Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak to ja :) Pozdrawiam również, mieszkam tam na górce, gdzie skręcałem :D

...

na Open'erze.

 

Ja mieszkam tuż obok, Rogalińska :roll:

 

Pozdrowienia dla wszystkich Forestersów, Legasi, Outbacków i Imprez, spotkanych wczoraj i dziś w drodze do / na parkingu Opener'owym, i które spotkam jutro i pojutrze (tamże również :D )

 

A także pozdro dla złotego (?) STi hawkeye z numerami SK..., była kiwka w Gdańsku na Podwalu wczoraj ok. 14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chyba zdajesz sobie sprawę ile Forków jeździ po Bielsku :???:

 

Znaki szczególne proszę podać .

Marek, Forek MY05, czerwony, z plastikami szarymi. Rejestrowany w Katowicach. Oświniony. Drugiego takie w Bielsku nigdy nie widziałem. :) Widziałem natomiast takie Legacy jak Twoje ale okazało się, że to nie Ty, jakiś młodziak nim jeździ, brak oznak forumowych. ;)

 

Pozdrawiam załogę granatowej Imprezy kombii w budzie 03-05 ze świniaczami na tablicach KR (tak stwierdziła moja Pani) spotkanej przy ratuszu w Bielsku przed 10.00. Niestety nie zdążyłem nic zrobić, a kierownik patrzył w inną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla..... kierowców z trasy katowickiej.

 

Czerwona MICRA z zółtą świnką z tyłu.

Niebieska Impreza chyba STI z dużym parapetem, złapana kątem oka chyba rejestracja WZ.....

Srebrna Impreza WRX kombi

oraz Czerwony GT-ek kombi

 

okolice 11.30 na odcinku Żabia Wola-Nadarzyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy niebieskiego STI z dobrym wydechem, widzianego dzisiaj w Zabierzowie przed 20.00 :cool:

 

To wygląda na dawne auto lezo, właściciela nie ma na forum.

 

 

Pozdro z Legasia dla Primara stojącego w korku przed Łapczycą 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na auto które kilka lat temu było wystawione za ok 80 Kilo w ogłoszeniach a jak pamiętam miało wtedy symboliczny przebieg.

Wygląda świetnie na tych fotach.

To ten samochód jeszcze żyje :?: Pamiętam jaka była dyskusja na jego temat jedni twierdzili że samochód wygląda tylko dobrze na zdjęciach a inni że jest w idealnym stanie jak było naprawdę kto wie :roll: Sprzedawał się bardzo długo i nie wiadomo czy się sprzedał ja pamiętam go jeszcze z ogłoszenia z magazynu WRC dawno temu potem była cisza i później znowu wypłynął nawet na forum i potem stał,stał i stał.Ciekawe czy ten samochód był w naprawde dobrym stanie z tego co słysząłem przekładka kiery była robiona w polskim ''prodrivie''który nie miał dobrej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela zielona Outbacka WI, który stał na poboczu Wisłostrady wczoraj ok. 22.00 zatrzymany przez policmajsterskiego srebrnego Passata WPR. Mam nadzieję, że antek policmajster nie naliczył dużo punktów.

 

Pozdrawiam czarną WRX/STi(?), który ok. 22.30 zakręcał na pl.Trzech Krzyży wydając przy tym ładny odłgos BLOW-OFF'em.

 

Kolejne pozdrowienia dla czerwonej Imprezy GT kombi, która pomknęła sobie Marszałkowską w kierunku pl. Konstytucji ok. 23.00.

 

Ogólnie Subarek w Warszawie w sobotni wieczorem jeździ MASA subarek. Nausznie :mrgreen: można się o tym przekonać.

 

pozdrawiam

mistee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, wczesne popołudnie, Modlińska a potem most "Grota"... ładny oświniaczony WRX z nickiem na szybie no to my:

 

kiwka :arrow: kierownik nic

 

klakson :arrow: kierownik nic

 

awaryjne po wyprzedzeniu :arrow: kierownik nic :roll:

 

 

 

Rozumiem, że Forester, że stary, że brudny, no ale przecież świnkę na klapie widać :twisted:

Mimo wszystko pozdrawiamy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka - caly komplet

1. dla czarnej zaturbionrj imprezy wyjezdzajacej z Poleczki na Pulawka ok 14.30 w niedzielne popoludnie - pozrowionka wzajemne byly

2. dla czarnego forka ze swinka na zadku na ul Pulawskiej od Piaseczna w dzikiej deszczowej ulewie o 14.20 [niedziela] - pozdrowiona swiatlami byli wzajemne

3. dla ciemnozielonego forka ze swinka [lalo strasznie] na tej samej Pulawskiej od Piaseczna o 14.23 [niedziela] - bez pozdrowionek z powodu ulewy

4. dla niebieskiej zaturbionej imprezy na Pulawskiej od Piaseczna - impreza skrecala w strone OBI na Ursynowie - ok god 18.20 [sobota]

Cala Pulawska w subarakach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - ale zageszczenie mnie wyszlo

5. dla niebieskiej zaturbionej imprezy DL........ [wtorek ok 12.00] przy Zachęcie - na parkingu

Hej !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...