Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam srebrnego forka turbo ze swinka na lusterku, ktory jechal za mna dzis ok 1930 na moscie siekierkowskim 8)

 

Jeżeli turbo z świnką na lewym lusterku to zielony kolor - od pozdrawiam :D

hmmm dziwne, myslalem ze az takim daltonem nie jestem :mrgreen:

przedostatni model i blachy WW kilka 6stek w srodku i G na koncu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy bug-eye'a STI, któy dziś około 17:30 najpierw stał zaparkowany na Grójeckiej, a potem jechał Al. Jerozolimskimi w stronę centrum. Albo dla kierowców dwóch bug-eye'ów, jeśli to były dwa różne :).

 

Ja jechałem TRAMWAJEM :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy bug-eye'a STI, któy dziś około 17:30 najpierw stał zaparkowany na Grójeckiej, a potem jechał Al. Jerozolimskimi w stronę centrum. Albo dla kierowców dwóch bug-eye'ów, jeśli to były dwa różne :).

 

Ja jechałem TRAMWAJEM :mrgreen:.

Dwóch Subaraków mu mało to se kupił tramwaj kawior jeden :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jechałem TRAMWAJEM :mrgreen:.

 

Nie wierzę.

 

:mrgreen:

 

Mało tego - staję się powoli fanem transportu publicznego :). Mieszkam teraz - w trakcie wykańczania Łomianek - w tymczasowym mieszkaniu, gdzie prawie pod klatką mam metro. Pracuję w środku centrum, zaraz obok stacji metra. To po cholerę mam stać w korkach na przebudowywanej Puławskiej? Trzymam legaca (STI w Poznaniu) na parkingu podziemnym firmowym pod pracą i jak potrzebuję coś załatwić, samochód jest pod ręką. Jak jadę z domu gdzieś wieczorem, to i tak taksówką. A rano i wieczorem jeżdżę metrem i bardzo mi z tym dobrze. I jeszcze legac bezpieczny, bo pod tymczasowym mieszkaniem nie ma parkingu strzeżonego :twisted:.

 

A dziś akurat musiałem coś załatwić najpierw na Grójeckiej przy Wawelskiej, a wcześniej na Pl. Zawiszy i jak wyobraziłem sobie te korki, to pomyślałem, że znacznie szybciej będzie wsiąść pod Rotundą do tramwaju. I tak też zrobiłem i bardzo się to opłaciło czasowo 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jechałem TRAMWAJEM :mrgreen:.

 

Nie wierzę.

 

:mrgreen:

 

Mało tego - staję się powoli fanem transportu publicznego :). Mieszkam teraz - w trakcie wykańczania Łomianek - w tymczasowym mieszkaniu, gdzie prawie pod klatką mam metro. Pracuję w środku centrum, zaraz obok stacji metra. To po cholerę mam stać w korkach na przebudowywanej Puławskiej? Trzymam legaca (STI w Poznaniu) na parkingu podziemnym firmowym pod pracą i jak potrzebuję coś załatwić, samochód jest pod ręką. Jak jadę z domu gdzieś wieczorem, to i tak taksówką. A rano i wieczorem jeżdżę metrem i bardzo mi z tym dobrze. I jeszcze legac bezpieczny, bo pod tymczasowym mieszkaniem nie ma parkingu strzeżonego :twisted:.

 

A dziś akurat musiałem coś załatwić najpierw na Grójeckiej przy Wawelskiej, a wcześniej na Pl. Zawiszy i jak wyobraziłem sobie te korki, to pomyślałem, że znacznie szybciej będzie wsiąść pod Rotundą do tramwaju. I tak też zrobiłem i bardzo się to opłaciło czasowo 8).

 

Ciesz się tym póki możesz, bo łomiankowskiego transportu publicznego nie polecam...oj, nie! :mrgreen:

 

Za to jeśli pracujesz w śródmieściu to możesz jeździć rano na stacje Młociny - nie jest daleko. Zostawiasz auto na piętrowym Park&Ride, stamtąd do metra, 20 minut i jesteś w Centrum. Sam tak robię (chociaż auta oczywiście nie zostawiam) 8)

 

Tylko żebyś się nam nie przekabacił :twisted: na ekologizm i jeżdżenie rowerem/autobusem/hulajnogą... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się tym póki możesz, bo łomiankowskiego transportu publicznego nie polecam...oj, nie! :mrgreen:

 

Nie przewiduję korzystać - nie jestem ani ekoterrorystą, ani sknerą, tak że mam zamiar jeżdżąc z Łomianek wypuszczać w atmosferę w stronę miejsc lęgowych wiślanych gołębi stosowną dawkę CO2 z mojego właśnie modyfikowanego silnika :twisted:.

 

To po prostu tymczasowe rozwiązanie - mieszkam na Mokotowie i metro jest na tyle wygodne, że z dwojga złego: zostawiać legaca pod chmurką vs. jeździć metrem, trzymając legaca na firmowym, wybieram to drugie 8).

 

Za to jeśli pracujesz w śródmieściu to możesz jeździć rano na stacje Młociny - nie jest daleko. Zostawiasz auto na piętrowym Park&Ride, stamtąd do metra, 20 minut i jesteś w Centrum.

