Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko fala powodziowa może pójść Dunajcem w Sobotę ;-)

 

 

Z reguły Fala przybywał swoim OBK pod Tatry, ale że lubi extreme być może tym razem przybędzie Dunajcem... :P:biglol:

 

oczywiście pozdrawiam!

Edytowane przez adamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mimo wszystko fala powodziowa może pójść Dunajcem w Sobotę ;-)

 

 

Z reguły Fala przybywał swoim OBK pod Tatry, ale że lubi extreme być może tym razem przybędzie Dunajcem... :P:biglol:

 

oczywiście pozdrawiam!

 

Ciężko byłoby mu pod prąd, ale podobno nie ma rzeczy niemożliwych  :P

 

...dzisiaj w okolicach ślimaka w Nowym Targu.

Czy ja czegoś do Ciebie nie pisałem ostatnio? Chciałem, żebyś dał znać, jak tylko gdzieś w rejonie NT się pojawisz :angry: Z chęcią zobaczyłbym na żywo te dalekosiężne reflektory. O ile oczywiście Forek zjeżdża z Norwegii:)

 

Podhale, Spisz, Orawa pełne są właścicieli Subarynek, więc czemu tak rzadko widzę "uświnione" wozidła? W NT kojarzę (tylko z widzenia) Imprezę, Forka Turbo i Obk. A to tylko ułamek poruszających się tu samochodów koncernu FHJ.

Edytowane przez radek_shin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mimo wszystko fala powodziowa może pójść Dunajcem w Sobotę ;-)

 

 

Z reguły Fala przybywał swoim OBK pod Tatry, ale że lubi extreme być może tym razem przybędzie Dunajcem... :P:biglol:

 

oczywiście pozdrawiam!

 

Ja nie pojadę Dunajcem???

Pozdrowienia dla kierownika z oświniaczonego outback'a w kombi z którym miałem okazję wymienić uprzejmości dziś na Jana III Sobiewskiego w Warszawie około 18:30 :)

Zamyślony. To ja Ci machałem? ;)

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj na trasie konstancin - Warszawa

dla kierowniczki oklejonego biało czerwonego GT (rajdówki) oraz dla kierowniczki granatowego forka w macie :-)

Z czerniakowskiej dla piaskowego hawka (chyba bez świń) za późno zauważyłam - ale ładnie bulgocze :-)

Edytowane przez moniss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy ja czegoś do Ciebie nie pisałem ostatnio? Chciałem, żebyś dał znać, jak tylko gdzieś w rejonie NT się pojawisz :angry: Z chęcią zobaczyłbym na żywo te dalekosiężne reflektory. O ile oczywiście Forek zjeżdża z Norwegii:)

Forek siedzi w Norwegii. Tutaj jeżdżę dziadkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę srebrnej Imprezy kombi z którym razem jechaliśmy przez Sobieskiego do Wilanowa :-)

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

I kolejne pozdrowienia, ładny klasyk :-) post-5090-1400275912,7619_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego Bloba STI z łapką Siemanko na lusterku widzianego najpierw po 16, kiedy mknął DK94 od Krakowa w stronę Olkusza, a następnie po 17 w stronę Krakowa :) .
Jechałem inkoguto niesubaru i bez śwink, więc nie machałem, ale zdążyłem uchylić szybę i posłuchać bulgotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka:

1. Wczoraj (piątek) o 19.00 granatowa Impreza skręcająca wm lewo w S8 z Warszawskiej (przedłuzenie Górczewskiej)

2. Dzis DNL na obozowej ( ale mnie wyrwałeś z zamyslenia klaksonem :) )

3. Dzis GTek w czarnym macie z klatką ( zaparkowany na ul.Szarej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...