Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

@czekolada na Plejadach  poznasz wielu i będą Ci machać :)

 

Jeśli około 19:30 wczoraj Forekfan śmigałeś przez rondo Zesłańców w kierunku Bitwy to pozdrawiam i pozdrowienia dla kogoś chyba w blobie STi na blachach WM który śmigał po 20 przez Prymasa w stronę Żoliborza a także dla pięknie bulgoczącej wanny którą ktoś śmigał także Prymasa w te i we wte :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla Forka WX zaparkowanego na tyłach BestMalla sprzed chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi z wolnossącego Bugeye'a kombi, który mniej więcej od ulicy Traugutta do Poniatowskiego w Radomiu siedział mi na zderzaku, po czym mnie wyprzedził :) Świnek brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala - jaki kolor?

Srebrny, z świnią na lusterku kierowcy i nietypową (mniejszą i płytszą) lotką/spoilerem nad tylną szybą, jak dla tego rocznika.

Podkładki chyba z Baj22

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fala - jaki kolor?

Srebrny, z świnią na lusterku kierowcy i nietypową (mniejszą i płytszą) lotką/spoilerem nad tylną szybą, jak dla tego rocznika.

Podkładki chyba z Baj22

A juz myslalem ze forum przylapalo malzonke na nielegalnym szopingu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej imprezy lanosa spotkanego dzisiaj na ul opolskiej / Lublanskiej oraz dla slicznego oswiniaczonego forestera blekitnego rowniez obtrabianego:)))Pozdrowienia z czerwonej hondy ( II wlasciwe w garazu zostalo) :)

Edytowane przez pehjoe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fala - jaki kolor?

Srebrny, z świnią na lusterku kierowcy i nietypową (mniejszą i płytszą) lotką/spoilerem nad tylną szybą, jak dla tego rocznika.

Podkładki chyba z Baj22

A juz myslalem ze forum przylapalo malzonke na nielegalnym szopingu :)

 

hahaha - coś mi się tak wydawało, że jakieś podejrzenia som

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Hawka sti mijanego wczoraj po 22 w tunelu, pozdrowienia dla niebieskiego buga widzianego dzis ok 16.30 na czerniakowskiej  :-) Pozdrowienia rowniez dla subarakow bioracych dzis udzial w Mazowieckich Szutrach :-) 

Pozdrowienia z Czerniakowskiej, felgi dają po oczach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi outbacka, rejestracja GLE....., wyprzedzonego na zjeździe z południowej obwodnicy Warszawy w stronę Pruszkowa tuż przed 18-tą. Jechaliśmy nieoświniaczonym peugeotem 206. Kierownik wyglądał na zdziwionego po pozdrowieniu awaryjnymi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela Outbacka II generacji na numerach RK zaparkowanego ma os. Topolowym w Nowym Targu. Autko uświnione ;-)

 

Posłane alfabetem Morse'a, wystukane w rynnę i parapet przy pomocy Z1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela czarnego forestera XT który stał na awaryjnych

na trasie S8 przy wylocie z Warszawy. Mam nadzieję że nic poważnego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla Kaer'a widzianego 30.04 ok. godziny 12 jak wjeżdżał do Siebie na zakład :) oraz dzisiaj jak jechał ok. 13-14 ul. Krakowską w stronę brzegu z jakąś pasażerką :) prowadziłem bmw więc zrozumiałe, że nie zaczaiłeś o co chodzi z awaryjnymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 13tej widziany skręcający z Niepodległości w Wawelską niebieski WRX kombi z dużą świnką na lusterku, Przejechał tuz przede mną jak stałem jako pieszy na światłach. Piękny! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...