Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika i asystentki niebieskiego Legacy kombi diesel KR XXXX z lekką wadą prawego błotnika widzianego dziś ok 15.00 na Grójeckiej w Wawie oraz dla kierownika wycieczki Legacy RJA XXXX o tej samej porze na tej samej ulicy w tym samym mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika ciemnosrebrnego Hawka wolnossaka z uszkodzoną prawą z okołopołudniowego ronda Radosława, zawiadowcy zielonego GT zainstalowanego chyba na stałe pod salonem Harleya na Trasie Toruńskiej i Hogiego, co jest świnia i nie dał znaku czy mu komputer działa należycie :P:mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Hogiego widzianego na al. Niepodlegosci na wysokosci skrzyzowania z Rakowiecka okolo godziny 14.30 i pozdrawiam kierownika czarnego STi Hawk eye ktory stal zaparkowany na Nowowiejskiej okolo 12 8)

Odpozdrawiam, leciałem z rana do pracy... :P:mrgreen:

 

Nie widziałem Ciebie nigdzie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika ciemnosrebrnego Hawka wolnossaka z uszkodzoną prawą z okołopołudniowego ronda Radosława, zawiadowcy zielonego GT zainstalowanego chyba na stałe pod salonem Harleya na Trasie Toruńskiej i Hogiego, co jest świnia i nie dał znaku czy mu komputer działa należycie :P:mrgreen::lol:

 

 

Działa, działa. 8)

Wielkie dzięki, wszystko ok. :mrgreen:

Nie miałem czasu dać halo, jutro jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia od srebrnego SLS-a dla kierownika oświnionego Legacy kombi mijanego wczoraj na Armii Krajowej przed południem ;)

 

Masz SLS :shock: :shock: ?? :twisted:

 

O to samo chciałem zapytać :twisted:.

 

Może to ten? :mrgreen:

 

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosc ... ls,1470606

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...