Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z dziś dla:

- srebrnego Forka spotkanego na Wybrzeżu Szczecińskim przy Zoo;

- niebieskiego OBK zaatakowanego na Czerniakowskiej/Powsińskiej.

W obu przypadkach były świnki i stosowne machanie łapką  :)

Edytowane przez elmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy Subaru Outbacka (I gen. ??) miniętego na popularnej "krzyżówce" w Skawie.

Kolego... Zabrzmiał pięknie, więc jeśli jesteś na forum od razu dawaj znać ;)

Świnki nie dojrzałem, ale...

Edytowane przez radek_shin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci bez swinek nie pozdrawiaja, poza mna haha. Wlasnie w korku na Czerwonej w lodzi stal obok mnie jegomosc w srebrnym Forku, dobre kilkanascie sekund dzielilo na moze 10 cm, zerkam, patrze, szukam wzroku i nic. I srrzaleczka takze dla kierownika czerwonego forka jadacego w orzeciwnym kierunku, ze swinka na lusterku :)

 

Wysłane z mojej Nokii 3310 przy użyciu snake'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci bez swinek nie pozdrawiaja, poza mna haha. Wlasnie w korku na Czerwonej w lodzi stal obok mnie jegomosc w srebrnym Forku, dobre kilkanascie sekund dzielilo na moze 10 cm, zerkam, patrze, szukam wzroku i nic. I srrzaleczka takze dla kierownika czerwonego forka jadacego w orzeciwnym kierunku, ze swinka na lusterku :)

 

Wysłane z mojej Nokii 3310 przy użyciu snake'a

Jak nie pozdrawiają? Nie miałem Świniaków, a łapka w górę latała;) Teraz są aż trzy Prosiaki i w kwestii reakcji na innych kierowców za kółkiem tych zacnych maszyn nic się nie zmieniło;) A kierowca pozdrawiany przeze mnie uniósł rąsie:) Dlatego też liczę, że tu się odezwie, bo może być z okolic Skawy. A chętnie posłucham jego wydechu jeszcze raz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika bordowego oświniaczonego OBK widzianego po 18 na zamienieckiej :-)

Pozdrowienia również dla kierownika oświniaczonego GTka widzianego na Sanguszki - było machane (zauważyłam w ostatniej chwili) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice 17.40, wyjazd z Praktikera.

 

Pozdrowienia dla srebrnego Forka XT ST*****. Było machane z obu stron. :D

Myślałem, że lecicie na spota, który był 300m od wjazdu na parking Reala.

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego nikt mnie nie pozdrawia? Mam świnki na obu lusterkach, z tyłu i nawet na dachu   A tu nikt nie miga, nie macha, nie zrzuca kwiatów ze śmigłowca...   W sumie dziwić się nie powinienem, bo co widzę Subaraka, to bez świnek  - Kraków chyba jakiś ubogi w świnki

Co Ty wiesz o niepozdrawianiu - widziałeś jakie mam oklejenie i nawet nie rzucą okiem ;)

 

Ja może aż tak bardzo nie mam, ale też bida z pozdrowieniami, mogę sobie machać i nic i faktycznie po Krakowie mało uświnionych jeździ, a jak nie mają i się macha to patrzą jak na głupka.

Ale niektórzy mają szczęście jak na przykład pehjoe którego STI widziałem na KKN, pozdrawiam :)

Czyli w tym momencie został pozdrowiony 2 razy na jednej stronie, ehhhh żeby przynajmniej raz doczekać takiej chwili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozdrawiam kierownika z Krakowa :-) wczoraj przed rondem kocmyrzowskim ok godziny 9:45, stalismy obok siebie na dojezdzie do ronda, niebieska impreza z swinka na tylnej bocznej szybie, bylo machanie odwzajemnione :-)

 

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dlaczego nikt mnie nie pozdrawia? Mam świnki na obu lusterkach, z tyłu i nawet na dachu   A tu nikt nie miga, nie macha, nie zrzuca kwiatów ze śmigłowca...   W sumie dziwić się nie powinienem, bo co widzę Subaraka, to bez świnek  - Kraków chyba jakiś ubogi w świnki

Co Ty wiesz o niepozdrawianiu - widziałeś jakie mam oklejenie i nawet nie rzucą okiem ;)

 

Ja może aż tak bardzo nie mam, ale też bida z pozdrowieniami, mogę sobie machać i nic i faktycznie po Krakowie mało uświnionych jeździ, a jak nie mają i się macha to patrzą jak na głupka.

Ale niektórzy mają szczęście jak na przykład pehjoe którego STI widziałem na KKN, pozdrawiam :)

Czyli w tym momencie został pozdrowiony 2 razy na jednej stronie, ehhhh żeby przynajmniej raz doczekać takiej chwili...

 

 

Wielkie dzieki za pozdrowienia - rowniez odpozdrawiam, moje pytanie - niebieska impreza gt( lub gc)? bo fakt ze przejechalo kilka imprez przez KKN i Pozdrowienia dla niebieskiej gc, czarny i srebny lanos sti, oraz dla kolegi z czarnego WRXa z ktorym mielismy okazje chwile porozmawiac:) Reszta "pozamykana" w aucie lub przejazdem" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...