Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla:

- załogi Legacy III skręcającego w sobotę w Łosicach na Białystok, połowica kierownika odpowiedziała uśmiechem na moją kiwkę,

- niebieskiego New age'a widzianego w sobotę po południu w Łosicach

- Białego eSTIaja z którym mijałem się wczoraj wieczorem na obozowej, i światłami zamrugał i uśmiechnął się szczerze ;)

- perłowego eSTIaja widzianego dzisiaj na parkingu pod monopolem przy pasażu Chomiczówka

 

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOŁEK, no ok :) co do tego ze jest jeszcze mało to mam nadzieje ze niebedzie ich za dużo bo w przyszłości chce sobie sprawić jeszcze jedna coupeje ale taka jedyna która będzie w Polsce ;) P1 ;) no bo chyba nikt jeszcze niema takiej?

 

pozdro dla gt kombi niebieski widziany dziś w Sopocie ;) i dla Pani w imprezie 06-07 N/A ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowców WRX i STI/STi, którzy zrobili sobie chyba wczoraj spot w Arkadii - ja akurat odwoziłem kogoś na dworzec, wjechałem na parking pod Arkadią, a tam dwa czarne STI(i), srebrny chyba WRX ze skrzydłem, a na górcze jeszcze niebieskie STi na WI xxxxx. Całe szczęście, że jechałem turboantykiem, bo by mi było wstyd, że takim pospolitym wozem jeżdżę :wink: :mrgreen:.

 

Po tym, co pisałeś kiedyś o zaspawanym dyfrze w Legacu, domyślam się, że wjazd (a raczej wlot) na parking musiał być niekiepski :mrgreen:

No, chyba że poszedłeś po linii najmniejszego oporu i się tam po prostu wtoczyłeś :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapic1 napisał/a:

tylko dla wytrwałych archeologów :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Tlum wyraznie skanduje -

Hogi, Hogi, Hogi :!: :!: :!:

 

 

 

 

:mrgreen: :wink:

Hmmm.

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=871117#871117

 

Ale jednak wziął tego:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=870787#870787

 

:cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, wydawałoby się, że wy tu macie niezły burdel w tym archeo, siostry, ale jakoś jednak bangla ;)

no i jest nowy czarnuch w warszawie. Premiera live w Toruniu w Sobotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, wydawałoby się, że wy tu macie niezły burdel w tym archeo, siostry, ale jakoś jednak bangla ;)

no i jest nowy czarnuch w warszawie. Premiera live w Toruniu w Sobotę ;)

 

A jednak! Się nie chciał przypucować... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Pana Grzegorza Turnaua :grin: , z którym stałem ok 16:25 na światłach na Zwierzynieckiej w Krakowie (jechałem niebieskim Seatem Toledo :roll: )

 

Pozdrowienia dla Pani Małgosi z MelloPlace Kraków :cool: (od Mar-Kan :mrgreen: )

 

Oraz dla DAAB'a :cool: i jego "małżowinki" :lol: - już z nowego Seacika :twisted: - może będziemy w Piątek w Wa-wie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Pawła_P, który przejeżdżał z naprzeciwka na pełnym lansie :wink: z otwartą szybą 20 minut temu Bystrzańską koło Gemini Park, stałem na światłach czekając na lewoskręt :cool:

Hehe, ale żeście mi reklamę zrobili :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

To nie był lans tylko było gorąco :grin: :grin: :grin:

 

Miałem sporo myśli w głowie dlatego sorki chłopaki że nikogo z Was nie zauważyłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym, co pisałeś kiedyś o zaspawanym dyfrze w Legacu, domyślam się, że wjazd (a raczej wlot) na parking musiał być niekiepski :mrgreen:

 

No cóż - próbowałem przekonać swoją drugą połowę, że wystarczy, że ją podwiozę pod dworzec, ale że padał deszcz, postanowiłem wjechać na parking. Choć przez chwilę liczyłem na cud i miejsce na przykład pod Hard Rock Cafe. Ale takie rzeczy to tylko w Erze :twisted:.

 

W każdym razie dźwięki, jakie wydaje legac podczas manewrów parkingowych są iście potępieńcze :twisted:. Ale jakoś się udało go tak zaparkować, jak i stamtąd wyjechać.

 

Dlatego w ogóle legaca ruszam tylko w weekendy i specjalnie planuję trasy tak, abym mógł go zostawić na parkingu strzeżonym o szerokich alejkach :D. W pracy korzystałem do niedawna z parkingu o tak wąskich i ciasnych zakrętach, że dyfer w legacu musiałbym zmieniać co tydzień, gdybym chciał jeździć legacem do pracy. Na szczęście zmieniłem parking i może czasem postraszę również w środku tygodnia w centrum :twisted:.

 

po linii najmniejszego oporu

 

Przynajmniej jeden się trafił, który wie, jak używać tego zwrotu... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi, jeśli szary na białych kołach, to my

sorry zamyśleni, zadumani i troche wkurzeni bo nad zegrze był ogomny korek i nie dojechaliśmy..

odpozdr!

 

Felg nie pamiętam, ale nick z szyby się zgadza :twisted:

Na wkurzonych i zamyślonych rzeczywiście wyglądaliście :wink:

 

W każdym razie pozdrawiam jeszcze raz i gratulacje ślicznej Imprezki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypozdro dla kierownika niebieskiego Lanosa STI na blachach KR***** widzianego jakieś 15 minut temu w Bielsku, jechałem za nim kilka km ulicami Andersa, Partyzantów oraz Bystrzańską i chyba tylko raz użył kierunkowskazu zmieniając pas ruchu a skręcając w prawo oczywiście nie sygnalizował :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...