Skocz do zawartości

Mogłaś moją być KRYZYSOWĄ narzeczoną...


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Szürkebarát napisał:

Jednak zapytam, ile właściwe Polska zarobiła na zatłoczeniu gazu ziemnego do Polski po wstrzymaniu jego dostaw z Rosji na początku 2009 roku? Chyba te dane nie są tajne ale nie zostały podane do wiadomości publicznej. Albo je przeoczyłem choć nie przeoczyłem medialnych doniesień o pomocy Ukrainie w tym zagadnieniu.

Czyżby wstyd się przyznać Panu który podjął decyzję o tej bratniej pomocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W te brednie rządzących, NBP i mediów publicznych to już tylko osoby z zaburzeniem PIS (ang. Pathological Illusion Syndrome) wierzą ;)

 

 

A propos Orbana, zwięźle, proszę spojrzeć gdzie jest węgierska waluta HUF w relacji do USD (w porównaniu do PLN). Wszystko zaczyna się od marca. Węgrzy mają obecnie relatywnie tanią energię, ale za chwilę nie będzie ich stać na urządzenia, które tą energią można zasilać ;) Naprawdę Orban wierzy(ł), że może (z Putinem) decydować o porządku świata?

 

Także robienie laski (upss... łaski) Putinowi skończy się tak, że dupa będzie bolała.

 

1648993623_Screenshotfrom2022-10-1319-18-54.png.6bddd186aebf6fc00bd173a10b1d7c69.png

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, subleo napisał:

W te brednie rządzących, NBP i mediów publicznych to już tylko osoby z zaburzeniem PIS (ang. Pathological Illusion Syndrome) wierzą ;)

Niby prawda, ale w sondażach wciąż mają niestety wysokie poparcie... I jak to kiedyś jeden z przywódców partyjnych powiedział nie mają z kim przegrać;)

 

A jeszcze do tego większość oburzonych nie rusza swoich czterech liter, żeby pójść do urn i zmienić układ sił... 

 

Chociaż tzw. PO-PIS mało się od siebie nie różni.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był fajny wątek z rzeczowymi wpisami, interesujący mnie nie ekonomistę. Z jakiegoś powodu od dłuższego czasu lansują się tu, przede wszystkim nie na temat wątku, kreatury rozkoszujące się przede wszystkim osobistymi wycieczkami.

  • Facepalm 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szürkebarát napisał:

To był fajny wątek z rzeczowymi wpisami, interesujący mnie nie ekonomistę. Z jakiegoś powodu od dłuższego czasu lansują się tu, przede wszystkim nie na temat wątku, kreatury rozkoszujące się przede wszystkim osobistymi wycieczkami.

 

Do tej pory miałem wzgląd na Twój wiek, jednak tym co właśnie napisałeś i tym przemyconym epitetem dowiodłeś, że nie było warto. Chcąc mnie obrazić sam sobie wystawiłeś świadectwo własnej kultury.    

Zauważyłem, że od jakiegoś czasu zacząłem Ci przeszkadzać i cokolwiek, gdziekolwiek bym nie napisał, za chwilę pojawiasz się Ty, zniesmaczony poruszanym przeze mnie tematem lub opinią odmienną od Twojej.  

Zrozum w końcu, że to jest forum i jeśli coś Ci się nie podoba, to albo powiedz mi o tym wprost jak mężczyzna, albo przestań za mną łazić i stosować pogardliwe aluzje do moich postów. 

Przemyśl to i zdecyduj. 

 

  • Lajk 3
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lukasdraz napisał:

Udowodnij swoją pierwszą tezę że dajemy za darmo paliwo i inne rzeczy i dlatego u nas tego brakuje bo uciekasz od odpowiedzi. 

Skoro do Ciebie nie dociera że nasz sprzęt walczy w naszym imieniu z największym naszym wrogiem ale bez naszego osobistego udziału to masz problem. Jakbyś nie zauważył to pozbywamy się starego sprzętu i zamawiamy nowy i  dzięki temu w najbliższych latach wzniesiemy się kilka poziomów wyżej jeżeli chodzi o wyposażenie armii. Wiem że ruskim to w niesmak ale to już ich zmartwienie. 


Ale zamawiamy, czy KUPUJEMY ? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pan Dziedzic napisał:

Oglądaliście wczoraj Sprawę dla Reportera ? :biglol: 

Tam tez wczoraj Olgierdano miał ból pupci że Srawek z Bielska przejął Belweder i trzepie kasę, 15-30 tyś. miesięcznie nagrywając na YT Kononowicza. 

:biglol: 

Nie, ale na pewno Daniel Midas zrobi o tym  dcinek Szopki dla reportera, więc obejrzę skrót :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dako napisał:

@Blixten :

 

image.png.7d497f06aff13e9dfacef25334e8025e.png

 

I wszystko jasne ;)

Tak się zastanawiam czy z Tych Waszych obsesji na moim punkcie to się jeszcze śmiać, czy już wysyłać do psychiatry. Bo zawoalowany przytyk z wklejaniem do dyskusji o kimś innym mojej liczby postów normalny nie jest :D

 

Na razie ROTFL ale jak coś żona mojego kumpla jest psychiatrą i się zajmuje takimi problemami, w razie czego służę numerem telefonu :)

 

A tymczasem usuwam się w cień z dala obserwować obrzucanie się błotkiem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak determinizm geograficzny. To tyle odnośnie stolycy. Natomiast  nie moim problemem jest to, że ktoś bierze moje posty do siebie, chociaż nie jest wywoływany do tablicy. Widocznie cierpi na manię prześladowczą ( zawsze można skonsultować z koleżanką ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...