Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

"Serdeczności również dla kierowcy zielonego obświniaczonego GT na złotych z Jana Pawła wczorajszego poranka. Miła przejażdżka, pozwoliła mi sie obudzi"

 

 

 

Pozdrawiam również.

 

Człowiek odrazu wchodzi do pracy z szerszym uśmiechem jak trochę przegoni Subru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zespotowanych dzisiaj w Tesco forumowiczów: Niumena, Firka, Skwary i Tomira 8) oraz dla mamy Roberto555 która zaparkowała wrx-a obok nas na parkingu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

- Vergette z rodzinka widzianych w GalMoku kolo 14tej (ladne dzinsy ze skrzydłami :mrgreen: )

- niebiestkie STi WW xxxxx z obdrapanym zderzakiem z tylu - gorny parking GalMoku - goory :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam Cysztofa, którego mam nadzieję spotkać w niedziele w Powsinie:) tylko przyjedz prawdziwym autem a nie jakimś klekotem :P

bede... jak Tomy Lee Jones w Sciganym :D:D

 

 

no to jesteśmy umówieni :mrgreen: oby tylko nie padało!

 

 

 

a co Wy w tym Powsinie :?:

 

czyżby jakaś ekipa siatkarska się montowała :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam Cysztofa, którego mam nadzieję spotkać w niedziele w Powsinie:) tylko przyjedz prawdziwym autem a nie jakimś klekotem :P

bede... jak Tomy Lee Jones w Sciganym :D:D

 

 

no to jesteśmy umówieni :mrgreen: oby tylko nie padało!

 

 

 

a co Wy w tym Powsinie :?:

 

czyżby jakaś ekipa siatkarska się montowała :?: :wink:

 

toz gra w Powsinie ma juz wieloletnia tradycje, mimo ze milosc do marki ujawnila sie dopiero w tym sezonie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zespotowanych dzisiaj w Tesco forumowiczów: Niumena, Firka, Skwary i Tomira 8) oraz dla mamy Roberto555 która zaparkowała wrx-a obok nas na parkingu :lol:

To był jakkolwiek zapowiadany spot?

Bo jeśli tak, to gdzie było napisane o nim ? :mrgreen:

Bo wtedy też bym przyjechał, a nie... ;)

Tak to już lekka siara, że własna matka bardziej uczestniczy w realnym życiu forumowym, niż ja :lol:

 

Kilka razy natknąłem się też na Tomira tam, ale nie było sposobu się go doczekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pozdrawiam wg. godzin Subaraki, które tylko słyszałem na Jana Pawła 2 przy Hali Mirowskiej w Warszawie:

- ok. 07.13 niebieskie Hawk SPRT potem ok. 07.27 jakiś Subarak,

- ok. 10.06 Hawk Sti z kolczykami na masce i brał chyba udział w jakiś zawodach bo miał ślady na drzwiach po naklejce z numerem,

- 10.30 ktoś głośniej za plecami mi zamruczał :D:twisted::D Czyżby forumowicz? 8)

- potem ok 12.28, 13.03 19.40 , 20.30 ok 21.00 i 21.05

Oraz serdeczne pozdrowienia dla forumowiczów, którzy kupili ode mnie kwiatki dla Kochanej Mamusi :wink:

Szkoda, że nie było jak porozmawiać. Co do kurtki ;) Bardzo fajna :D Miło było poznać i zapraszam :)

I pozdrowienia dla mojego Szakala, który do mnie dziś dzwonił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

- Vergette z rodzinka widzianych w GalMoku kolo 14tej (ladne dzinsy ze skrzydłami :mrgreen: )

 

Odpozdrawiam serdecznie, nie zarejestrowałam Cię :oops: ... trzeba było się ujawnić 8) (dzisiaj wszystko było ze skrzydłami :P )

 

mojego Szakala

 

Heh, w końcu mam pewność :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pozdrawiam wg. godzin Subaraki, które tylko słyszałem na Jana Pawła 2 przy Hali Mirowskiej w Warszawie:

