Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowników Outbacka oraz Libero, obok których przyjemność miałem dziś zaparkować :D Warszawa, ul. Przy Agorze.

Parkingowy spot :D

 

Oraz dla kierownika Lancera Evo ze świniakiem na lusterku, którego w ostatniej chwili dostrzegłem naprzeciwko na wjeździe do Warszawy - nie zdążyłem nawet odmachać niestety, ale widziałem, że kierownik się przyglądał w moim kierunku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla właściciela imprezy hatback STI szarej zaparkowanej pod biedronką na ul. Parafialnej we Wrocławiu ok. godziny 19-20 :)

I z przed chwili Pozdrowienia dla kierownika bloba sti blue mica zaparkowanego pod Piotrem i Pawłem we Wrocławiu na ul. Świeradowskiej ślicznotka :) Ktoś się nie bał i pod.... nakładkę nad tylnym kołem od strony pasażera :(

Edytowane przez Krzychu91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kierowniczki bugeye rej. KR z trzoda na lusterku (na wysokości Tomaszowa) :-) Było machane :-) PS: Cieszy oczy widok kolejnych kobiet w Subaruu :-)

Edytowane przez moniss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Lublin - Warszawa:

 

Pozdrowienia dla:

 

Zielony OBK, blachy LC, na klapie śwnia ;)

 

i Srebrny Forek II po lift z trzodą na lusterku

 

Nie pamiętam w jakich miejscowościach się mijaliśmy, godziny między 15.30-16.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam srebna wannę GT combi oświniaczona która mnie pozdrowila juz sam nie widz gdzie czy Majdanie czy w Ręczajach czy też w Krubki-Górki. Nie wiem czy zdążyłem odmachac tak zebys widział. Bo moja krzyknęła w ostatniej chwili patrz Subaru ;-) była to godzina kolo ja wiem 18-20 :-) był dłuższy spacerek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla kierownika z oświniaczonego outback'a w kombi z którym miałem okazję wymienić uprzejmości dziś na Jana III Sobiewskiego w Warszawie około 18:30 :)

Zamyślony. To ja Ci machałem? ;)

 

 

myślę że to byłem ja.... a kolega w STI nie był zamyślony bo ścigał białą "trójkę" B)

 

PS. każdy outback to kombi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrowienia dla kierownika z oświniaczonego outback'a w kombi z którym miałem okazję wymienić uprzejmości dziś na Jana III Sobiewskiego w Warszawie około 18:30 :)

Zamyślony. To ja Ci machałem? ;)

myślę że to byłem ja.... a kolega w STI nie był zamyślony bo ścigał białą "trójkę" B)

 

PS. każdy outback to kombi ;)

Fala to był chyba jednak Action :), który mam nadzieję, że już nie ciągnie łacha za to 'kombi' ;)

 

Fala ale skoro Cię nie zauważyłem to teraz Cię pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się fajnie zaczął dzień, zostałem nareszcie zauważony ok. 7 rano - Warszawa, most Gdański, srebrny forester ze świnkami. Wzajemne piozdrowienia były !

Dodatkowo odpozdrawiam internetowo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...