Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że się uda mi obejrzeć te auto zanim zostanie sprzedane. Najbliższy termin to chyba początek lipca jak wrócę do kraju. Do tego czasu badam rynek :) Budżet to około 40 tys. plus 10 tys. na ew. naprawy. Szukam na allegro, mobile.de. Czy znasz jeszcze jakąś stronę, na której są ogłoszenia motoryzacyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się uda mi obejrzeć te auto zanim zostanie sprzedane. Najbliższy termin to chyba początek lipca jak wrócę do kraju. Do tego czasu badam rynek :) Budżet to około 40 tys. plus 10 tys. na ew. naprawy. Szukam na allegro, mobile.de. Czy znasz jeszcze jakąś stronę, na której są ogłoszenia motoryzacyjne?

jeszcze autoscout.eu  ;)

 

A tak apropo mobile :D

Pojawiło się Spec.B MY07 M/T Kombi za 14.400€ z przebiegiem 109tys km

3f904545aa6baffb5b36ce46bf98d5.png

9c836ef18ffc4089c27c013b4dfc9.png

449e9b974c226eb664562530b031.png

http://www.mobile.de/pl/marka/subaru/model/legacy/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:subaru,mdl:legacy,frn:2005-01,pwn:147/pg:vipcar/194696662.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba, ale przekracza mój budżet. Gdyby było ładniejsze to narzeczona by dorzuciła, ale dla niej Legacy wygląda jak trumna  :unsure:

Myślę, że za kilka godzin koledzy forumowicze doradzą Ci co masz w tej sytuacji zrobić z narzeczoną....   :P  :mrgreen:

 

Jeśli można wiedzieć to mieszkasz za granicą czy przebywasz? Bo jeśli mieszkasz to nie wiem czy nie lepiej kupić tam gdzie mieszkasz auto :rolleyes:

 

Dobranoc

Ostatnio z kumplem gadamy co byśmy sobie kupili jakby wpadła kasa z totka - takie tam gadanie.... ;)

Mówie mu spec. B z 2007-2008 roku

Jego mina....

Czułem się niezrozumiany..... :biglol:

Ehh indywidualiści mają ciężko w dzisiejszych czasach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Eddie_GT4??

 

a no jestem i ew. sluze pomoca :)

co prawda do polowy czerwca, potem wyruszam na dziki Wschod...

@eddie_gt4, może byś nieszczegółowy rekonesans w wolnej chwili poczynił :rolleyes: .. coby nam zmysły wyostrzyć ;) ... a przy okazji sprawdzić czy jakiś bank zastawu na aucie nie poczynił, bo cena iście zacna, wręcz niepokojąco zacna.

dzisiaj, w pierwszy dzien urlopu, podjechalem do ASO, zeby go obejrzec, ale dowiedzialem sie, ze zostal swiezo zaliczkowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzisiaj, w pierwszy dzien urlopu, podjechalem do ASO, zeby go obejrzec, ale dowiedzialem sie, ze zostal swiezo zaliczkowany...

 

nie wiesz czy trafi do Polski?

niestety nic o tym nie powiedzieli ( a pewnie by sie pochwalili, ze auto wyjezdza zagranice :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Uściślając jeszcze bardziej Szuga Spec.B była MY08, a śnieżka A/T którą widuje w Krakowie jest jak się nie mylę MY07

 

Zaczynam sie ciebie bac, czlowieku! :o 

 

:)

 

No fajny filmik, ale rozumiem że to Forek zrobiony na STI ze standardowym zawieszeniem a nie oryginał FSTI?

 

Gosc wstawil wszystko z europejksiej Imprezy STI do budy Forka: silnik, naped, zawieszenie, hamulce. Mowil, ze to bylo praktycznie plug&play :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Eddie_GT4??

a no jestem i ew. sluze pomoca :)

co prawda do polowy czerwca, potem wyruszam na dziki Wschod...

@eddie_gt4, może byś nieszczegółowy rekonesans w wolnej chwili poczynił :rolleyes: .. coby nam zmysły wyostrzyć ;) ... a przy okazji sprawdzić czy jakiś bank zastawu na aucie nie poczynił, bo cena iście zacna, wręcz niepokojąco zacna.

dzisiaj, w pierwszy dzien urlopu, podjechalem do ASO, zeby go obejrzec, ale dowiedzialem sie, ze zostal swiezo zaliczkowany...

 

Dzięki @eddie_gt4 za rozeznanie tematu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dzisiaj, w pierwszy dzien urlopu, podjechalem do ASO, zeby go obejrzec, ale dowiedzialem sie, ze zostal swiezo zaliczkowany...

nie wiesz czy trafi do Polski?

niestety nic o tym nie powiedzieli ( a pewnie by się pochwalili, ze auto wyjeżdża zagranice :) )

 

Eddie,

 

miałem cichą nadzieje, że Ty "chapniesz" tego speca ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eddie,

 

miałem cichą nadzieje, że Ty "chapniesz" tego speca ;)

 

fajne auto, ale nie dla mnie -!nie mialbym co z nim robic przez najblizsze trzy-cztery lata... jak pisalem w innym watku, w Kazachstanie nie moglbym go nawet zarejestrowac :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://instagram.com/p/pehRLXA5Ke/

 

Moje ;)

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Capricorn,

 

dlaczego, powiedz dlaczego znęcasz się tak nad nami dają tylko jedno zdjęcie i to w niecałej okazałości :(  :P 

 

No chyba, że to zapowiedź pełnej sesji zdjęciowej Twego jakże pięknego Spec.B MY09 M/T :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o takim kolorze tych felg?
LensoD02_MRBG.jpg
W listopadzie ubiegłego roku był na sprzedaż Spec.B A/T ze Szwajcarii na podobnych czarno czerwonych felgach i prezentował się naprawdę przyjemnie
C31209957_1.jpg

c7c476aa1f9a98b86ca900a05bb.jpg

 

Ten egzemplarz jest trafnym przykładem na to, że te auta naprawdę wiele zniosą są pancerne i wcale tego po nich nie widać :)

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...