Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Filipa CZ z prawego fotela OBK na Marynarskiej . Spózniłem kiwkę bo gadałem przez telefon , a kierownik akurat wpuszczał na swój pas jakąś blondynę .

 

Odpozdrawiam serdecznie, choć nie bardzo pamiętam spotkanie (w czwartek wieczorem byłem w tej okolicy więc się zgadza). Skąd wiesz, że ja to ja?

Jechałeś turbodziadkiem z otwartą szybą i się oglądałeś za nami - jechaliśmy w przeciwnych kierunkach . Kierował Maciek z brodą i warkoczem , a ja byłem na fotelu pilota . Swoją facjatę masz na forum , ale poznałem Cię po okularach . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Next time go obadam porzadniej

 

Trzeba się jakoś ustawić to pogadamy coś i chętnie Ci Turbowiśnie pokaże :)

 

[ Dodano: Nie Lip 12, 2009 11:20 pm ]

Siela i Simon, fajnie się zgraliście z postami

 

ja byłem pierwszy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam 2 starsze Legacy kombi mijane dziś (piątek) w Otwocku.

 

-pierwszy bordowy ze świniakiem na lustrze, koło poczty, a później chyba ten sam nawet otrąbiony i obmachany w Śródborowie Narutowicza koło Zamenhofa.

 

-drugi ciemny (nie zauwazyłem koloru) ze świniakiem na lustrze z przyczepką na Kołłątaja za (przed - w zależności z której patrzeć strony) górką...

 

Jako ten pierwszy z wymienionych odpozdrawiam, ale ten Twój Forek mruczy.......:)

 

A dzięki, dzięki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdeczności dla :

 

Forka zielonego KMY , zaparkowanego wczoraj na Bosackiej od storny dworca PKS

 

oraz

 

Primara, którego dziś rano widziałem na Karmelickiej , czyżby małe co nie co z coctailbaru na poranne osłodzenie poniedziałku ? ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primara, którego dziś rano widziałem na Karmelickiej

Golum, dzięki, odpozdrawiam serdecznie. :mrgreen: Załatwiałem sprawy w pobliżu.

... czyżby małe co nie co z coctailbaru na poranne osłodzenie poniedziałku ?

Ciepło, ciepło - kiedy załatwiam w/w sprawy, to bez pączków od Michałka mogę się w firmie nie pokazywać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam się cieszyć? Co mi za różnica?

 

Roznica w kosztach odbudowy GT-ka bylaby znaczaco wieksza po tym jak wypadlbys z tego wiaduktu gora :mrgreen: :wink:

 

A dlaczego ja miałbym wypaść? Nie nadążam za dowcipem... To Astrolog miał problemy na tym zakręcie nie ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, no w końcu mnie ktoś pozdrawia ... i to w dodatku na obczyźnie :mrgreen: Pozdrawiam również, jednak ja Ciebie nie zauważyłem.

Kiwałem za to jakiemuś panu w tribece w mysłowicach, ale on się tylko dziwnie na mnie popatrzył ... :mrgreen:

 

Trza patrzeć Panie co z przeciwka jedzie :mrgreen:

 

W tym samym miejscu przed chwilką pozdrowił mnie gość w białym EVO, mrugnięcie długimi było, odmrugałem, mam nadzięję, że dostrzegł gest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...