Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierowce niebieskiego STi DW... jakoś tak chyba, mijanego gdzieś pod Toruniem ok 14.00 (kiwka ręką była) bo świniaki były. Z godzinę wcześniej czarne Legacy z białą świnka ale bez kiwki.

 

Tyle świniaczy jeszcze w życiu nie widziałem. Ręka do tej pory mnie boli od machania, mrugania światłami i kierunkami. Pozdrawiam z czarnego legaca ze świnią wszystkich mijanych 30 kwietnia, o dziwo w okolicy Torunia właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla widzianych wczoraj (30.04.) we Wrocławiu: STi czarnej nr rej. WX...... z naklejką "Elvis żyje", gieteka z naklejką "driftshop.pl" oraz GC8 "22b".

Oraz pozdrowienia dla widzianego dzisiaj (01.05.) w Łodzi na ul. Św. Franciszka z Asyżu WRX-a kombi nr rej. KR.......

Bądźcie pozdrowieni :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreze GC8 "22b" we Wroclawiu widze prawie codziennie na Pl.Powstancow Slaskich na numerach SY. Pozdrowka dla kierownika bo jego samochod codziennie rano mi cisnienie podnosi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam pana w forku, ktory machal mi w piatek po pokudniu chyba ok 17 na Wiertniczej, a ja dosc pozno sie zorientowalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

- kierownika z towarzyszką imprezy kultowego koloru z kurnikiem na blachach KR w drodze na KRK - A4 dziś wieczorem - obmrugnąłem i jakiś czas jechaliśmy boczek w boczek

- czarnego Forka w drodze na Siemce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce srebrnego starszego Legacy kombi ze świnka na lusterku. Machnałem ręką jadąc na motorze w okolicach Brodnicy czy Nowego Miasta Lubawskiego.

 

Tak właśnie myślałem, za szybko migłeś :wink: na odmach. Pozdrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem, za szybko migłeś :wink: na odmach. Pozdrówki.

Spieszyłem się, żeby zdążyć do Lidzbarka za dnia a i tak musiałem od Olsztyna w ciemnościach jechać bo założyłem sobie, że o 21 zaczyna się robić ciemno a zrobiło się o 20 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam (sarkastyczno-sceptycznie) kierowcę tribec'i WI... , który wczoraj około godziny 10:00 w Łodzi przy skrzyżowaniu ulicy Obywatelskiej z al.Jana Pawła popisał się brakiem wobrazni. Rozumiem że tribecca to duże autko, a ego "kolegi" jest tak nadmuchane że nie jest w stanie zmieścić się na trzypasmowej jezdni szerkości 11m. Obserwowałem całą sytuację jadąc z tyłu tribeci bezpardonowego delikwenta i przyznać muszę że wstyd mi że tacy ludzie poruszają się pojazdami marki subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie, pozdrowienia dla:

-kierownika niebieskiej turbowanny (GF) ze świniaczem na lusterku, jakoś koło 14:45 stał w korku na trasie gdańskiej, w Łomiankach

 

To chyba ja z łajfą, zmierzaliśmy, a raczej toczyliśmy się na majówkę w stronę Mazur. Półtorej godizny bezsensownego spalania benzyny.

Przy okazji pozdrawiam czarnego (chyba) STi, daleko w lesie na szutrowych drogach w Jerutkach oraz kierownka Legasia spotkanego dziś w Serocku na moście co żołnierze Jedi z laserami stali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..pozdrawiam (...) kierownka Legasia spotkanego dziś w Serocku na moście co żołnierze Jedi z laserami stali.

 

...że turbodziadka? To znaczy, że odpozdrawiam - tym razem wirtualnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla pana policjanta który to dzisiaj na alei niepodległości zaprosił mnie na pobocze tylko dlatego żeby wypytac się o mojego forka. Jeszcze raz polecam, będzie pan zadowolony... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego estiaja ze świnką na lusterku, który ruszał na Puławskiej spod świateł w kierunku Piaseczna przed 8.00 rano i bardzo przyjemnie obudził nas bulgotem (staliśmy w korku w stronę W-wy). Kiwka była oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika zielonego, oświniaczonego Forestera, z którym błyskawicznie minęliśmy się wczoraj (3 V) po południu w Bieszczadach w pobliżu Osławicy, takoż dla załogi białej Tribeci, majestatycznie sunącej przed-przedwczoraj (1 V) wieczorem po Wetlinie (tu zdążyłem pomachać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...