Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla srebrnego GT, z którym wymieniłem uprzejmości świetlne dziś rano na Powsińskiej B)

 

GiejTeka to wybaczę tylko z powodu tego, że moja tylna wycieraczka jest z tyłu (o dziwo) a jechałeś przede mną :biglol:

 

POZDROWIENIA! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia "z wczoraj" dla Yagoolar'a z którym mijaliśmy się w czwartkowy poranek na ul.Geodetów w Józefosławiu.

Machanie łapka było, ale z mojej strony późne i nei wiem czy zauważone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla białej Imprezy "lanos" (sądząc po odgłosie chyba STI) widzianej na końcu KEN (przy Landzie) w Warszawie koło godziny 17:30. Machałem z pobocza bo tam stałem na awaryjnych moją niunią. Zapamiętałem jeszcze jeden znak rozpoznawczy : Naklejka Red Bulla z tyłu na klapie i zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla błękitnej ( kolor takiej jak moja ) Imprezy w sedanie hawkeye z kurnikiem na masce i duużą lotką na tylniej klapie ( śliczna ). widzianą dzisiaj ok. 9.30 przy Tesco w Kozienicach. Niestety numerków nie widziałem, byłem za daleko do identyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego oświnionego Forka spotkanego dziś koło Hotel Parku po 15 w Olsztynie.W końcu trafiłem na kogoś ogarniętego w temacie pozdrowień :yahoo:

To byłem ja i też się cieszę, że w końcu trafiłem na kogoś zorientowanego o co w tym wszystkim chodzi. A tak na marginesie kolega szedł ładnie w dół w kierunku Brzezin. Myślałem że nie zauważyłeś. Jeszcze raz kiwka B)

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłem ja i też się cieszę, że w końcu trafiłem na kogoś zorientowanego o co w tym wszystkim chodzi. A tak na marginesie kolega szedł ładnie w dół w kierunku Brzezin. Myślałem że nie zauważyłeś. Jeszcze raz kiwka B) sebxyz

Machnąłem ale mogłeś nie zauważyć bo dość szybko się minęliśmy ;) Do następnego pozdro B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego oświnionego Forka, który przemierzał wczoraj Puławską w okolicy godziny 9 rano. Pozdrawiam również Hawk w jedynym słysznym kolorze na białych felgach, ze świniami na chlapaczach, którego miałem przyjemność oglądać na wisłostradzie po południu.

 

Jechałem Forkiem ale nie mam świnek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakiś wysyp Subaraków w moim mieście. Kolejne pozdrowienia dla Subaru Impreza WRX kombi blobeye w jedynym słusznym kolorze o nr rej. B..........., który parkował obok mojej "fabryki". Niestety trzody nie zaobserwowałem.

20130105141435.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez DAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego Legacy WW ze świnką na klapie, z którym sobie pomrugaliśmy w korku na Trasie Siekierkowskiej przed 17tą.

Serdecznie odpozdrawiam, jechał za mną jeszcze forek (dosyć długo) ale chyba nie forumowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrowienia dziś dla spotkanego legasia (oświniaczony) na osiedlu Hamburg (Generałów) naprzeciwko Biedronki około 15 brak reakcji :( , oraz dla kierowniczki/kierownika Imprezy klasyk Blue Mika na złotych felach (no 31...c) zacny, który parkował przy Tesco (Pstrowskiego) około 16.30 wszystko działo się w Olsztynie.

Tołek do następnego ;)

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego Legacy WW ze świnką na klapie, z którym sobie pomrugaliśmy w korku na Trasie Siekierkowskiej przed 17tą.

Serdecznie odpozdrawiam, jechał za mną jeszcze forek (dosyć długo) ale chyba nie forumowy.

 

Też widziałem tego Forka, ale zdecydowanie nieforumowy. W każdym razie świnek brak. No i pani nawet nie raczyła spojrzeć.... ;)

 

Pozdrowienia dla widzianego przed około godziną na skrzyżowaniu Batorego/ Waryńskiego czarnego hawka STI i kwadrans póżniej jadącej przez Rondo Jazdy Polskiej niebieskiej imprezy turbo kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...