Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja, bez względu na "echo", pozdrawiam kierownika srebrnego BMW serii 5 (nowej), który to walczył z moim STi na drodze z Zambrowa do Białegostoku i kulturalnie zamigał mi awaryjnymi na do widzenia. Seryjna, jak w mordę strzelił piątka, bez jakichkolwiek oznaczeń i taki ból... mit Subaru... ostatnio słabo sypiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest. ja dzis spotkalem na a4 (specjalnie nie napisalem autostrada :lol: ) paska tdi.

jak wjezdzalismy ze slimaka to nie specjalnie mial z dziadkiem szanse.

jednak od 140/150 w gore hmm nie dalo sie uciec. u mnie pewnie kolo 20l a tam, 8 ?? grr

pozdrowienia dla tego pana 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie cofnę się w czsie i pozdrawiam wszystkich stojących w gigantycznych korkach na zalodzonych ulicach miasta Krakowa dnia 20.I.2005 roku :) Wtedy akurat robiłem jazdę testową przed zakupem (obecnie swoim) szuwarkiem. I stałem na światłach na Mogilskiej, zapaliło się zielone, ruszyłem całkiem żwawo a reszta została z mielącymi kołami :) Pozdrawiam też wszystkich z ulicy Chmieleniec, co nie mieli odwagi parkować w zaspach zostawiając mi miejsce do parkowania :) Jedyna wada to to, że jak już przetarłem trasę to zawsze się ktoś tam wrypał ośką i trzeba było nowych miejsc szukac albo czekać na mocniejszy opad :)

I co, niech teraz podskoczy pan z BMW albo Pasiak TDI z zamarzającym paliwem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest. ja dzis spotkalem na a4 (specjalnie nie napisalem autostrada :lol: ) paska tdi.

jak wjezdzalismy ze slimaka to nie specjalnie mial z dziadkiem szanse.

jednak od 140/150 w gore hmm nie dalo sie uciec. u mnie pewnie kolo 20l a tam, 8 ?? grr

pozdrowienia dla tego pana 8)

Ja również miałem wczoraj przyjemność ekonomicznej jazdy autostradą!!!Średnia wyszła 24 litry :evil: Na bramkach w Katowicach startowaliśmy równo.Na bramki w Krakowie dojechalem równo z kolegą jadącym Fordem Transitem....bo musiałem stanąć na stacji :!: Dzięki Bogu :!: przewidziałem, że ~30% zbiornika, może mi nie wystarczyc do Kraka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bramkach w Katowicach startowaliśmy równo.Na bramki w Krakowie dojechalem równo z kolegą jadącym Fordem Transitem....bo musiałem stanąć na stacji, bo dzieki Bogu :!: przewidziałem, że ~30% zbiornika, może mi nie wystarczyc do Kraka

 

Nowa dewiza: Szybciej pojedziesz, później zajedziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie cofnę się w czsie i pozdrawiam wszystkich stojących w gigantycznych korkach na zalodzonych ulicach miasta Krakowa dnia 20.I.2005 roku :) Wtedy akurat robiłem jazdę testową przed zakupem (obecnie swoim) szuwarkiem. I stałem na światłach na Mogilskiej, zapaliło się zielone, ruszyłem całkiem żwawo a reszta została z mielącymi kołami :) Pozdrawiam też wszystkich z ulicy Chmieleniec, co nie mieli odwagi parkować w zaspach zostawiając mi miejsce do parkowania :) Jedyna wada to to, że jak już przetarłem trasę to zawsze się ktoś tam wrypał ośką i trzeba było nowych miejsc szukac albo czekać na mocniejszy opad :)

I co, niech teraz podskoczy pan z BMW albo Pasiak TDI z zamarzającym paliwem :)

 

No i dlatego w Szwajcarii w rejonach bardzo górzystych i śnieżnych, Subaru jest widoczne na każdym rogu. Na "dole" już nie.

Polska jest krajem raczej równinnym a śniegu mamy ile - 30 dni w roku?

Napęd w Subaru jest świetny i przydatny w wielu sytuacjach, ale samochód nie składa się wyłącznie z napędu a na drogach nie codzień leży śnieg.

I o tym chyba piszą przedmówcy. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska jest krajem raczej równinnym a śniegu mamy ile - 30 dni w roku?

 

W samym Krakowei faktycznie długo nie poleży, ale jak już wyjedzie się z tej dziury do podkrakowskich wsi, to jest go zdecydowanie więcej :)

 

Napęd w Subaru jest świetny i przydatny w wielu sytuacjach, ale samochód nie składa się wyłącznie z napędu a na drogach nie codzień leży śnieg.

