Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

68 stron...

W prawym górnym rogu ekranu jest wyszukiwarka, która pomoże Ci wyszukać w tym wątku informacje, których potrzebujesz ... jeśli 68 stron to za dużo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś sprawdzić w instrukcji lub wie, czy jest osobny bezpiecznik na spryskiwacze reflektorów w Specu z 2006? Mam instrukcję, ale do modelu przed liftem - tam nie było spryskiwaczy...

Przestało działać spryskiwanie i nie wiem czy to kwestia pompki czy może bezpiecznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś sprawdzić w instrukcji lub wie, czy jest osobny bezpiecznik na spryskiwacze reflektorów w Specu z 2006? Mam instrukcję, ale do modelu przed liftem - tam nie było spryskiwaczy... Przestało działać spryskiwanie i nie wiem czy to kwestia pompki czy może bezpiecznika.

 

Witam. Mam nadzieję, że przesłane schematy z mojego MY09 będą w jakiś sposób pomocne. Pozdrawiam.post-12895-0-56474400-1392326692_thumb.jpgpost-12895-0-62799100-1392326702_thumb.jpgpost-12895-0-89421900-1392326713_thumb.jpgpost-12895-0-76561500-1392326725_thumb.jpg

 

Witam. Mam nadzieję, że przesłane schematy z mojego MY09 będą w jakiś sposób pomocne. Pozdrawiam.

Sorki. Te żarówki to z nadgorliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXIT - dzięki za schematy. Wygląda na to, że nie ma dedykowanego bezpiecznika do spryskiwacza reflektorów. Pewnie padła pompka :-(

Wybieram się niedługo na przegląd to sprawa się wyjaśni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Pedros,daj znac co bylo przyczyna!

Spryskiwacze naprawiły się same :-) Cudownie ożyły! Może to była kwestia zamarzniętego płynu? Sam nie wiem. Próbowałem ich używać jak już było na plusie i nie działały.

Dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryskiwacze naprawiły się same :-) Cudownie ożyły! Może to była kwestia zamarzniętego płynu? Sam nie wiem. Próbowałem ich używać jak już było na plusie i nie działały. Dziwna sprawa.

Ja miałem podobnie, ale przy tych największych mrozach. Dokładnie tego nie sprawdzałem, ale miałem wrażenie, że działał tylko lewy spryskiwacz reflektora. Co więcej; przestawały również działać spryskiwacze szyby. Zrzucałem to na garb, być może jakiegoś chrzczonego, płynu do spryskiwaczy, mimo że był to zimowy shell. Po nocy w garażu podziemnym problem znikał. No i mam nadzieję zniknął już na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie dziwna sprąwa. Nam kiedyś spryskiwacze zamarzły na autostradzie ale jak było -20*. Wtedy genialna mamusia wpadła na pomysł, żeby zatrzymać sie na stacji, wziąć kubek wrzątku i polewać przewody od spryskiwaczy, podczas gdy my faceci rozpaczalismy, ze to koniec podróży (bo szyba była tak strasznie zachlapana, ze nie było nic widać). Oczywiście zadziałało super!

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym poznajesz że to Spec B ??

1. czarna tapicerka - ale to jeszcze nie świadczy o tym, że jest to Spec

2. na jednym ze zdjęć widać charakterystyczną nakładkę na pedał gazu - teoretycznie można je dołożyć

3. kolejne zdjęcie (z boku) pokazuje jak dupka mocna mu siadła i odsłoniła żółte amorki bilstein - wg mnie za dużo zachodu by je montować do zwykłego H6

Ciekawy egzemplarz (abstrahując od jego stanu) - szczególnie, że z naszego salonu i właśnie Spec B w AT przedlitfowy - rzadka sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zanim trafiłem na swojego Speca moją uwagę przykuł egzemplarz z Radomia, którego niestety (a może z perspektywy czasu to nawet dobrze) nie było mi dane obejrzeć, bo go ktoś właśnie kupił. Cena za niego to ok 30tys.zł świeżo sprowadzony więc + opłaty. Dziś znalazłem go ponownie: http://otomoto.pl/subaru-legacy-spec-b-C32468234.html, ale kosztuje już 52tys. Uważam zatem, że SPEC B to znakomita lokata kapitału :D

A tak poważnie: to wg mnie podzieli on losy tego: http://otomoto.pl/subaru-legacy-250km-niemiec-gaz-serwis-C30297892.html, który również startował z podobnego pułapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak to nie wystepuje? Oczywiscie, ze wystepuje - nawet w oficjalnym katalogu akcesoriow! Wszystko od uchwytow, relingow po roznego rodzaju bagazniki od Thule :)

 

Sam mialem belki aluminiowe (takie ladne oplywowe) i bagaznik na rower "Barracuda". Zlozony czyli bez roweru, trzymal sie skubany nawet do 230kmh :mrgreen:


d6852742.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...