Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z dzisiaj z Wrocka dla czarnego forestera który mnie skutecznie obudził przed 8 rano trąbiąc :) odmachałem, niewiem czy było widać :)

 

oraz dla granatowego WRX'a (type-ra?) ze świnkami na lusterkach którego widziałem koło Lidla na grabiszyńskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego oświnionego podwójnie Forka XT, z rej. WI i napisem AIRBIKE na klapie, widzianego dzisiaj po 16tej na parkingu przy UM na Poznańskiej.

 

 

To ja byłem :yahoo::hi:

Pozdrawiam

 

No proszę, to ta mega fura z ogłoszenia... ;) No piękny, rzeczywiście. :thumbup:

 

A z dzisiaj - pozdrowienia dla niebieskiego GT-eka WE ze świnką na klapie widzianego na parkingu przy Metrze Pole Mokotowskie róg Batorego i Niepodległości przed 15-tą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dziś z Katowic dla czarnego Leona chyba Cupra ze świniakiem na tylej szybie

pozdrowienia z tamtego tygodnia (czwartek) dla Blue STI w Katowicach, czerwone lub czarne chlapacze, jakiś napis po lewej stronie na klapie bagażnika dość długi element rozpoznawczy, tak zpierd.... że cała ulica się nagle rozstąpiła, a koło mnie przeszedł tak że mi się drzwi otworzyły i dziecko się obudziło mimo iż żona w 6 miesiącu ciąży numery SK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczności dla kierowczyni Forka WPIXXX (w kolorze - chyba - szampańskim :rolleyes: ) razem z którą wczoraj ok. 18-tej zmierzaliśmy na równoległych pasach Puławską w stronę piaseczyńskiej metropolii. Kierowczyni w okularach, o sympatycznym uśmiechu.

Ale świnka TYLKO na przednim lusterku ,., ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownictwa pięknego białego Buga STI na złotych, na blachach SC, ze świnką na tyłku, który mi koło 13:00-13:30 dłuższą chwilę rozkosznie burczał pod biurem na Olkuskiej przy Puławskiej, próbując tym burczeniem pogonić ciężarówkę, która chyba zaspała na światłach, czy coś w tym rodzaju :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie pozdrawiam Przemqa, ktorego widzialem 10 min temu na Wislostradzie. Nie wiem, czy mnie widziales - przed wiaduktem kolo Centrum Olimpijskiego jechales lewym pasem, ja bylem na prawym i szykowalem sie do zjazdu na Zoliborz :-)

Edytowane przez Mikad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...