Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

pozdrowienia z wczorajszego dnia

dla srebrnego forka 158 - konnego na WJ na Targówku

 

Targówek tak, Foryś tak, srebrny tak, WJ tak, ale do 158 koni nie przyznaję się :(

 

 

Ten forek co pozdrawiałem był bez świnek, a Ty zapewne masz :P

 

Pozdrowienia dla wiśniowego forka sTurbo na WLI z prosiakiem na lusterku stojący na placu straży pożarnej w Zwoleniu :yahoo:

Edytowane przez Adson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika beżowego (?) WRX hatchback, z którym jechaliśmy w poniedziałek w Łodzi, Śmigłego-Rydza i Broniewskiego. Świnia na lusterku była, pomachane też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś koło 7 śmignal mi srebrny robal kombi, kątem oka zauważyłem świnie wiec pozdrawiam ;)

Pozdrawiam rownież kierownika legasia, z którym kilka razy spotkałem sie w okolicach Powsina ;)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego forka 2.5 XT na WN z trzodą na lusterku na Puławskiej w Wawie   :yahoo:

dla czarnego forka z kurnikiem i trzoda na lusterku stojącego w miejscowości Baniocha przy Stacji Kontroli Pojazdów  :yahoo: 

i dla DAF'a - wkurzona ta trzoda Twoja :biglol:  :angry:  :yahoo: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!

 

Pozdrawiam kierownika jasnego Libero, który kręci sie po wilanowie i raz mi odmachal nawet:) Blachy SC.

 

Uczciwie uprzedzam, ze następnym razem zajeżdzam drogę i nie bedzie litości... muszę to to obejrzeć z każdej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Gt-ka w sedanie spotkanego dzisiaj ok. 15:30 na al. katowickiej w kierunku Warszawy. Stałem na światłach do skrętu w lewo. Oj tam to chyba był mocny wydech wsadzony!

widziałem stałes w tłumie na lewoskrecie zielonym GT pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego forka 2.5 XT na WN z trzodą na lusterku na Puławskiej w Wawie   :yahoo:

dla czarnego forka z kurnikiem i trzoda na lusterku stojącego w miejscowości Baniocha przy Stacji Kontroli Pojazdów  :yahoo: 

i dla DAF'a - wkurzona ta trzoda Twoja :biglol:  :angry:  :yahoo: 

 

Eeeee jak tam wkurzona. Agresywność "0" :) . Oczywiście odpozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego GT nr rej DJ... widzianego w piątek na S8 Wawa - Piotrków i dla niebieskiego GT kombi wolnossaka z soboty na S1 Bielsko-Biała.

Edytowane przez chris_air
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...