Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

kolejny raz pozdrowienia dla Beatrix, tym razem przyłapana na Wawelskiej :)

OOoooo! Odpozdrawiam serdecznie! :)

 

PS. chyba zmieniłeś pracę, bo coś nie widuję Twojego subaraka ;)

 

 

nie zmieniłem :)  przerzuciłem się na ZTM (a jak ciepło to na dwa kółka), korki mnie już denerwowały i problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego-zresztą pewnie sama wiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki zielonkawego Outback WW 55xxx (czy jakoś tak) z różowym świniakiem z tyłu, wyprzedzonego prawym pasem na POW równo o 9:00.

Taka mała uwaga: gdy jesteśmy najwolniejszym uczestnikiem ruchu poruszamy się prawym pasem, nie blokujemy środkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Ayu widzianego wczoraj na wisłostradzie :-)

Pozdrowienia dla srebrnego Legasia ze świnia na tylnej klapie zaparkowanego na ul. Niskiej na WY :-)

Pozdrowienia dla srebrnego bloba BBi przy Łazienkach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia , chociaż w sumie to niekoniecznie dla kierowniczki białego Forka (czarna trzoda na lustrach) nr rej. NSZxxUJ ...

Smutne to było spotkanie ...

Ok. 8:30 korek od Ursynowa ul.Sójki do Puławskiej - wpuściłem Panią kierowniczkę, i ani be ani me ani pocałuj mnie w d..ę ...

Żeby chociaż jakoś podniosła rękę czy mrygnęla awaryjkami , juz nawet nie odpozdrowiła (jechałem swoim oświniaczonym OBK-iem) ale choćby podziękowała za wpuszczenie z boku w korek ...

Mina Pani kiedy sie zrównaliśmy mówiła jedno - "sp...j" :(

Ale pazury na czerwono zdążyła umalować, jeszcze buteleczkę w rękach trzymała i poprawki nanosiła :)

 

Ale niech jej tam będzie - znaj serce chama - pozdrawiam koleżanko serdecznie ciesząc gębę od ucha do ucha :) Banan 100% :)

 

Edytka : w uzupełnieniu foteczka :)post-6349-0-70181500-1396432033_thumb.jpg

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mina Pani kiedy sie zrównaliśmy mówiła jedno - "sp...j" Ale pazury na czerwono zdążyła umalować, jeszcze buteleczkę w rękach trzymała i poprawki nanosiła

To niestety plaga w Warszawie... :angry:

Nie tylko w warszawie niestety

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Przekazuje pozdrowienia od mojej szanownej malzonki dla Imprezki stojacej na pewnym osiedlu przy obywatelskiej w Lodzi. I podobno na lusterku widnieje swinka :) pozdrowienia od legasia spod pierwszego bloku ;)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie tylko w warszawie niestety
W sumie masz rację. Bo to zazwyczaj syndrom sztucznie napompowanego poczucia swojej "niezwykłej" wartości. :angry: "Jestem królem  życia, wszystko mi wolno, na wszystko mnie stać i mam wszystkich w d...ie".... 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla widzianej dzisiaj Imprezy (bug-eye), niebieska ze skrzydłem - ul. Olszyny w Krakowie (jadąca w stronę Mogilskiego) ok.14:30 - zakładam że z forum, bo miała świnki na lusterkach  ;) 
I dla widzianego w piątek niebieskiego GT(?) koło Galerii Krakowskiej/Dworca Głównego - ok. 13:30-14:00 (bez świnek)

P.S. W ogóle to ostatnimi czasy się coś namnożyło Subaraków na ulicach  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WueM, goniłem dzisiaj zielone pudełko (identyczne jak twoje) cały napięty z radości, że nareszcie, że dzisiaj, że tym razem cię pozdrowię drogowo! :yahoo: 

Pewien niepokój wzbudziła rej. SK, co nieco ostudziło mój entuzjazm, który całkiem oklapł kiedy w końcu okazało się , że za kierownicą siedzi jakiś nie znany mi osobnik. :(

Mimo to i tak pozdrawiam! :)

 

Popacz pan, takie niby rzadkie auto, a tu bliźniak. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...