Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Vilmarka spod stadionu...

Było pisać ;-) miałem nie jechać bo Kubeusz zadzwonił że nie ma sensu ale i tak musiałem

auto po tygodniu na chwilę przewietrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków: pozdrawiam użytkownika srebrnego Forestera II (bez świnek), parkującego zawsze na rogu Dworskiej i Słomianej, koło którego wczoraj bezczelnie zaparkowałem i oglądałem bagażnik dachowy :D  Chociaż chyba tu nie zagląda, ale gdyby jednak, to serdecznie dziękuję za "możliwość" (bez wiedzy właściciela) pooglądania, jak powinien wyglądać prawidłowy zaczep na zintegrowane relingi do naszych Foresterów :)  Co za cholerny patent, nie idzie dostać zwykłych, niedrogich belek na ten typ relingów, a jak są, to w cenie 350-700 zł :omg:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystki forki widziane wczoraj na A4, jadące w stronę Wrocka. Jeden czarny SH, bordowy SH, jakiś ciemny z rowerami na haku, potem jeszcze najnowszy model, też czarny, niestety wszystkie nieoświnione. Pozdrowienia też dla najnowszego Outbacka w Wadowicach chyba i innych widzianych na trasie, których akurat nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Yagoolara, za którego Foką podążałem dzis rano :-)

A odpozdrawiam serdecznie. :)

Pozdrawiam załogę srebrnego outbacka GA kierującą się w stronę W-wy trasą S7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla chyba legasiaka, chyba z kurnikiem, chyba czarny

Wszystko chyba bo zobaczyć świnie na lusterku w Sandomierzu to nie codzienne zjawisko...

I tak mnie jakoś zaskoczyło to co ujżałem że nawet nie wiem czy machłem.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj z około godziny 14.30 dla kierowcy srebrnego GTeka rej. WOT z ramkami Legii, który nijak nie reagował na moje awaryjne, a jak mijał mnie na pasie obok, to usilnie patrzył przed siebie, żeby tylko nie trzeba było pozdrowić... :( Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło,,.

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika zielonego Forka widzianego koło 17:30 w Zalesiu, niestety nie zdążyłem odmachać.

 

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego Forka S-Turbo z żółtymi (chyba) halogenami, który pięknie bulgocząc objechał mnie tuż przed Rondem Ofiar Katynia około 15:20 i skręcił w Radzikowskiego :) .

Pozdrowienia również dla niebieskiego BRZ'a, który jechał kilka aut przede mną na DK94 od Krakowa, po godzinie 17 :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...