Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Kierownika niebieskiego eSTIaja (hawka?), z którego wysiadła jakaś miła Pani na przystanku pod Szpitalem Bielańskim ok. 16:30.

Dla jasności: Pani wysiadła z samochodu - nie z Kierownika - i ją oczywiście tez pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla białego GTka, który dziś rano wpuścił mnie ładnie na Sobieskiego przed Dolną :)

Trochę późno ale ważne że w ogóle :) więc odpozdrawiam :)

 

Pozdrówki dla niebieskiej Imprezy turbo classic z kierą z prawej - machanko poniedziałek rano (8:59) przy skręcie z Sobieskiego w łącznik do Siekierek i dla białej Imprezy classic, która mi chwilę później migała awaryjkami w korku na Sobieskiego.

Również odpozdrawiam :) z tej białej Imprezy.

 

I teraz pozdrowienia z mojej strony z dnia 21.01.2013 dla srebnego Forka 2,5 XT z którym to koło godziny 17:40 jechaliśmy razem ulicą Anielewicza w Warszawie. Forek oświniony i mrygane było :)

Edytowane przez kenross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla Forestera rallyeevents między Wilanowem a Konstancinem ok 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, czy mogłem widzieć Ciebie dzisiaj około 15.30 na Domaniewskiej róg Postępu? Masz naklejkę na tylnej prawej szybie pasażera AWD? Jeśli tak to pozdrawiam:)

 

Odpozdrawiam, to ja na 100 % :)

Edytowane przez Hogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie z WAS są szpiegi, ale z nas są całkiem niezłe :P

Niezłe szpiegi to przeszpiegi.

 

BTW ciekawe czy forek ze swinka na lustrze zauważył moją na zadku, którym lekko przed nim zarzuciłem (skrzyżowanie AK z Zarzecze w KRK)? Pozdrowienia jakby co :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz pozdrowienia z mojej strony z dnia 21.01.2013 dla srebnego Forka 2,5 XT z którym to koło godziny 17:40 jechaliśmy razem ulicą Anielewicza w Warszawie. Forek oświniony i mrygane było :)

 

To ja byłem ;) Pozdrawiam :)

 

Pozdrowienia dla pomarańczowego XV widzianego dziś rano na Żytniej.

 

Często go tam widuje,ale kierowca nie reaguje na pozdrowienia ,chociaż ma świnkę na lusterku :(

Edytowane przez tROZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elmo, o 24 styczeń 2013 - 09:40, powiedział: Pozdrowienia dla pomarańczowego XV widzianego dziś rano na Żytniej. Często go tam widuje,ale kierowca nie reaguje na pozdrowienia ,chociaż ma świnkę na lusterku

No jakiś taki smutny się wydawał. Pewnie żałuje, że nie kupił STi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vergette pozdrawiam przed chwila z Olkuskiej :)

Kręcicie mi się pod firmą?! Uprzejmie proszę Subarowców o głośne przegazówki koło biurowca WINKOLEKCJA pod nr 7 :-)

 

Pozdrawiam kierowce i pasazerke Forestera (WX... bodazje), ktory jechal ul.Krasickiego dzis po poludniu. Kilka naklejek zlotu plejad na tylnej szybie, swinek brak.

WIdziałem to auto wielokrotnie... Kierownictwo nie zauważa innych Subaru - nie uśmiecha się i nie macha, co mnie dziwi... Nalepki po poprzednich właścicielach auta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...