Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z majówkowego powrotu z Mazur dla:

 

1. Pięknego czarnego forka z małą lotką z tyłu mijanego na wylocie z Łowicza w kierunku Sochaczewa ok. godz. 19-19.30, który błyszczał po deszczu i w ogóle wyglądał jak milion dolarów 8) .

2. Srebrnej imprezy new age wagon mijanej chwilę potem w Głownie.

3. Imprezy new age z WRX-owym naleśnikiem mijanej jeszcze chwilkę później na samej końcówce autostrady w okolicach Strykowa - widziałem tylko tył auta wystający zza innego - srebrnego z niebieskim pasem, a kierownik subaru właśnie chyba rozmawiał z władzą :wink: .

 

Nie machałem, bo czasu jakoś nie było nawet, żeby zauważyć czy świnie były a co dopiero żeby kontakt wzrokowy z kierowcami złapać. Jechałem z rodzinką incognito sedanem szwedzkiej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy

- białego forestera na warszawskich numerach zaparkowanego pod wejściem do Biebrzańskiego Parku Narodowego

- czarnego forestera na warszawskich numerach zaparkowanego pod Gospodą Bartla w Goniądzu

 

Byłem inkoguto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i oczywiście pozdrawiam Szubaru - na ktorego wozidło zwórciła mi uwagę moja ukochana mówiąc "musisz zmienić samochód strasznie duzo tych subarynek jest na mieście, nie zniosę faktu że przestajesz być oryginalny" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

odpozdrawiam 8)

 

zapytaj czy masz zmienić na golfa II lub III ich jest mało :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika czarnego GT-ka rej. BL (chyba) + świniak, widzianego na JPII p 12 gdzieś

Odpozdrawiam!

 

Przy okazji pozdrowienia dla Hogiego, który właśni w piątek ok. 11:00 jechał w stronę Mysiadła.

Oczywiście mnie nie zauważył. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki/ka imprezy zaparkowanej 03.05. przed zaporą w Rożnowie oraz dla kierownika ciemnego forestera mijanego w drodze do Brzeska - kiwki nie było za szybko się minęliśmy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika czarnego GT-ka rej. BL (chyba) + świniak, widzianego na JPII p 12 gdzieś

Odpozdrawiam!

 

Przy okazji pozdrowienia dla Hogiego, który właśni w piątek ok. 11:00 jechał w stronę Mysiadła.

Oczywiście mnie nie zauważył. ;-)

 

Odpozdrawiam. 8)

 

Wzrok już nie ten. :roll: :P

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki/ka imprezy zaparkowanej 03.05. przed zaporą w Rożnowie oraz dla kierownika ciemnego forestera mijanego w drodze do Brzeska - kiwki nie było za szybko się minęliśmy :-)

 

Zielona imprezka zaparkowana przed zaporą 3.05 to ja - od pozdrawiam, oraz pozdrowienia dla Czarnego którego miałem okazję dziś poznać osobiście w Zakopcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szociu czekałem chwilę aż się pojawisz coby pogadać, ale z racji braku czasu to pomknąłem w dal :-)

I nie dopisałem że Twoja impreza była na numerach SJ skleroza nie boli ;-)

 

Pozdrowienia dla niebieskiej imprezy jadącej ul. Poniatowskiego w Katowicach o 10.40 - byłem służbowym Aveo niebieskim na wysokości Głowackiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla vergette widzianej kolo 11:30 na Sikorskiego :)

 

Odpozdrawiam serdecznie, nie widziałam Cię :roll:

 

Wiesz, dupowozow w postaci granatowych Mondeo jest od zaje......., a moja Kochanka sie "poprawia" w Mysiadle, wiec sie nie dziwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po kolei z listy:

- Kierowniczkę srebrnego wrxa mijanego dzisiaj ok. 17 na światłach w Nowej Woli (powiat piaseczyński :) ) - chyba zaskoczonej pozdrowieniem

- Kierownika wrxa ze świnką na lusterku startującego ze świateł na Puławskiej w stronę Piaseczna

- i jeszcze Drivera legasia kombi dość spieszącego się Puławską w stronę centrum - wyprzedziłeś mnie w okolicach Rzymowskiego (zdarzyło się trochę po 17tej)

Aha - i jeśli można w pozdrowieniach - wyrazy współczucia dla właściciela białego GTka kombi co to go widziałem na Puławskiej w okolicach skrzyżowania z Karczunkowską. GT stało niestety skrzywdzone, z wyrwanym (jak dobrze widziałem) tylnym lewym kołem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego oświniaczonego GTka (WX-cośam) na DK19 w okolicach Janowa Lubelskiego 8)

dzisiaj koło południa

 

Odpozdrowienia :-) czym pomykałeś?

 

Walcem :mrgreen:

...byłem w tej ekipie co przed Janowem robiła remont drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...