Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia serdeczne dla kolegi co to na obulgotał na światłach na Pl. Bankowym :D Wybacz później zaskoczyłem, że słyszę jakiś inny bulgot. Wtedy już wypatrywałeś strzałki, a Anula nie zaskoczyła, że to Subarak ;D Bo wlot masz mały ;)

Oraz pozdrówka dla kolegi WRX-a Blob z gratami Sti co to spotkaliśmy się na Bp w Zielonce :) Chyba Ci źle numer podałem :mrgreen::facepalm: i jechaliśmy od samej Radzymińskiej :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z 24.01.2012 dla czarnej Imprezy blob spotkanej w Warszawie na Połczyńskiej koło godziny 11:30. Skręcałem do Tesco a owa impreza przeleciała prosto mrugając awaryjnymi :) z wiadomych powodów nie zauważyłem czy były świnki :P zdążyłem tylko odmrugać długimi.

Edytowane przez kenross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Subaraków widzianych w Wiśle w tym jeden śliczny niebieski GT (SCI ...) widziany w Sobotę. Pozdrowienia również dla czarnego outback`a ze świnkami i z łapką "siemanko" widziany wczoraj na trasie Katowice - Warszawa.

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla Simona sunącego Chałubińskiego i "ździś" dla kierownika czarnego OBK, obok którego parkowałem w Arkadii, a potem jescze spotkałem koło bazarku na Conrada ;) .

Edytowane przez jaskier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam blackdogwwl spotkanego dzisiaj w pracy B)

Super dzięki i miło, że odwiedziles nas w pracy :-) Później santo dostalem, że kolejka była, a ja sobie z Tobą rozmawiałem ;-)Również Cię pozdrawiam oraz Juniora co to nas też odwiedził z kolega ;-) Mordo Ty;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później santo dostalem, że kolejka była

 

miła obsługa i paliwo w dobrej cenie to i kolejka musi być B)

 

Też potwierdzam, że mijesce bardzo miłe i w dodatku "po sąsiedzku", ale niestety 98 nie ma. :(blackdogwwl, może byś sie postarał o Vervę?... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika OBK spotkanego dzis u Zosi ^_^

A odpozdrawiam :)

Ładnie zabulgotało na podjeździe :)

Sorki że nie zatrzymałem sie pogadać, a strasznie korciło - musiałem lepszą połówkę z gfabryki odebrać a już byłem na sporym niedoczasie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...