I o tym chyba piszą przedmówcy. 8)

 

Wiem :) Ale jakoś trzeba się podbudować, niedługo okaże się, że na tym forum posiadanie Subaru będzie nietaktem ;) A napęd na 4 kółka doskona sprawuje się też na codzień w sytuacjach:

 

1) Jazda po mokrym / w deszczu

2) Koleiny (nie rwie tak kierownicą)

3) Kompilacja powyższych - moja ulubiona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samym Krakowei faktycznie długo nie poleży, ale jak już wyjedzie się z tej dziury do podkrakowskich wsi, to jest go zdecydowanie więcej :)

Sam mieszkam na wsi - to wiem :lol:

 

A napęd na 4 kółka doskona sprawuje się też na codzień w sytuacjach:

 

1) Jazda po mokrym / w deszczu

2) Koleiny (nie rwie tak kierownicą)

3) Kompilacja powyższych - moja ulubiona ;)

Zgadzam się, a nawet dodam, że na suchym asfalcie też Subaru prowadzi się świetnie - lepiej niż większość znanych mi FWD i RWD. 8)

 

 

(...) niedługo okaże się, że na tym forum posiadanie Subaru będzie nietaktem ;)

 

Tak źle to chyba nie będzie :lol: , ale fajnie by było, gdyby "średni" głos tego forum był... "obiektywny, z dużą dozą sympatii dla marki" a nie fanatyczny. Bo wtedy, to to jest forum kibolskie - czego nie cierpię... :roll:

 

PS. Duża grupa forumowiczów nie jeździ Subaru - tylko się w nim kocha - i wie najlepiej jaki to wspaniały samochód... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, jeździsz 29 listopada zwykle do pracy czy dziś okazyjnie taką trase wybrałeś :?: ......... widziałem, że się spieszyło bo pewnie tak jak ja na 9.00 miałeś :mrgreen: ..... a szkoda, że na kawke nie wstąpiłeś bo gdzieś tak koło 9.30 Monisia zawitała, charlie ma dokument na to 8) ......

 

Moniqa, również pozdrawiam(y) i rozumiem, że kolejny raz to przyjeżdżasz po budowlaną krówkę 8) .....

 

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, jeździsz 29 listopada zwykle do pracy czy dziś okazyjnie taką trase wybrałeś :?: ......... widziałem, że się spieszyło bo pewnie tak jak ja na 9.00 miałeś :mrgreen: ..... a szkoda, że na kawke nie wstąpiłeś bo gdzieś tak koło 9.30 Monisia zawitała, charlie ma dokument na to 8) ......

 

No niestety pomykam tamtędy praktycznie codziennie (no chyba, że od września zakorkuje się całość, to będę się ratował obwdnicą) albo na 8 albo na 9 albo jakos pomiędzy. Niestety ostatnie dni mam strasznie zapracowane, bo moja firma bije się o prestiżowy przetarg a jak wiadomo firma bije się nie nazwą a pracą pracowników :)

A do Moniki ma teraz rzut beretem (mokrym) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego GT z żóltymi logami stojącego na Dominikańskim ..noo ii chcialbym przeprosic wszystkich uzytkownikow naszych pieknych drog ktorym w tym tygodniu zajechałem droge i tp. :oops: ehh jakis taki kiepski tydzien :? to chyba jednak nie popsuje opini o Subarynowcach :roll: ale na wszelki wypadek spadam na tydzien na mazury wiec moze zapomną przez ten czas :D jakby co to Witek jako SubarynoManiakusWrocławianus przyjmie wszystkie zażalenia na klate :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szkoda, że na kawke nie wstąpiłeś bo gdzieś tak koło 9.30 Monisia zawitała, charlie ma dokument na to 8) ......

 

Moniqa, również pozdrawiam(y) i rozumiem, że kolejny raz to przyjeżdżasz po budowlaną krówkę 8) .....

 

matt

chwileczke..dokument jakoś tak groźnie brzmi..więc pragnę w tym miesjcu powiedzieć że

KAWA W SIP'IE JEST NAJLEPSZA NA ŚWIECIE, PRACOWNICY SĄ BOSCY A DYREKCJIA TO OOO OOOOOOO :mrgreen: ŁUBU DUBU..ŁUBU DUBU.. :wink:

a co do krówki to właśnie wywieram presje i całkiem nieźle mi idzie..czekam tylko na fotki, tak dla wsparcia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela czarnego WRX'a MY'01 zaparkowanego przy ulicy Jana Sobieskiego w Sopocie, właściciela czarnego kombiwara MY'03 z tablicami z Liechtenstein stojącego na parkingu w Jantarze oraz przyszłych właścicieli 2 nowych Tribec i 2 nowych Forysiów stojących w salonie u p. Zdanowicza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z "niewielkim" opóźnieniem :oops: pozdrawiam wszystki piękne Imprezy spotkane w środę 17.08 ok. 13.30 na trasie Katowice-Skoczów, a było ich kilka.

Szczególne pozdrowienia dla Nowego właściciela mojej dotychczasowej Subarynki, Piotrka z Łodzi. :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczkę zielonego legacy rocznik 99- zanapotkaną w okolicy kapelanki w czwartek, oraz kierownika legacy outbacka 99- na niemieckich numerach spotkanego dziś na ul opolskiej (urwał sie zawracając na zakazie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...