Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Miśka.Jr widzianego dziś przed południem w Czeladzi na Wiejskiej, a chwilę potem mknącego(bardzo szybko) DK86 na Katowice.

Ty chyba kamrat te prawko szybko stracisz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

mhh.... odpozdrawiam 8) a ja sobie dziś dzień spokojnej jazdy zrobiłem :P

w którym miejscu konkretnie "pędziłem" :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika blue wrx z naleśnikiem, widzianego i obmachanego wielokrotnie :mrgreen: za którym, przed którym i obok jechałem na Broniewskiego, potem Rondo Babka, potem JPII, potem kilka innych uliczek :mrgreen: jizas jakie korki były dziś :roll:

 

To chyba padło na mnie i moje padło :lol: Odpozdrowienia :mrgreen: Musze Ci powiedzieć, że ładny wóz ujeżdżasz... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Miśka.Jr widzianego dziś przed południem w Czeladzi na Wiejskiej, a chwilę potem mknącego(bardzo szybko) DK86 na Katowice.

Ty chyba kamrat te prawko szybko stracisz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

mhh.... odpozdrawiam 8) a ja sobie dziś dzień spokojnej jazdy zrobiłem :P

w którym miejscu konkretnie "pędziłem" :?: :wink:

 

Za zwężką W Sosnowsi, ja zjechałem MAN-em na prawo, Ty pierw środkiem i potem na lewo, i ogień. Tyle Cie widziałem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia oraz podziękowania za przetarcie Giżyckiej ścieżki dla kierownika niebieskiego Legacy NGI XXXX i jednocześnie wyrazy współczucia za mandat (poniekąd też jestem winny więc zapraszam na dobre piwko;)). Akcja toczyła się dziś ok godziny 17 w okolicach Giżycka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika blue wrx z naleśnikiem, widzianego i obmachanego wielokrotnie :mrgreen: za którym, przed którym i obok jechałem na Broniewskiego, potem Rondo Babka, potem JPII, potem kilka innych uliczek :mrgreen: jizas jakie korki były dziś :roll:

 

To chyba padło na mnie i moje padło :lol: Odpozdrowienia :mrgreen: Musze Ci powiedzieć, że ładny wóz ujeżdżasz... :D

 

pozdrawiam i dziękować, twoje też ładne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj. Łomianki. Ulica Pułkowa. Jakieś 15 minut przed ósmą. Niebieski STI 03-05 na białych. Pozdrawiam.

 

:mrgreen:

A która to jest ta Pułkowa? Bo mogłem to być ja, znaczy się żona gdyż ja jechałem przed nią moim nowym dupowozem :P . Tylko że musiałby być na złotych nie białych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dla elias'a, który dzisiaj mijał mnie przy pracy (kiwka była 8))

edit: a ten cytat to byl z Zaki79 - ale jakos mi oryginatora wycielo....

 

 

Odpozdrawiam serdecznie,

z racji pogody i otwartych okien w mojej fabryce prawie codziennie słyszę jak powoli sę rozbulgotuje z górki

jakiś gulgotnik okrutny... i mam wrażenie że to Ty !! (Jak dla mnie zresztą możesz jeździc w kółko, ja mogę słuchać: )

 

pozdrawiam też Miśka startującego (spokojnie) od świateł do świateł na Kościuszki - stalem z boku i widziałem tylko białe piękne.... (auto!!) i Miśka za kółkiem.

pozdrawiam serdecznie

 

i jeszcze bandę szuwarków z soboty na Bocheńskiego : czarny forek, czarny legaś i niebieska impreza DDZ ...

bądzcie pozdrowieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...