad5-43dd-8ae6-fdb5b6af844e.jpg

557f6b0b-6d7b-41ba-bd1b-637c27d07936.jpg

99ff722a-3138-4e45-819d-b8236688890d.jpg

https://www.autouncle.se/se/begagnade-bilar/2562767-subaru-legacy-3-0r-spec-b-07

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I jeszcze w Szwecji wykukałem poliftowego Spec-a MY06 M/T ale jakoś to ogłoszenie i ten przebieg mało realny <_<

Ładny skubany jest mimo wszystko :)

62291180-286e-49f7-9159-a24ff36a2775.jpg

1131ea05-dad5-43dd-8ae6-fdb5b6af844e.jpg

557f6b0b-6d7b-41ba-bd1b-637c27d07936.jpg

99ff722a-3138-4e45-819d-b8236688890d.jpg

https://www.autouncle.se/se/begagnade-bilar/2562767-subaru-legacy-3-0r-spec-b-07

Szwedzka mila to 10 km :)

 

Sent with Tapatalk

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Orientuje sie ktos ile ~kosztowaloby sprowadzenie takiego auta?

Brać, bo sam po niego pojadę :rolleyes:  ... a ja mam daleko, bo z południa Polski.

 

Na zachętę dodam, że to jest maksymalna wersja wyposażenia w jakiej Legacy BL/BP wychodziły w Europie (RC NSE).

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Orientuje sie ktos ile ~kosztowaloby sprowadzenie takiego auta?

Brać, bo sam po niego pojadę :rolleyes:  ... a ja mam daleko, bo z południa Polski.

 

Na zachętę dodam, że to jest maksymalna wersja wyposażenia w jakiej Legacy BL/BP wychodziły w Europie (RC NSE).

To weź mnie ze sobą jak będziesz jechał :rolleyes:  Proszę :)

Będę grzeczny, obiecuje ;)

 

Tak jest to nie dość, że ostatni wypust to jeszcze z najwyższym wyposażeniem łącznie z czujnikami parkowania z przodu i z tył. A to już była opcja w każdym Legacy ;)

 

Warto zaznaczyć, iż Spec.B nie we wszystkich krajach było na tzw full wypasie. Np na wschodzie były wersje bez nawigacji i/lub skórzanej.

tapicerki.

 

Ale widzę, że chłopaki z Ukrainy wybrnęli ze faktu braku seryjnej nawigacji w Spec.B 

2cec6a054dd6.jpg

b09c69ef9247.jpg

 

:)

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Orientuje sie ktos ile ~kosztowaloby sprowadzenie takiego auta?

Brać, bo sam po niego pojadę :rolleyes:  ... a ja mam daleko, bo z południa Polski.

 

Na zachętę dodam, że to jest maksymalna wersja wyposażenia w jakiej Legacy BL/BP wychodziły w Europie (RC NSE).

To weź mnie ze sobą jak będziesz jechał :rolleyes:  Proszę :)

Będę grzeczny, obiecuje ;)

 

Ba, fotel eksperta masz gwarantowany. Niestety do połowy czerwca nie ma szans terminarzowych ... a nawet już sprawdzałem loty do Wilna :rolleyes:

 

Czy mamy jakąś forumową delegaturę w Wilnie ?

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Znalazłem jeszcze jednego Speca MY07 w manualu sprzedawanego przez salon Subaru Litwa Warto zaznaczyć, że ma spoiler taki sam jak Legacy STi/S402

 

Oj tego czarnucha to ja będę zazdrościł przyszłemu nabywcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Orientuje sie ktos ile ~kosztowaloby sprowadzenie takiego auta?

Brać, bo sam po niego pojadę :rolleyes:  ... a ja mam daleko, bo z południa Polski.

 

Na zachętę dodam, że to jest maksymalna wersja wyposażenia w jakiej Legacy BL/BP wychodziły w Europie (RC NSE).

To weź mnie ze sobą jak będziesz jechał :rolleyes:  Proszę :)

Będę grzeczny, obiecuje ;)

 

Ba, fotel eksperta masz gwarantowany. Niestety do połowy czerwca nie ma szans terminarzowych ... a nawet już sprawdzałem loty do Wilna :rolleyes:

 

Czy mamy jakąś forumową delegaturę w Wilnie ?

