Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika/kierowniczkę takiego, regulaminowo uświnionego Legasia, widzianego pod Wydziałem Mechanicznym PK:

b75da479a701.jpg

 

 

Nie mój legaś ale wczoraj tam byłem na PK i widziałem takiego motoświniaka z marsa - na rogu głównego budynku  :D

 

post-11962-0-81736600-1397113670_thumb.jpg

Edytowane przez mavvverick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifzdjęcie.JPG

 

 

MFORBI z " THE FORUM " :)

 

dzięki za kartkę za wycieraczką na Pasażu Ursynowskim :) :)

 

wreszcie mnie ktoś pozdrowił :)

 

Odpozdrawiam   :)

 

 

13746559794_901b40c7d2_z.jpg

A nie ma za co :)

I rewanżuję się innym zdjątkiem :)

 

Pozdrowionka :)

post-6349-0-97975400-1397119125_thumb.jpg

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze pozdrowienia dla kierownika srebrnej turbowanny (blachy SI) widzianego wczoraj w Katowicach około 17:25, oraz dzisiejsze pozdrowienia dla kierownika niebieskiej SI widzianej koło Spodka o 8:40.

Edytowane przez Cichaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie mój legaś ale wczoraj tam byłem na PK i widziałem takiego motoświniaka z marsa - na rogu głównego budynku 
Odpozdrawiam w imieniu jednego z moich mechaników :) 

 

 

Witam , jeżeli chciałbym coś sprzedać , np. tarcze i klocki do wrx-a to gdzie mam napisać.  Pozdrawiam
O ile pamiętam musisz mieć 20 postów by wejść do Sprzedam/Kupię. W sytuacjach wyjątkowych pisz do Moderatorów/Adminów :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę subaraków spotkałem ostatnio, ale większość bez oznak świństwa więc tylko dziwne spojrzenia na mnie kierowała.

Pozdro dla właściciela zaparkowanego forka na parkingu przy balicach (druga wylotowa na Zabierzów) ciemna świnia na klapie była :).

 

Z ostatniej niedzieli pozdro spod Witka - forek s-turbo, świnia była ale nie machane i granatowa impreza GT która szła ogniem na autostradę A4 (koło Witka)...przyjemne dla ucha!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe z zeszłego czwartku ;)

Czwartek 3.04.14r wylot z Jeleniej Góry na Jeżów Sudecki a przede mną oświniaczony blob sti blachy DJE i kierowniczka za kółkiem :)

W jelonce tego samego dnia tez ok.południa granatowy blob kombi wolny ssak .

 

W Jelonce zresztą subaraków jak mrówków,ale mało forumowiczów -ot typowo użytkowe auto w podgórskiej miejscowości :)

post-7758-0-15403200-1397156793_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machane dzisiaj w Radomiu do czarnego OBK na tablicach TK. Ukłony dla Pani pasażerki za obdarowanie mnie miłym uśmiechem. :hi:

Trochę drętwo jechałem bo to były pierwsze setki przejechanych metrów po wyjeździe z salonu. :facepalm:  

 

Pozdrawiam

cewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...