Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam z czarnego Hawka dwa srebrne Forki drugie, ładnie obydwa oświniaczone - jeden ok 13 na siódemce pod Jędrzejowem (gnający w stronę Krakowa), drugi ok 17 w Radomiu (kierownik patrzył i patrzył, ale tak był skupiony na Hawku, że machania chyba nie widział :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czerwonej Imprezki I kombi która stała wczoraj cały dzień na Przemysłowej w Krakowie (wzdłuż Factory Park) oraz z dzisiaj z godziny 14:30-15 na ulicy Opolskiej, najpierw szybka zmiana pasów pana w Outbacu SBD, potem dogonił mnie czerwony Forek III a na sam koniec minęła mnie Imprezka III niebieska, chyba WRX;), szyby z folią lustrzaną więc nawet nie dostrzegłem kierowcy...chyba na żadnym z tych aut nie było świnek;), Forek był na 100% goły;).

 

Nie często zdaża się taka przypadkowa kumulacja aut z gwiazdami;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja pozdrowie użytkowników wiśniowego Forka 2.0X na numerkach KTT (prosta na Rdzawce, 7:25) oraz osóbki z Forka I FL na numerach KMY (zaparkowany przy Komendzie Policji w Nowym Targu, 10:30) ;-)

 

Posłane morsem, wystukane w rynnę i parapet przy pomocy Z1

Edytowane przez radek_shin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Hawka sti mijanego wczoraj po 22 w tunelu, pozdrowienia dla niebieskiego buga widzianego dzis ok 16.30 na czerniakowskiej  :-) Pozdrowienia rowniez dla subarakow bioracych dzis udzial w Mazowieckich Szutrach :-) 

Edytowane przez moniss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia poranne dla kierowniczki śliwkowej (?) Imprezy na wściekle zielonych / pistacjowych felgach oznaczonej tegoż koloru trzodą :) Podróżowała  dzielnie przez rondko przy ZUS-ie w kierunku Sadyba/Wilanów ok. 07:35. Ja stałem na światłach skręcając w lewo właśnie z Sadyby/Wilanowa w kierunku Dolinki Służewieckiej.

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia poranne dla kierowniczki śliwkowej (?) Imprezy na wściekle zielonych / pistacjowych felgach oznaczonej tegoż koloru trzodą :) Podróżowała  dzielnie przez rondko przy ZUS-ie w kierunku Sadyba/Wilanów ok. 07:35. Ja stałem na światłach skręcając w lewo właśnie z Sadyby/Wilanowa w kierunku Dolinki Służewieckiej.

Odpozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę tu codziennie zaglądał, bo na podhalańskich drogach nie sposób się poruszać nie spotykając użytkowników Subaru :-) Toteż pozdrowienia dla kierowcy czerwonego Forka I przed liftem mijanego w Klikuszowej oraz kierowcy czerwonego Outbacka II generacji z zacnym 3.0 H6 pod maską ;-)

 

Posłane morsem, wystukane w rynnę i parapet przy pomocy Z1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy GT który jechał dziś za mną (niebieskie legacy kombi WSK) na Kasprzaka przepraszam ze się tak wlekłem ale szukałem miejsca żeby zaparkować machanie było. Pięknie bulgocze twój GT :) żona była bardzo zaskoczona takim zachowaniem ludzi z Subaru oczywiście na plus.

I jeszcze pozdrowienia dla kierowcy z trasy s8 za Wyszkowem w stronę W-wy pozdrowił mnie przez radio chwilę pogadalismy.

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale mnie ostatnio kobietki w subaru nie chcą pozdrowić, mimo migania światłami i machania jak opętany. Czy są aż tak mocno skoncentrowane na jeżdzie że nie widzą nic poza swoją maską  :huh:

Eee. Opowiadasz... zapraszam do Warszawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...