 

Dziękuje :yahoo:

Znalazłem jeszcze jednego Speca MY07 w manualu sprzedawanego przez salon Subaru Litwa Warto zaznaczyć, że ma spoiler taki sam jak Legacy STi/S402

 

Oj tego czarnucha to ja będę zazdrościł przyszłemu nabywcy. 

 

 

Exit, a można wiedzieć dlaczego akurat tego?

Ty kolego drogi ciesz się swoim Specem :) Moim zdaniem nic mu nie brakuje :idea: Trzeba mieć nosa, aby taką okazję zgarnąć ;)​ 

I wieże, że nie długo uda się mi go na spokojnie zobaczyć i porozmawiać a co za tym idzie poznać Twoje wrażenia po tych kilku miesiącach ze Spec.B :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I wieże, że nie długo uda się mi go na spokojnie zobaczyć i porozmawiać a co za tym idzie poznać Twoje wrażenia po tych kilku miesiącach ze Spec.B

hej.

Wczoraj minął dokładnie rok od kiedy mogę się cieszyć moim Specem. Nadal nie zamierzam go zmieniać na nic innego. Co więcej; chyba chciałbym zachować go by mój synek mógł się kiedyś nim cieszyć;). W ciągu roku zrobiłem 18 tys km (w tym zamierzam trochę mniej, bo do codziennego włączyłem rower ;) ) W tym czasie:

1. wymieniłem akumulator

2. wymieniłem dywaniki :P 

3. akcja serwisowa dot. z tego co pamiętam rdzewiejących przewodów hamulcowych - specjalne podziękowania dla Ciebie "OWOC"

4. kupiłem drugi komplet felg 18 z przedliftowego modelu - cały czas nie wiem czy efekt będzie mi się podobał - złoże dopiero na jesieni

5. spalanie: mocno uśredniając: zima - 13l/100km, lato 12/100km

6. największy problem - zatarta rolka (nie pamiętam dokładnie czego, ale chodzi o te rolki w przedniej części silnika) Efektem zatarcia był wypięty pasek, który między innymi jest odpowiedzialny za wspomaganie, ładowanie akumulatora i chyba czegoś jeszcze. Od Grójca do Warszawy jechałem z duszą na ramieniu, ale dał radę. Naprawa (wymiana dwóch rolek) u Kopera zajęła pół godziny i następnego dnia po wystąpieniu usterki samochód był już w pełni sprawny.

7. a jeszcze jedno, coś co mi nie przeszkadza, ale brakuje mi trochę takiego typowego bulgotu boxera, dlatego też nie wiem czy na co dzień nie przydałby mi się jakiś uturbiony 2litrowy Forek (nawet w pierwszej budzie)

Pozdrawiam wszystkich zapalonych Specmaniaków i dziękuje w tym miejscu, że lektura tego forum dała mi dużą wiedzę przed zakupem mojego Legacy.

 

P.S. Kolejny krok to bliższe zapoznanie z moim Specem na Torze Kielce w SJS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha dobrze pamiętałem, że to w tych dniach go nabyłeś :)

 

No to cofnijmy się na chwilę o 8760 godzin i

Serdeczne dzięki. Dopiero dzisiaj odebrałem swoje cacuszko i powiem szczerze, że przez pogodę nawet nie mogłem się zbytnio nim nacieszyć (nie mówiąc już o fotkach). Czy może wiecie gdzie można nauczyć się swojego samochodu (mam na myśli jego bezpieczne prowadzenie a jednocześnie nie blokowania prawego pasa)? Poniżej fotki, które zdjąłem z jeszcze widniejącego ogłoszenia sprzedaży. Ten samochód jest EXTRA!!!! Podoba mi się coraz bardziej i mam nadzieję, że nigdy mi się nie znudzi.

