Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Twoje zdanie przeciwko mojemu :) moje doświadczenie z pojezdzawek wskazuje jednak na to, ze informacje jakie ja mam sa prąwdziwe.

Spec B MT ma z styłu szperę:

"Bilstein supplies STi-style inverted struts and complementing the four-wheel-drive system's viscous centre diff is a limited-slip rear diff."

http://www.evo.co.uk/carreviews/evocarreviews/50540/subaru_legacy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje zdanie przeciwko mojemu :) moje doświadczenie z pojezdzawek wskazuje jednak na to, ze informacje jakie ja mam sa prąwdziwe.

Przykro mi, niestety się mylisz i nawet wiem gdzie wpadłeś w pułapkę;)Zapewne chodziło Ci o przedni dyfer.Mam taki naped ze specaB z 2005r i z tyłu jest visco, powiem wiecej, od 2007 montowali do specB dyfer R180 z torsenem;) Kazdy człowiek czasem się myli...;)

Edytowane przez Pawlo20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, nie bede sie sprzeczal, jak masz przed soba sam objekt dyskusji ;) W takim razie musze zwracam honor. Moje info pochodzilo z owczesnych informacji katalogowych (w ktorych nie bylo wzmianki o szperze m/t, za to przy a/t - tak)

Moze A/T jest mocniej zeszperowany? M/T w kazdym razie niestety w ogole nie nadawal sie do nawrotow i podobnych manewrow bo zawsze ktores z odciazonych kol  sie krecilo w miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj trochę danych w temacie LSD, przełożeń ... i takie tam :) ...

 

Moze A/T jest mocniej zeszperowany? M/T w kazdym razie niestety w ogole nie nadawal sie do nawrotow i podobnych manewrow bo zawsze ktores z odciazonych kol  sie krecilo w miejscu...

 

W spec. B FL szpera jest taka sama jak w STI więc ... to chyba tylko autosugestia kierownika :rolleyes:

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wystepuje? Oczywiscie, ze wystepuje - nawet w oficjalnym katalogu akcesoriow! Wszystko od uchwytow, relingow po roznego rodzaju bagazniki od Thule :)

 

Sam mialem belki aluminiowe (takie ladne oplywowe) i bagaznik na rower "Barracuda". Zlozony czyli bez roweru, trzymal sie skubany nawet do 230kmh :mrgreen:

 

dzieki wielkie! :)  to dla mnie dobra wiadomosc i rosna szanse, ze dolacze do klubu ;)

Kolega ma na zbyciu spec b, ale twierdzil, ze ani thule ani subaru nie bylo w stanie mu pomoc z bagaznikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

znów wiskoza się odzywa... jakaś masakra

Co Ty nie powiesz? U mnie podobnie - wychodzi na to, że nie potrafimy użytkować. ;)

Regenerowałeś poprzednią, czy założyłeś nówkę?  

 

A na czym polega to odzywanie się, że tak głupio spytam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

znów wiskoza się odzywa... jakaś masakra

Co Ty nie powiesz? U mnie podobnie - wychodzi na to, że nie potrafimy użytkować. ;)

Regenerowałeś poprzednią, czy założyłeś nówkę?

A na czym polega to odzywanie się, że tak głupio spytam?

Przy manewrach parkingowych czuć takie charakterystyczne szarpania i opory na kołach, szczególnie na maksymalnie skręconych. W początkowej fazie można wyczuć to na rozgrzanym aucie, potem już na zimnym też. Edytowane przez Yaroslav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co Ty nie powiesz? U mnie podobnie - wychodzi na to, że nie potrafimy użytkować. ;) Regenerowałeś poprzednią, czy założyłeś nówkę?

Poprzednia jeszcze na gwrancji wymieniona na nową, wychodzi praktycznie ten sam przebieg. Tą napewno będę regenerował, chyba że można wymienić na coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że to nie jest zaraźliwe. Ja mam na liczniku 120 tyś i coś tam, przy manewrach na parkingu słychać. Myślałem, że to przeguby, muszę się temu przyjrzeć uważnie.

Proponuję podjechać do serwisu i zdiagnozować żeby nie było większego rozczarowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam nadzieje, że to nie jest zaraźliwe. Ja mam na liczniku 120 tyś i coś tam, przy manewrach na parkingu słychać. Myślałem, że to przeguby, muszę się temu przyjrzeć uważnie.

 

Proponuję podjechać do serwisu i zdiagnozować żeby nie było większego rozczarowania

Właśnie wrócił i nic się nie dopatrzyli. Tylko ja, coś ciągle słyszę. Diagnoza lekarz mówi (moja ulobiona) aby jeździć i obserwować.

Edytowane przez szymsocho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...