Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

To Ty nie wiesz, ze kazda swinka to dodatkowych 30KM? :shock:

to by tłumaczyło skad w moim "maluchu" takie zrywy:D

a tak bardzie serio...to miejmy nadzieje,ze obswinieni zosali wiedza o co cho..

pozdro.

:mrgreen: :wink:

i 5 Nm :wink:

Widze ze 'swiezak' nas odwiedzil i nie bede bardzo krytyczny, ale .... :mrgreen:

mnie uczyli ze najpierw jest pytanie a pozniej odpowiedz, ale ja sie uczylem hebrajskiego z al-dzaziry to moze co innego :mrgreen:

A i pozdrawiam cale cargo i pana w Bem-ce czekajacego na prezia, swini u niego nie widzialem ale chyba dzwonil w tej sprawie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny BUG pozdrawia:

- srebrnego DROPA spotkanego wczoraj wieczorną porą na skrzyżowaniu al. Jerozolimskich/ Łopuszańska- było machanie grabiami

- Forestera zielonego mieszkającego od niedawna na Dzieci Warszawy (gratuluję nowych, ładnych czarnych felg)

- całą masę GT-ków, których ostatnio jakiś wysyp jest (aż łezka się w oku kręci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranne czwartkowe pozdro dla:

 

- kierownika czarnego WRX na Fieldorfa ok 7.30, czyżby Mały 5150?

- kierownika srebrnego hawkeye bez turbo Puławska/Poleczki

- M@rcina :cool: wiesz moze czy to zielone legacy które jechało przede mną jest forumowe?

 

Z tylu ma kwiatki na klapie + 555, zolta podkladke pod tablice od dealera z UK, nie reaguje na zaczepki, moze to mama kogoś z forum, widuje w zasadzie regularnie. Anyone? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam załogę (nie wiem kierownik, kierowniczka, widziałem tylko auto) srebrnego Forda Mondeo na Warszawskich blaszkach ze świnią na lusterku stojącego we wtorek 07.07 ok.10tej na parkingu przed szpitalem MSWiA na Wołoskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Olleo widzianego i pozdrowionego wczoraj na Orzechowej.

Zmieniłeś dzielnicę czy dziecko zapisujesz do szkoły? :cool:

Odpozdrawiam :) Szewca szukalem zdolnego, co mi rozciagnie buty gorskie przed wyjazdem w Bieszczady, a na Orzechowej ponoc jest taki zdolny magik. Calkiem agresywnie ten twoj Hubertus w lusterku wyglada, tylko mu jeszcze wlotu na masce brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koleżanka już osobiście może podziękować :)

 

Ale koleżanko najpierw trzeba przywitać się tu:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101962&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Dzisiaj na kacu, czekając na autoban na Świetokrzyskiej, pod Ministerstwem Finansów oczom moim ukazały się kolejno:

 

Niebieska Imprezka WB....., ze świniaczem na tylnym spojlerze

szara Imprezka z trzodą na lusterku rej. KR....., obie około 10.30

a zaraz później niebieski Forek WX.....ze świnką na lustrze.

 

Pozdrawiam kierowników jaki i same maszyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote, Wrocław, Muchobór wielki, stary Legac pomarańczowo-czarny z naklejką z V plejad,

czy czarny...nie wiem, jakieś kawałki granatowe chyba ma...szczur75 raczej.

 

ja pozdrawiam granatowego legaca kombi ok 2001, skręcającego wczoraj ok 17 z Wału Miedzyszyńskiego pod ZOOooooo, świnia była, nie odmachałem, bo jak zwykle przez telefon gadałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieska Imprezka WB....., ze świniaczem na tylnym spojlerze

 

To ja, to ja! :mrgreen:. Jechałem od Tamki w stronę Marszałkowskiej.

 

Pozdrawiam 8).

 

I pozdrowienia dla załogi niebieskiego GT, którego widziałem wczoraj... yyy... nie pamiętam gdzie :mrgreen:. Ale jechałem z Dw. Centralnego Puławską na Mokotów, to musiało być gdzieś tam. GT jechał od strony Ursynowa/Piaseczna. Myślałem, że to Majkel, ale chyba nie. Godzina około 20:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na kacu, czekając na autoban na Świetokrzyskiej, pod Ministerstwem Finansów oczom moim ukazały się kolejno:

 

Niebieska Imprezka WB....., ze świniaczem na tylnym spojlerze

szara Imprezka z trzodą na lusterku rej. KR....., obie około 10.30

a zaraz później niebieski Forek WX.....ze świnką na lustrze.

 

Pozdrawiam kierowników jaki i same maszyny :)

 

Odpozdrawiam - ten niebieski to ja zaspany jadący do pracy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał R. napisał/a:

Pozdrawiam Olleo widzianego i pozdrowionego wczoraj na Orzechowej.

Zmieniłeś dzielnicę czy dziecko zapisujesz do szkoły?

 

Odpozdrawiam Szewca szukalem zdolnego, co mi rozciagnie buty gorskie przed wyjazdem w Bieszczady, a na Orzechowej ponoc jest taki zdolny magik. Calkiem agresywnie ten twoj Hubertus w lusterku wyglada, tylko mu jeszcze wlotu na masce brakuje

 

wlot to można założyc, ale dusza nie ta... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Gracka i Waszki za mikro spota w GalMoku, Adama. spotkanego w 4T oraz dla Raja za wesołą pogawędkę w salonie AK :)

 

[ Dodano: Czw Lip 09, 2009 5:01 pm ]

I pozdrowienia dla załogi niebieskiego GT, którego widziałem wczoraj... yyy... nie pamiętam gdzie :mrgreen:. Ale jechałem z Dw. Centralnego Puławską na Mokotów, to musiało być gdzieś tam. GT jechał od strony Ursynowa/Piaseczna. Myślałem, że to Majkel, ale chyba nie. Godzina około 20:45.

 

To nie ja. Ja mam taką trochę DOLującą rejestrację - poznałbyś mnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberto555, Niebieski, hamulce brembo, brudne przednie zlote fele z hamulcow, stal na przeciwko Krzywego Domku ;-) na przeciw Imprezy Digital 1 ;-) niewiem jaka to ulica bo nie tutejszy ;-)
A to nie mój...

Za to ten o którym mówisz to akurat oryginalne STi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dzisiejsze dla:

srebnej Subaru Imprezy Sti na Ulicy Kościelnej w Wołominie to już kolejna impreza, którą widziałem na swojej ulicy pierwszy raz( o mało się nie zabiłem biegnąc z pokoju do kuchni) :mrgreen:

Może ktoś z forum????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...