Pozdrawiam wszystkich Specwłaścicieli i mam nadzieję, że w przyszłorocznych Plejadach się zobaczymy (na te niestety już się nie załapię  :( )

gallery_12895_224_10284.jpg

gallery_12895_224_32898.jpg

 

 


Co do dźwięku, owszem bulgotu z tego auta nie uzyskamy godnego uturbionego boxera i jedynym wyjściem będzie zakup np jakiegoś pięknego klasyka albo zamiana na...  B)

 

;)

 

Jeśli jednak Łukasz chciałbyś mieć dźwiękową namiastkę PORSCHE w kulturalnym wydaniu to polecam wydech PRODRIVE :wub:

Dźwięk piękny, ale takie "gazowanie" na zimno się mi nie podoba :angry:    

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ok, tak jak u forumowicza z tego wątku

 

Ale... :P

Z racji tego, że ja skromny chłopak jestem i cenie sobie m.in dyskrecję i święty spokój to najkorzystniej i legalniej ze wszystkich wydechów wypada właśnie prodrive ;)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@OWOC, masz racje Prodrive brzmi bardzo przyjemnie. Ale po jakimś czasie każdy chce czegoś więcej :P

Dlatego tak mi się zdaje, że zwłaszcza w tych zwariowanych czasach należy sobie wyznaczać dany cel, skutecznie osiągnąć go i cieszyć się z jego osiągnięcia oraz pielęgnować ten cel i być zadowolonym z tego co jest. A jak przyjdzie chwila na coś więcej bo ze wszystkich stron zalewają Cię informację krzyczące "więcej więcej" to  warto przypomnieć sobie jak było przed i... cieszyć się z tego co jest  :)

Takie jest moje zdanie ;)

 

_______________________________________________________________________________________________________________

 

Ok, no to mamy nowego Spec.B MY06 A/T z listwą Gurneya na sprzedaż  :)  I znowu w Szwajcarii :wub:

big_subaru_legacy_p1050788.jpg

big_subaru_legacy_vonhinten.jpg

big_subaru_legacy_vonvorne.jpg

big_subaru_legacy_km-stand.jpg

big_subaru_legacy_fahrersitz.jpg

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eddie_GT4??

a no jestem i ew. sluze pomoca :)

co prawda do polowy czerwca, potem wyruszam na dziki Wschod...

 

@eddie_gt4, może byś nieszczegółowy rekonesans w wolnej chwili poczynił :rolleyes: .. coby nam zmysły wyostrzyć ;) ... a przy okazji sprawdzić czy jakiś bank zastawu na aucie nie poczynił, bo cena iście zacna, wręcz niepokojąco zacna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Eddie_GT4??

a no jestem i ew. sluze pomoca :)

co prawda do polowy czerwca, potem wyruszam na dziki Wschod...

 

@eddie_gt4, może byś nieszczegółowy rekonesans w wolnej chwili poczynił :rolleyes: .. coby nam zmysły wyostrzyć ;) ... a przy okazji sprawdzić czy jakiś bank zastawu na aucie nie poczynił, bo cena iście zacna, wręcz niepokojąco zacna.

 

 

cena ok jak na litewskie realia... ok, postaram sie znalezc wolna chwilke i podjechac obejrzec to auto

 

btw, ten spec.B z Kowna, o ktorym pisal OWOC kosztowal "z pierwszych rak" jakies 23 tys. litow, zdaje sie (salon Subaru odkupil go od wlasciciela i sprzedawal (sprzedal?) juz za inna cene ;) )

 

 

 

 

 

 

 

 

20140305_141916.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Eddie_GT4??

a no jestem i ew. sluze pomoca :)

co prawda do polowy czerwca, potem wyruszam na dziki Wschod...

 

@eddie_gt4, może byś nieszczegółowy rekonesans w wolnej chwili poczynił :rolleyes: .. coby nam zmysły wyostrzyć ;) ... a przy okazji sprawdzić czy jakiś bank zastawu na aucie nie poczynił, bo cena iście zacna, wręcz niepokojąco zacna.

 

 

cena ok jak na litewskie realia... ok, postaram sie znalezc wolna chwilke i podjechac obejrzec to auto

 

btw, ten spec.B z Kowna, o ktorym pisal OWOC kosztowal "z pierwszych rak" jakies 23 tys. litow, zdaje sie (salon Subaru odkupil go od wlasciciela i sprzedawal (sprzedal?) juz za inna cene ;) )

 

 

 

 

 

 

 

 

20140305_141916.jpg

 

Tak, z tego co się orientowałem to ten czarnuch już jest sprzedany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...