Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Mavericka który wczoraj jechał za mną od Sadyby do Konstancina. Mruganie awariami, machanie i klaksonienie było. Dzieki Szymon że dawałeś takie znaki bo bym Cę chopie nie przylookał :)

Pozdrawiamy też czarną Imprezkę spotkaną wczoraj koło McD Wilanów - błyskane było.

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Mavericka który wczoraj jechał za mną od Sadyby do Konstancina. Mruganie awariami, machanie i klaksonienie było. Dzieki Szymon że dawałeś takie znaki bo bym Cę chopie nie przylookał :)

Pozdrawiamy też czarną Imprezkę spotkaną wczoraj koło McD Wilanów - błyskane było.

Marcin

 

Dzięki Obcy, odpozdrawiam :) i pozdrawiam też ex Wampira Hogiego, który mnie także minął ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Akurat w takich godzinach mam czas się rozglądać bo spaceruję do pracy. :) Widziałam Cię jeszcze z kolegą-czarny hawk na fioletowych felgach, kilka razy w weekend po poprzednich pozdrowieniach, ze dwa trzy razy jednego dnia głównie jak byłam na nogach raz z auta ale z daleeeeeka.

 

Ooooooo fioletowy to ja. W takim wypadku również serdecznie odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Edytka : w uzupełnieniu foteczka

 

co ona ma na dachu ? ;)  :D  :D  

 

Może to antena od telefonu satelitarnego ? :) Albo radar na sklepy z lakierem do pazurów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia , chociaż w sumie to niekoniecznie dla kierowniczki białego Forka (czarna trzoda na lustrach) nr rej. NSZxxUJ ...

Edytka : w uzupełnieniu foteczka :)attachicon.gifForek.jpg

...a co za litera tam była miedzy NSZ a UJ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia , chociaż w sumie to niekoniecznie dla kierowniczki białego Forka (czarna trzoda na lustrach) nr rej. NSZxxUJ ...

Smutne to było spotkanie ...

Ok. 8:30 korek od Ursynowa ul.Sójki do Puławskiej - wpuściłem Panią kierowniczkę, i ani be ani me ani pocałuj mnie w d..ę ...

Żeby chociaż jakoś podniosła rękę czy mrygnęla awaryjkami , juz nawet nie odpozdrowiła (jechałem swoim oświniaczonym OBK-iem) ale choćby podziękowała za wpuszczenie z boku w korek ...

Mina Pani kiedy sie zrównaliśmy mówiła jedno - "sp...j" :(

Ale pazury na czerwono zdążyła umalować, jeszcze buteleczkę w rękach trzymała i poprawki nanosiła :)

 

Ale niech jej tam będzie - znaj serce chama - pozdrawiam koleżanko serdecznie ciesząc gębę od ucha do ucha :) Banan 100% :)

 

Edytka : w uzupełnieniu foteczka :)attachicon.gifForek.jpg

bo to była Słoikowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla kierownika oświniaczonej czarnej imprezy kombi, skrzyżowanie Limanowskiego/Jagielońskiej w Ol. Odmachał ;)  Zazdroszczę kurnika na masce :)

Po ogarnięciu forum w telefonie odpozdrawiam, doceniam zazdrość ;-) Nowe Forki też są ładne.

 

Przy okazji pozdrawiam kierowcę białego Hawka, z którym machalismy sobie chwilę wcześniej - też w okolicy Limanowskiego/Jagiellońskiej

Edytowane przez havok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit - pomyłka

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz dla kolegi z Zakopca i jego pieknego wisniowego Legasia 2.2 ktorych spotkalem przy okazji u Jako ;)

 

Odpozdrawiam w imieniu kolegi :)

 

Legaś mój! Został zabrany przez kumpla przy okazji wypadu do W-wy, na regulację do Jako!

 

P.s- fajnie, że się podoba a ile frajdy daje... :)

Edytowane przez adamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czerwonego Obk ? na trasie Zwoleń - Kozienice :)

dla zielonego Legacy na WKZ trzymającego sie za mną od Magnuszewa do Góry Kalwarii :)

dla czarnego OBK na WU przed Górą Kalwarią

dla czerwonego forka III gen. w Sulejówku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...