Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa Katowice - Warszawa, 8.30 - 12.00.

Pozdrowienia dla kierowców i kierowczyń Subarynek mknących z W-wy mijanych po drodze. Kilka świnek mi mignęło. :)

 

Specjalne pozdrowienia dla kierowniczki nowej bluemica Imprezy WRX STI ze świnką z tyłu i na lusterkach (prawa z kokardką), z którą jechaliśmy spory odcinek przez Wilanów. Było trąbionko i odwzajemnione machanko. Goniłem cię, koleżanko kilka kilometrów . :)

Dla mnie sytuacja szczególna, bo to moje pierwsze spotkanie bliskiego stopnia z nawiązaniem kontaktu z kimś jadącym oświniaczonym Subaru w W-wie. Kilkanaście wcześniejszych wizyt było bezowocnych. :wacko:

 

Konstancin-Jeziorna.

Pozdrówka dla kierownika starszego Legasia Kombi z dużą świnią na klapie zaparkowanego w centrum ok. godz. 14-tej. :)

 

No i Dęblin na koniec. ok. 15.30.

Pozdrowienia dla Imprezy bluemica Rej. WKZ, prawidłowo oświnkowanej, która przemknęła mi przed maską podczas parkowania na poboczu 100m przed wiaduktem. :)

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Katowice - Warszawa, 8.30 - 12.00.

 

 

Specjalne pozdrowienia dla kierowniczki nowej bluemica Imprezy WRX STI ze świnką z tyłu i na lusterkach (prawa z kokardką), z którą jechaliśmy spory odcinek przez Wilanów. Było trąbionko i odwzajemnione machanko. Goniłem cię, koleżanko kilka kilometrów . :)

Dla mnie sytuacja szczególna, bo to moje pierwsze spotkanie bliskiego stopnia z nawiązaniem kontaktu z kimś jadącym oświniaczonym Subaru w W-wie. Kilkanaście wcześniejszych wizyt było bezowocnych. :wacko:

 

 

Odpozdrawiam serdecznie, miły akcent na początek dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z żołnierskiej Warszawa- zielonka dzis popołudniu

Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić czarnego Forka, który co rano w tygodniu o godzinie 7:40-7:50 bulgocze mi na dzień dobry pod przychodnia na Abrahama... :-)

 

 

Wysłano ze srajfona...

Zaległe ppzdrowienia

 

post-11695-1398111354,9425_thumb.jpg

 

 

Wysłano ze srajfona...

post-11695-1398111437,5742_thumb.jpg

 

 

Wysłano ze srajfona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy z granatowego (?) Forka z chromowanymi lusterkami i świnkami na nich, z którym się minęliśmy na trasie Radom - Kielce ok. 17.40. :)

Zauważyłem twoją kiwkę w ostatniej chwili. Zdążyłeś dostrzec moją?

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj (poniedzialek 21.04)

 

pozdrawiam kolezanke w Legacy ze swiniami na klapie (Prymasa)

bordowego GTka na polnocnym

czarnego forka ochota - wawelska

stalowego hawka wislostrada

chyba czarny STI pod mosteczkiem po 22

 

pozdrawia bialy wrx z zoltymi chlapaczami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stalowego hawka wislostrada

Jak kole 22:00 w kierunku tunelu przy stadionie Legii to odpozdrawiamy :)

Mła kombiakiem a Piaskos swoim Hawkiem na zielonych felasiach :) Czyli było nas dwa :) Niestety ślepy pas nas wyhamował skutecznie i poszedłeśśśśśśśś......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...