Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Antypozdro dla kierownika niebieskiego Lanosa STI na blachach KR***** widzianego jakieś 15 minut temu w Bielsku, jechałem za nim kilka km ulicami Andersa, Partyzantów oraz Bystrzańską i chyba tylko raz użył kierunkowskazu zmieniając pas ruchu a skręcając w prawo oczywiście nie sygnalizował :evil: :evil: :evil:

:mrgreen: To pewnie S. Frycz ... na OSach się kierunkowskazów nie używa ... więc pewnie zapomniał :twisted: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla..... kierowców z trasy katowickiej.

 

Czerwona MICRA z zółtą świnką z tyłu.

 

 

okolice 11.30 na odcinku Żabia Wola-Nadarzyn

 

W imieniu koleżanki odpozdrawiam :)

 

Koleżanka już osobiście może podziękować :)

Pozdrawia "oświniona" czerwona micra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnego Opla Omegi

Ja ostatnio w Bielsku widziałem granatową Vectre Combi ze świniami na lusterkach. Odnoszę wrażenie, że coraz więcej przypadkowych ludzi to nakleja.

Jak zobaczysz czarną Vectrę kombi ze świnką na tylnej klapie to bądź pewien, że nie jest ona przypadkowa ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczysz czarną Vectrę kombi ze świnką na tylnej klapie to bądź pewien, że nie jest ona przypadkowa ;):)

Przypuszczam, że kierownik takiego auta wykaże zainteresowanie tym, że przepuścił go na lewoskręcie Subarak :P bo tamten chop z tej Vectry chyba nie miał pojęcia z czym związane są te świnki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Lanosa STI ze swinka na lusterku skrecajacego kolo Novotelu na Armii Krajowej w Krakowie ok 19:10 - stalem przed Toba niebieskim Seatem Toledo :roll: wiec pewnie nie widziales jak machalem :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnego Opla Omegi

Ja ostatnio w Bielsku widziałem granatową Vectre Combi ze świniami na lusterkach. Odnoszę wrażenie, że coraz więcej przypadkowych ludzi to nakleja.

 

Może to i Vectra była! Takie wielkie świnki na całe lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie coraz więcej Subaraków spoza forum też ma świnki...

 

Niektórzy dostają świnki na swoje Subaraki, przyklejają, odmachują, ale na forum nie chcą się zarejestrować. Niby twierdzą, że "przy najbliższej okazji napewno się zarejestruję". Ale potem jest "nie miałem czasu, to coś tam, coś tam. Następnym razem". :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam hurtowo:

w sobote, Wrocław, Muchobór wielki, stary Legac pomarańczowo-czarny z naklejką z V plejad,

w poniedzialek chyba - zielony Forester turbo (chyba) ze świnią, na Marynarskiej około 17.30 - zaklaksonił a ja odmrugnełam,

dziś (środa) blue STI na trasie siekierkowskiej około 17.30 - mrugałam awaryjnymi,

żeby nie było że mam świnie bezprawnie naklejone... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczysz czarną Vectrę kombi ze świnką na tylnej klapie to bądź pewien, że nie jest ona przypadkowa ;):)

Przypuszczam, że kierownik takiego auta wykaże zainteresowanie tym, że przepuścił go na lewoskręcie Subarak :P bo tamten chop z tej Vectry chyba nie miał pojęcia z czym związane są te świnki. ;)

 

Raczej Kierowniczka - ale bardzo świadoma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To Ty nie wiesz, ze kazda swinka to dodatkowych 30KM? :shock:

 

 

 

 

to by tłumaczyło skad w moim "maluchu" takie zrywy:D

a tak bardzie serio...to miejmy nadzieje,ze obswinieni zosali wiedza o co cho..

 

pozdro.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen: :wink:

i 5 Nm :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...