Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

KamilP, o 23 styczeń 2013 - 17:09, powiedział: Pozdrawiam kierowce i pasazerke Forestera (WX... bodazje), ktory jechal ul.Krasickiego dzis po poludniu. Kilka naklejek zlotu plejad na tylnej szybie, swinek brak. WIdziałem to auto wielokrotnie... Kierownictwo nie zauważa innych Subaru - nie uśmiecha się i nie macha, co mnie dziwi... Nalepki po poprzednich właścicielach auta?

 

dokladnie, zero reakcji na mrugniecie i pomachanie

 

pozdrawiam kierowce Forestera Turbo, z ktorym lecialem od pl. 3 Krzyzy, przez al. Szucha, Pulawska, do Madalinskiego :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika zielonego Outbacka (nol .....) wersja amerykańska w Olsztynie na ulicy Nowo Tuwima, były wszystkie możliwe uprzejmości :D : uśmiech, kiwka głową, machnięcie ręką, ale świniaka brak. Generalnie miłe zaskoczenie bo od kilku dni macham, mrugam światłami i nic brak reakcji innych kierowników, a tu taka niespodzianka.

sebxyz

We wtorek będę w W-wie więc miejscowi szykujcie się B) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia to nie beda . Subaru Impreza wrx Hawk o numerach. WI 5767G Kosz był rzut kamieniem. Ta butelka powinna wylądować pod wasze koła. To byscie się czegos nauczyli. Albo i też nie...

 

@@blackdogwwl, To na pewno był WRX? Naleśnik na klapie, WRC czarna naklejka z tyłu i świnka na lusterku? Rejestracja się zgadza - to dawny wolny ssak mój i potem Amstaffa23. :drool: Co się stało? Chyba go widziałem niedaleko Twojej stacji wczoraj około 22-ej...

 

A z dzisiaj pozdrowienia dla niebieskiego hawka STI z logo Mysiadła na dużym spojlerze widzianego na -1 w Arkadii. Piękny!

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@blackdogwwl, To na pewno był WRX? Naleśnik na klapie, WRC czarna naklejka z tyłu i świnka na lusterku? Rejestracja się zgadza - to dawny wolny ssak mój i potem Amstaffa23. :drool: Co się stało?

Oj tam, widziałem już raz takiego STIa blue mica (w pewnym serwisie audio), który dziwnym trafem intercoolera nie miał...

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty pozdrowienia dla niebieskiego buga wrx SK5915N spotkanego parę minut temu na wylocie z obwodnicy Bytomia w kierunku Katowic.

Kolega nie wie do czego służy lewy pas, nie wie ze kierunkowskazów się używa, ze na czerwonym świetle się nie przejeżdża?

 

Wysłane z HTC Sensation.

www.dkms.pl zarejestruj się i pomóż.

Edytowane przez jerzyk8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dziś Warszawa:

-około 10 rano może nawet wcześniej niebieska impreza kombi ze świnką na lusterku jechała modlińską w stronę żerania(Kierowca w czarnym polarze za kierownica?) ,my jechaliśmy w druga stronę ;)

-około 19 na wysokości Klifa pozdrowienia dla imprezy z parapetem wlepkami czterech wirników i pięknym bulgotem rej.WF chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...