Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia z porannego biegania (godz. ~7.30) dla:

 

- ciemno niebieski Legacy z oklejonym matowa folia dachem i milionem naklejek na klapie (m.in. swinka)

- zielony Outback - brak znakow szczegolnych

 

Obydwa na tymczasowej "Wislostradzie", a konkretnie pod Kopernikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha widze ze Dehnel i KamilP ustalili juz wszystkie rozmiary delikwenta.

 

pozdrowienia z soboty koło 18.30 biały STI (chyba) na blachach WZY przy zachodnim w WWA... dynamika przejazdu nie pozwoliła na kiwki B)

Odpozdrawiam, faktycznie szybko leciałeś a ja tylko chciałem dogonić żeby mrugnąć ;)

 

A ja myslalem ze to ja gonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedne dzisiejsze poranne pozdrowienia - tym razem lecą do Yagoolar'a któren to truchcikiem (inaczej zwnaym "kurzogalopkiem") zmierzał przez wieś w kierunku Lasu Kabackiego dzisiaj ok 9:30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedne dzisiejsze poranne pozdrowienia - tym razem lecą do Yagoolar'a któren to truchcikiem (inaczej zwnaym "kurzogalopkiem") zmierzał przez wieś w kierunku Lasu Kabackiego dzisiaj ok 9:30 :)

 

Ja tylko żonę goniłem. I to była rozgrzewka. Odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie pozdrawiam kretyna z granatowego forka na blachach WPR widzianego na krzyżówce Kasprzaka/Prymasa. Nie wiem czy wiesz, że to można leczyć a nie przedłużać sobie na ulicy.

 

potwierdzam to sie leczy dzis widzialem chyba tego samego na mokotowie niestety nie zanotowalem calego numeru rej ale poczatek sie chyba zgadza ... ja rozumiem ze mozna sie spieszyc sam spiesze sie dosc czesto ale ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegę w niebieskiej imprezie XX7677X (chyba) skręcającego ok. 18.15 w stronę Józefosławia pozdrawiam z czarnego Forka ...

Nie masz świnku z tyłu auta ! Popraw się ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiorcze pozdrowienia dla:

- właściciela Outbacka z rejestracją BI xxxxx, który parkował wczoraj pod szpitalem w Przeworsku, przechodził obok i nie pomachał :( (ale się przyglądał) :) ;

- niebieskiego Forestera automat, który parkował wczoraj po południu koło galerii Plaz(ż)a w Rzeszowie;

- pani w srebrnym XV, która przemknęła koło mnie po południu koło Filharmonii.

 

Przyznam się, że XV widziałem wcześniej tylko pomarańczowe, a w sklepie w Rzeszowie oglądałem czarny. Okropne! A tenże srebrny wygląda już całkiem ładnie, choć osobiście nie podoba mi się moda na te srebrne (szare) w różnych odcieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrówa, dzięki że Ci się chciało zostawić pozdrowienia, przez brud na szybie można po niej pisać jak po papierze, odpozdrawiam ;)

 

a co się miało nie chcieć ;) Żona się w czoło pukała delikatnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...