Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kierownika czerwonej turbo-wanny, PO XXXX, ze świnią na lusterku i na białych felgach widzianego dziś popołudniu w korku na Zakopiańskiej :)

 

Ja również pozdrawiam- widziałem go wczoraj :).

 

Kolejne pozdrowienia dla ekipy z granatowej turbowanny- mijaliśmy się wczoraj przed Zakopcem (kiwka była :))

 

Pozdrawiam również serdecznie forumowicza boulera oraz jego Lubą :). Zamieniliśmy kilka słów na parkingu przed Doliną Chochołowską w sobotę. Miło nam było Was poznać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czerwonej turbo-wanny, PO XXXX, ze świnią na lusterku i na białych felgach widzianego dziś popołudniu w korku na Zakopiańskiej :)

 

Ja również pozdrawiam- widziałem go wczoraj :).

 

Kolejne pozdrowienia dla ekipy z granatowej turbowanny- mijaliśmy się wczoraj przed Zakopcem (kiwka była :))

 

Pozdrawiam również serdecznie forumowicza boulera oraz jego Lubą :). Zamieniliśmy kilka słów na parkingu przed Doliną Chochołowską w sobotę. Miło nam było Was poznać :).

Wygląda na to, że Oskar nowym nabytkiem się przemieszcza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika blue wrx-a obmachanego na JPII dziś rano :mrgreen:

następnie kierownika albo kierowniczkę czarnej imprezki stojącej rano na światłach na racławickiej (ja sobie nawrotkę robiłem) :mrgreen:

nastepnie kierowniczkę albo kierownika blue sti MY03 zaparkowanej na podzmienym pod atrium :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aso odpozdrawiamy :P Znaczy ja z siedzenia pasażera ;d Dzięki za miłą ścigankę :D Szkoda, że tak brutalnie przerwaną :P
Dzięki Aso.

Na szczęście obyło się tym razem bez mandatu. Zwaliłem winę na ciebie' date=' że mnie mocno naciskałeś i nie miałem innego wyjścia. :P . ( 86km było na suszarce)

 

Na piwko ja zapraszam do siebie do "Czarnej Perły" w Giżu.[/quote']

 

W takim razie skorzystam z zaproszenia i w sobotę ok 18 pojawię się ze swoją pilotką :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam również serdecznie forumowicza boulera oraz jego Lubą :). Zamieniliśmy kilka słów na parkingu przed Doliną Chochołowską w sobotę. Miło nam było Was poznać :).

 

 

 

Ta luba to ja :D

Miło było spotkać, pozdrawiamy jeszcze raz i do następnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goory - pozdrawiam ;)

 

 

aż się wylogowałem coby sprawdzić czy to nie zasadzka :-)

 

 

Na nowym forum, ten bajer już nie działa :wink:

 

Ja pozdrawiam kierownika szarego STI albo WRX 06-07, na czarnych felgach i z (chyba) czarnym naleśnikiem, do tego jakaś naklejka na przedniej szybie i blachy NOL (to zdecydowanie najważniejszy tuningowy gadżet :mrgreen:). Dzisiaj, ul. Słowackiego w stronę Pl. Wilsona, godzina...11:47 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam również serdecznie forumowicza boulera oraz jego Lubą :). Zamieniliśmy kilka słów na parkingu przed Doliną Chochołowską w sobotę. Miło nam było Was poznać :).

 

Ta luba to ja :D

Miło było spotkać, pozdrawiamy jeszcze raz i do następnego :wink:

 

Hehe- Hej Monika! Nie wiedziałem, że też jesteś na forum :). Jak tam zdjęcia krokusów? Fajnie wyszły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goory - pozdrawiam ;)

 

 

aż się wylogowałem coby sprawdzić czy to nie zasadzka :-)

 

Oczywiście odpozdrawiam.

Kiedy Cię przegapiłem?

 

pozdro

goory

A to nie Ty mi pod oknem dzisiaj burczałeś na Europejskiej ??? Niebieski sti na czarnym felunku z dyfuzorem z tyłu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goory - pozdrawiam ;)

 

 

aż się wylogowałem coby sprawdzić czy to nie zasadzka :-)

 

Oczywiście odpozdrawiam.

Kiedy Cię przegapiłem?

 

pozdro

goory

A to nie Ty mi pod oknem dzisiaj burczałeś na Europejskiej ??? Niebieski sti na czarnym felunku z dyfuzorem z tyłu :roll:

 

 

mhmmmm :D

 

Czwartek rano pożyczał furę żeby synka do przedszkola na zawady zawieźć i może jakiś objazd zastosował :-)

odpozdrawiam w jego imieniu

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goory - pozdrawiam ;)

 

 

aż się wylogowałem coby sprawdzić czy to nie zasadzka :-)

 

Oczywiście odpozdrawiam.

Kiedy Cię przegapiłem?

 

pozdro

goory

A to nie Ty mi pod oknem dzisiaj burczałeś na Europejskiej ??? Niebieski sti na czarnym felunku z dyfuzorem z tyłu :roll:

 

 

mhmmmm :D

 

Czwartek rano pożyczał furę żeby synka do przedszkola na zawady zawieźć i może jakiś objazd zastosował :-)

odpozdrawiam w jego imieniu

 

pozdro

goory

 

No i wszystko jasne ;)

 

Pozdro dla was obojga zatem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...