- ok. 07.13 niebieskie Hawk SPRT potem ok. 07.27 jakiś Subarak,

- ok. 10.06 Hawk Sti z kolczykami na masce i brał chyba udział w jakiś zawodach bo miał ślady na drzwiach po naklejce z numerem,

- 10.30 ktoś głośniej za plecami mi zamruczał :D:twisted::D Czyżby forumowicz? 8)

- potem ok 12.28, 13.03 19.40 , 20.30 ok 21.00 i 21.05

Oraz serdeczne pozdrowienia dla forumowiczów, którzy kupili ode mnie kwiatki dla Kochanej Mamusi :wink:

Szkoda, że nie było jak porozmawiać. Co do kurtki ;) Bardzo fajna :D Miło było poznać i zapraszam :)

I pozdrowienia dla mojego Szakala, który do mnie dziś dzwonił :wink:

 

 

Nieźle potrafisz określić samochody na podstawie dźwięku :mrgreen::mrgreen:

 

Pozdro dla Goorego z którym wspólnie zanabyliśmy prezenty na dzień M.

Pozdro dla MarioFa oraz dla Braci Kapiców spotkanych tak bardziej pod wieczór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pozdrawiam wg. godzin Subaraki, które tylko słyszałem na Jana Pawła 2 przy Hali Mirowskiej w Warszawie:

- ok. 07.13 niebieskie Hawk SPRT potem ok. 07.27 jakiś Subarak,

- ok. 10.06 Hawk Sti z kolczykami na masce i brał chyba udział w jakiś zawodach bo miał ślady na drzwiach po naklejce z numerem,

- 10.30 ktoś głośniej za plecami mi zamruczał :D:twisted::D Czyżby forumowicz? 8)

- potem ok 12.28, 13.03 19.40 , 20.30 ok 21.00 i 21.05

Oraz serdeczne pozdrowienia dla forumowiczów, którzy kupili ode mnie kwiatki dla Kochanej Mamusi :wink:

Szkoda, że nie było jak porozmawiać. Co do kurtki ;) Bardzo fajna :D Miło było poznać i zapraszam :)

I pozdrowienia dla mojego Szakala, który do mnie dziś dzwonił :wink:

 

 

Nieźle potrafisz określić samochody na podstawie dźwięku :mrgreen::mrgreen:

No ba :D

Co fanatyk to fanatyk :twisted: :wink: :D

mojego Szakala

 

Heh, w końcu mam pewność :P:mrgreen:

Oj tam oj tam :wink: Od razu pewność :wink:

Jeszcze nikt Nas nie nakrył :twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

- Vergette z rodzinka widzianych w GalMoku kolo 14tej (ladne dzinsy ze skrzydłami :mrgreen: )

 

Odpozdrawiam serdecznie, nie zarejestrowałam Cię :oops: ... trzeba było się ujawnić 8) (dzisiaj wszystko było ze skrzydłami :P )

 

mojego Szakala

 

Heh, w końcu mam pewność :P:mrgreen:

A co tu się dzieje bez mojej wiedzy? :twisted: Co prawda zderzak jakims cudem zgubiłem, ale ja jeszcze jestem :P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz serdeczne pozdrowienia dla forumowiczów, którzy kupili ode mnie kwiatki dla Kochanej Mamusi :wink:

 

 

Byłem wczoraj i nie mogłem Cię znaleźć :| Widziałem natomiast twój samochód (oświniaczony Nissan ze złożonymi lusterkami). Może mi się uda trafić next time.

 

Pozdrowienia z wczoraj dla:

- oświniaczone srebrne STI (GD ....) ok. 15:00 przy Konwiktorskiej,

- oświniaczone niebieskie STI (EL ....) zaparkowany na Chocimskiej,

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toz gra w Powsinie ma juz wieloletnia tradycje, mimo ze milosc do marki ujawnila sie dopiero w tym sezonie

 

 

to, że siatkówka w Powisnie ma wieloletnią tradycję to oczywiście wiem, bo już nawet nie pamiętam kiedy pierwszy raz tam grałem 8)

Ostatnio co prawda bardzo dawno nie byłem, ale być może subarowe towarzystwo jest dobrym pretekstem coby się trochę poruszać.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...