 

Dziękuję, ale nie skorzystam :mrgreen:.

 

To Park&Ride jest strzeżone? Chyba nie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Pana w czarnym WRX MY06 kombi rej. WPU widzianego na Płochocińskiej koło 7.00. Ja dla odmiany jechałem nie tak jak Przemeq tramwajem, a AUTOBUSEM komunikacji miejskiej :wink: . Z racji tego że tramwaje w tamtych rejonach nie jeżdżą (choć wujt przed wyborami zawsze zapowiada że tramwaje będę niedługo jeździć aż do samego Zalewu Zegrzyńskiego :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się tym póki możesz, bo łomiankowskiego transportu publicznego nie polecam...oj, nie! :mrgreen:

 

Nie przewiduję korzystać - nie jestem ani ekoterrorystą, ani sknerą, tak że mam zamiar jeżdżąc z Łomianek wypuszczać w atmosferę w stronę miejsc lęgowych wiślanych gołębi stosowną dawkę CO2 z mojego właśnie modyfikowanego silnika :twisted:.

 

Przy czym jeśli naprawdę Ci na tym zależy - wybierz jednak autobusy linii "Ł". One emitują tyle CO2 i wszelkiego rodzaju syfu, że gołębie podzieliły już pewnie los ptaka Dodo :mrgreen:

Za to jeśli pracujesz w śródmieściu to możesz jeździć rano na stacje Młociny - nie jest daleko. Zostawiasz auto na piętrowym Park&Ride, stamtąd do metra, 20 minut i jesteś w Centrum.

 

Dziękuję, ale nie skorzystam :mrgreen:.

 

To Park&Ride jest strzeżone? Chyba nie :twisted:.

 

Monitorowane i strzeżone. Jest szlaban i ochroniarz.

Ale, całe szczęście, że nie skorzystasz - będzie więcej miejsc do parkowania i więcej miejsca w metrze :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdroweinia dla klasycznego GT sedana niebieskiego widzianego w Gliwicach ok 14 świnka była pomrygałem pomachałem ale zostałem olany:(((

 

Pozdrawiam równierz piękna niebieska wanne Gt z łabęd mieszkamy 2 ulice od siebie a okazji nie było (łabędy)

 

Pozdrawiam również kolege 3 domki dalej co mi robi ssssssyyyykiem i buczeniem konkurencje (srebrny WRX sedan) (łebędy)

 

 

A kilka lat temu miałem jedyne subaru na dzielni a sie porobiło :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forumowicza o nicku na Y, którego niestety nie zapamiętałem :oops: jadącego dziś Puławska w stronę Piaseczna ok. 17

 

Ja jechałem TRAMWAJEM :mrgreen:.

Teraz to już forum trzeba na pewno zamknąć :mrgreen:

 

Może wystarczy nowe podforum, gdzie Przemeq udzieli informacji, ile kosztuje karta miejska i kiedy na danym przystanku podjeżdża niskopodłogowy. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kiedy na danym przystanku podjeżdża niskopodłogowy. :twisted:

 

Przeciez to wiadomo i bez podforum. Taki autobus podjezdza ZAWSZE kiedy jest tam Przemeq :P

 

 

Świat to za mało - Świat się kończy . Forum trzeba zamknąć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam srebrnego forka turbo ze swinka na lusterku, ktory jechal za mna dzis ok 1930 na moscie siekierkowskim 8)

 

Jeżeli turbo z świnką na lewym lusterku to zielony kolor - od pozdrawiam :D

hmmm dziwne, myslalem ze az takim daltonem nie jestem :mrgreen:

przedostatni model i blachy WW kilka 6stek w srodku i G na koncu :?:

 

Dokładnie, tak na usprawiedliwienie był strasznie brudny , ale od dziś już nie jest :D

 

 

 

 

 

 

 

do pierwszego deszczu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam, żadnych rozkładów, niskopodłogowych, nic z tych rzeczy - panuje pełny egalitaryzm, jeżdżę grzecznie, na stojąco, z innymi miłymi ludźmi i się do nich uśmiecham :).

 

I dzięki temu jeszcze bardziej nie mogę doczekać się odebrania STI i pójścia PEEEEEEEEEEEEŁNYM OOOOOOGNIEM :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam, żadnych rozkładów, niskopodłogowych, nic z tych rzeczy - panuje pełny egalitaryzm, jeżdżę grzecznie, na stojąco, z innymi miłymi ludźmi i się do nich uśmiecham :)....

 

I jem korzonki, i kontempluje w samotności. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano 6.40 Nielubia koło Głogowa, srebrne S-turbo - kiwałem ale nic nie było... :evil:

Wczoraj kole 17 w Radwanicach - znowu kiwałem i znowu nic - tym razem ostatni raz ... :evil: Nie pozdrawiam...

 

 

nie poddawaj się :) ja też się nie poddaję i każdemu macham.

 

Pozdrawiam dziś Verta i Herrkama spotkanych w okolicach rajdu. Herrkama w zielonej truciźnie - jeszcze mówiłem do matki "o patrz, Focus RS, zaraz zobaczymy czy ma tablicę F0CUS RS, to będzie herrkam" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...