Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Zaległe po zdrowienia z :

11-01-2013 dla Niebieskiego Forestera spotkanego o godzinie 9:00 na początku Konstancina (zaczynając od Warszawy :) ). Machane i mrugane było.

12-01-2012 dla Niebieskiego WRXa za którym jechałem kawałek Dolinki Służewieckiej i potem KENem do Surowieckiego. Mrugane i machane było :) A wszystko wydarzyło się koło godziny 19:30

Edytowane przez kenross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

machane bylo i pozdrowienia ta droga sle dla powożacego chyba pisakowym sti . czerniakowska okolice bartyckiej ok 14.00

 

A odpozdrawiam. :) STI to jeszcze nie jest, ale znaczy, że stylizacja w postaci dużego skrzydła działa. ;)

 

a ja widzialem oczami wyobrazni zatem 3 czerwone literki sti. SKrzydlo bylo ??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety AntyPozdrowienia z przed chwili dla sti co to burczalo i przejechalo na czerownym przy tvn rog wiertniczej trabiac przy tym na pieszego ktoren to mial zielone swiatlo. ja wiem ze sniezy dosc i jest fajnie ale ...... nr rej z tego co widzialem poczatek WP..... chyba bez trzody ale wzrok moj mogl nie dostrzec. mam nadzieje ten przejazd byl przez gapiostwo oby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carisma srebrna ze świnia na lusterku na Polnej w Wwie ok. 12h45 - kierowniczka bez reakcji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carisma srebrna ze świnia na lusterku na Polnej w Wwie ok. 12h45 - kierowniczka bez reakcji :(

 

To chyba samochód mojej mamy, którym często ja jeździłem (dlatego świniak). Chwilowo jeździ kuzynka - już została poinformowana co ma robić na widok kierowcy Subaraka, które daje oznaki typu mruganie/machanie/trąbienie :) .

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie pozdrawiam Przemqa, ktorego widzialem 10 min temu na Wislostradzie. Nie wiem, czy mnie widziales - przed wiaduktem kolo Centrum Olimpijskiego jechales lewym pasem, ja bylem na prawym i szykowalem sie do zjazdu na Zoliborz :-)

 

Czekaj - 11 stycznia, czyli piątek. Przyznaję, że nie widziałem :-). Natomiast tradycyjnie odpozdrawiam.

 

PS Od czasu zamieszczenia sesji Twojego samochodu jestem bardziej wyczulony na ten model&kolor.

Edytowane przez Przemeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam "maratończyka" ktory biegł w biegu WOŚP w Środmieściu.Pomachane na Powstancow Warszawy.

Świnka na czapce ;-)

 

Dzięki ! Również z mojej strony pozdrowienia dla Ciebie i towarzyszki. Mam nadzieje, że nie staliście za długo ;)

Powiem Ci,że byłes w czołówce maratonu;-).

No troche sie nastalismy zanim przebiegnie 5000 uczestników ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...