Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

Pozdrawiam kierownika niebieskiej imprezki oklejonej w barwy subaru z dużą świnią na skrzydle z boku, w Olsztynie koło Urzędu Wojewódzkiego około godziny 12,30. Wiąże się z tym zabawna chistoria, gdyż skręcając na światłach w lewo (dla olsztyniaków z Kościuszki w Piłsudzkiego) pilnowałem co by kierownik pasata we mnie nie wjechał a tu żona opr że co ja tu kolegów z forum nie rozpoznaję, i rzeczywiście subaraka już od tyłu spostrzegłem, ale pozdrawiam.

sebxyz

Ps. Nauka nie idzie w las ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczkę istniej perełki, czyli perłowobiałego Legacy GT. Oświniony wzorowo bolid widzany był w tym tygodniu w lasach Magdalenki i zaparkowany w małej uliczce na Sadybie B) Wygląda jak milion dolców :thumbup::D

 

Skąd wiesz, że to kierowniczka? :) Myślenie życzeniowe, czy czymś podparte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczkę istniej perełki, czyli perłowobiałego Legacy GT. Oświniony wzorowo bolid widzany był w tym tygodniu w lasach Magdalenki i zaparkowany w małej uliczce na Sadybie B)

Wygląda jak milion dolców :thumbup::D

 

 

 

 

 

 

:twisted::mrgreen:

 

 

Jak Ty mnie tam dojrzales w tej malej uliczce na Saskiej Kępie i w tych lasach? :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty mnie tam dojrzales w tej malej uliczce na Saskiej Kępie i w tych lasach? :)))))

 

 

nie na Saskiej Kępie tylko na Sadybie :idea: ... chyba :mrgreen:

 

 

 

Skąd wiesz, że to kierowniczka? :) Myślenie życzeniowe, czy czymś podparte?

 

 

a nie mówiłem, że kierowniczka :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dziś z Warszawy:

-około 16 srebrny forek sh na złotych felgach rejestracja albo WI albo WJ na ul.Zajączka,nie miałeś szany mnie dojrzeć ale ja Ciebie uchwyciłem kątem oka ;) Świnka na klapie była

-około 14 -15 granatowy Forek SG polift z rej WI i poskłądkami jakiejś firmy od hydrografiki,jechałem za Tobą aż do ronda przy pętli Stare Bemowo.Świnka była :)

 

Specjalne pozdrowienia na Pana który tu ich raczej nie przeczyta ale za reakcje należą mu się :) Podjeżdżam do świateł na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich i Wrocławskiej .Stoi na nich na pasie obok forek wypisz wymaluj jak mój,podjeżdzam powoli i macham do kierowcy.Poważny jegomość zerka na mnie ze zdziwieniem następnie na auto ,znowu na mnie i odmachuje ale z wyrazu twarzy wynika,że nadal nie wie czemu mu macham :mrgreen::);)

Reakcje ludzi w Subaru bez świnek (Ci nieuświadomieni) do których ktoś nagle macha na ulicy są rewelacyjne, od radości poprzez zdziwienie a zdażyło mi się także,że kierowca popukał się w głowę :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty mnie tam dojrzales w tej malej uliczce na Saskiej Kępie i w tych lasach? :)))))

 

 

nie na Saskiej Kępie tylko na Sadybie :idea: ... chyba :mrgreen:

 

 

 

 

saska ... saska... :) zle Ci nadali :)

 

To ja się muszę lepiej rozglądać... Bo tak się składa, że mieszkam na Kępie, ale wstyd przyznać... Twojego LGT nie spostrzegłem do tej pory. :-/

Edytowane przez serweryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty mnie tam dojrzales w tej malej uliczce na Saskiej Kępie i w tych lasach? :)))))

 

 

nie na Saskiej Kępie tylko na Sadybie :idea: ... chyba :mrgreen:

 

 

 

 

saska ... saska... :) zle Ci nadali :)

 

To ja się muszę lepiej rozglądać... Bo tak się składa, że mieszkam na Kępie, ale wstyd przyznać... Twojego LGT nie spostrzegłem do tej pory. :-/

 

ja na saskiej czasami bywam... :) nie mieszkam...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam pana z gtka, dwie panie w forkach i panią w gtku spotkane na trasie wrocław-łagiewniki w okolicy 10tej.

świnek nie spostrzegłem, ale i tak niezła kumulacja :)

 

dzięki za miłą pogawędkę w MTSie właścicielowi ładnej granatowej imprezy, a najbardziej pozdrawiam Pana Marka - oby prądu nigdy nie brakowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...