Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wczoraj dla kolegi z new Forka, widzianego po 17 przy skręcie z Puławskiej w Niepodległości. Coś Kolega zamyślony bardzo, co ja się musiałem natrąbić... ;) Aż się ta X6 przede mną jakaś nerwowa zrobiła...

 

...to fakt zamyślony...a w zasadzie nasłuchiwałem odgłosów dochodzących z serca - bo forek na dotarciu. Odpozdrawiam oczywiście...:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla :

Niedziela 23/12/12

Piaseczno - STI z choinką w bagażniku - kiwka była :)

Galeria Gocław - Bug Kąbi - Kiwka była :D

 

24/12/12

ul.17 Stycznia - Bug WRX, mruganko i zostałem obtrąbiony - chciałem pogadać przez szybke ale w WRX lóóóóóóóóóóóód :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Twoją Justynę zaparkowaną. :) Nie wiedziałem, że aż tak mnie słychać.

aż tak mocno to nie słychać, po prostu już jestem wyczulony na tym punkcie :)

a Justy ma tam swój domek, więc często ją tam można przyuważyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebachon, odpozdrawiam ! miło było poznać ! :) fura zacna ! niestety nie miałem za wiele czasu żeby przyglądnąć się z bliska :(

 

MIło mi było dzisiaj poznać rybexa w Macu przy S8 w stronę Białegostoku. Jeszcze raz pozdrawiam. Po raz kolejny sprawdza się teza, że na Foum jest kupa fajnych ludzi. No i że wiele dróg prowadzi do carfita... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze pozdrowienia dla spotkanego w okolicach ul. Kolejowej K-ce ciemnego /grafitowego?/ legaca ze świnią na tylnej klapie. Wymieniliśmy kilka słów przez CB, niestety nick wyleciał mi z głowy. Kierownik poleciał ogniem w stronę Leclerc`a /chyba atak na hopę przed parkingiem :D /

Pzdr.

DJK

 

Dzięki Pozdrawiam też:) Jest to Grafitowy outback :) Niestety już mało takich hop w okolicy ;) i wesołych oczywiście !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy rodzinnie Legacy "dziadka" na rej WB które omrygało nas na S8 w kierunku Warszawy :hi:

Kawałek Cię podgoniłem :superhero::cry:,ale ponieważ wiozłem rodzinę to musiałem odpuścić :cry:

Tym razem się przyznaję ;DDDDD

Świnkę na klapie zauważyłem, to pomrygałem ;)

Wiedziałem pogoń, a nawet mnie wyprzedziłeś na chwilę, ale musiałem utrzymać swoją autostradową prędkość, bo na mnie połowica czekała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam goorego który jechał przez Piaseczno ok 14:30 25grudniu swoim prawie subaru ; )

 

Pozdrawiamy cala rodzina.

Ty byles tym amerykanskim? Zona juz zamowila takie naklejki :-)

 

Pozdro

Goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...