Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla blu Lanosa sti WB XX888 dziś na Prymasa w Lampasach w Waw

I co fajna ta Impreza nie?? 8)

 

Amerykancka chiba :)

 

To Szakal :?:

On ma chyba EU, ale z troche zmienionymi swiatlami 8)

 

Ja pozdrawiam kogos od niebieskiego Forka, kto w niedziele kolo 14 (chyba - az tak dokladnej pamieci nie mam :mrgreen:) jechal po wiadukcie nad torami przy Arkadii - w strone Marymontu.

zamieszanie :?: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam kogos od niebieskiego Forka, kto w niedziele kolo 14 (chyba - az tak dokladnej pamieci nie mam :mrgreen:) jechal po wiadukcie nad torami przy Arkadii - w strone Marymontu.

zamieszanie :?: :wink: :mrgreen:

 

Tym razem wyjątkowo raczej nie ja - użyłem GT jako samochodu rodzinnego i pomknąłem do Rzeszowa na długi weekend. Dziecku i tak było wszystko jedno, a dzieki głośniejszemu wydechowi nie słyszałem marudzenia żony że jadę za szybko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po kolei z listy:

 

- Kierownika wrxa ze świnką na lusterku startującego ze świateł na Puławskiej w stronę Piaseczna

 

Dziękuję i również CIę pozdrawiam - w ostatniej chwili zauważyłem kiwkę :)

 

Do miłego! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam the.wolfa mijanego ok 10 na Wale Miedzeszyńskim ,kiwka była 8)

 

 

odpozdrawiam :) zamkneli Ci przejazd w radosci to wałem pomyskasz 8)

 

 

 

pozdro dla Lacetti WRXa na KRA XXXX oswiniaczonego, parkujacego dzisiaj na Natolińskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla blu Lanosa sti WB XX888 dziś na Prymasa w Lampasach w Waw

I co fajna ta Impreza nie?? 8)

 

Amerykancka chiba :)

 

Zgadza się ;) Forumowa. Tylko ja go powieszę za zerwanie już drugi raz trzody z lusterek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla blu Lanosa sti WB XX888 dziś na Prymasa w Lampasach w Waw

I co fajna ta Impreza nie?? 8)

 

Amerykancka chiba :)

 

To Szakal :?:

On ma chyba EU, ale z troche zmienionymi swiatlami 8)

 

Ja pozdrawiam kogos od niebieskiego Forka, kto w niedziele kolo 14 (chyba - az tak dokladnej pamieci nie mam :mrgreen:) jechal po wiadukcie nad torami przy Arkadii - w strone Marymontu.

zamieszanie :?: :wink: :mrgreen:

Jasne że szakal, troche odpoczynku od forum i w zapomnienie poszedłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla załogi (pani i pan) srebrnego lanosa STI, spotkanego wczoraj około 18:20 na Marszałkowskiej - kiwek nie było, bo załoga lanosa jakoś nie sprawiała wrażenia "kiwającej", a poza tym jechałem od strony pasażerki i moja kiwka mogłaby zostać odczytana dwuznacznie. Jestem tak przystojny, że mogłoby się to potem skończyć awanturą w domu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.

 

I drugie Yo! dla kierowcy WRXa hawk-eye na czarnym bucie zaparkowanego pod Tesco na Kabatach. Mój turbodziadek stał kilka miejsc dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał(a):

pozdrawiam the.wolfa mijanego ok 10 na Wale Miedzeszyńskim ,kiwka była

 

 

 

odpozdrawiam zamkneli Ci przejazd w radosci to wałem pomyskasz

 

zgadza się , cgyba najlepsza opcja w tej chwili :idea: ale jak mistrzowie zrobią już to super extra,mega rondo to nie trzeba będzie pod M1 jeździć :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika zielonego, oświniaczonego Forestera, z którym błyskawicznie minęliśmy się wczoraj (3 V) po południu w Bieszczadach w pobliżu Osławicy

To chyba ja byłem.

 

Ja z kolei pozdrawiam kierownika bliźniaczego zielonego forka MY98 spotkanego na Orlenie koło Dukli.

Pozdrawiam też załogę Imprezy z którą minęliśmy się we wtorek wieczorem na drodze Terka-Cisna (ja już niestety musiałem wracać w doliny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I drugie Yo! dla kierowcy WRXa hawk-eye na czarnym bucie zaparkowanego pod Tesco na Kabatach. Mój turbodziadek stał kilka miejsc dalej.

 

Do Tesco na Kabatach, to chyba po promocyjną pasztetową przyjechałeś, bo jedyny kawior jaki tam widzieli, to na Twoich zębach... :P:mrgreen:

 

 

 

Pozdrowienia dla rzeszy subaraków napotkanych dziś na myjni przy Pileckiego po 21.00 :mrgreen:

Tłoczno było. :P

I dla Adamusa oczywiście, który ledwo co, zmieścił się swoim dupowozem na stanowisko... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy legacy kombi ze swinią na klapie stojącego wczoraj rano w korku na trasie siekierkowskiej, kiwka była 8)

oraz dla właściciela Outbacka zaparkowanego na super parkingu przy Rosoła/Mandarynki, oryginalny żółty świniacz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...