Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

dla blue mica wrx-a na zlotych felach i ze różowym znaczkiem na grillu - na rondzie przy GalMoku ok 17-tej pozdrowionka - machniecie reki bylo obustronne - teraz zaluje zem chociaz nie otworzyl szybki przy choc przez chwile porozmawiac. Do domu zmeczony wracalem a korek na Rzymowskiego byl sluszny [pojechalem objazdem]

Jeszcze raz serdeczne pozdrowienia.

p.S. Moja kotka sie znalazla po dwu tygodniach - wiecie jaka to frajda jak stary kot powraca z "zaswiatow". To tak bo mi fajnie jest. Niby to tylko kotka, mala i wiekowa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to już nie łaska pozdrowić?!? :roll:

 

Oż w mordę! Wybacz :). Spóźnione pozdrowienia dla Oaksa, który przemknął swoim czarnym, lśniącym Forkiem przed moimi oknami :smile:

 

No!

 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl napisał/a:,

Pozdrowienia dla białej oświniaczonej Imprezy combi Gt na ulicy Jagielońskiej koło godziny 16.54 Kolega rozmawiał przez telefon, a ja za szybko leciałem żeby się zatrzymać i zły jechałem

Ciekawe czy koleg widział mknącą zieloną Primere combi

 

hehe widzialem widzialem :) faktycznie szybko przemknales ale swinke z tylu dojrzalem :) jedno male sprostowanie....to nie GT ;)

 

Odpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla brunetki w GT-ku (WN XXXX) z gej-lookami z tylu spotkanej na skrzyzowaniu Pulawskiej i Poleczki. To ja sie tak podejrzliwie sie przygladalem z tej ciemnej Astry... :wink: :mrgreen:

 

Tę samą panią w GT WR BLUE pozdrawiam. Dzisiaj około 12.00 na McDonalds na Wilanowie... Nie przesadzałbym z tymi gej-lookami. Mnie też bardziej się podobają np JDMy, ale samo BLUE było ładne.... :cool:

 

A i jeszcze kolegę w starszym już legacku wiśniowym z rej. WPI XXXXX. 10.00 Na trasie Konstancin - Warszawa. Nieźle dałeś ognia prawym pasem :twisted: Zdaje się, że już kilka razy mijaliśmy w Konstancinie.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz dla Primiego, który w bojowych barwach skręcał z Grunwaldzkiej w Piastowską jakoś tak pod wieczór już było.
O wreszcie ktoś mnie zauważył :o :shock: :mrgreen: Dobrze ,że starłem błoto z auta po Toruniu bo byś mnie rozpoznał :twisted::mrgreen:

Odpozdrawiam oczywiście :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

- kierowcy niebieskiego WRXa-lanosa, z którym gdzieś zaliczyłem kiwkę, ale nie pamiętam gdzie i kiedy, bo mi się dni skleiły :mrgreen:

- kierowcy STI '03-'05 którego napadłem od tyłu w ubiegły piątek, albo czwartek, na Chłodnej - jechaliśmy potem aż do Elekcyjnej

- kierowniczki czarnego lanosa sedana ze świnią - spotkanie miało miejsce dziś około 9:30 na Prostej

 

Oraz dla:

- Sieli - odbiorę telefon, a nawet zadzwonię! :)

- Majkela - sorry za last minute cancellation, ale wiesz - kobiety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla brunetki w GT-ku (WN XXXX) z gej-lookami z tylu spotkanej na skrzyzowaniu Pulawskiej i Poleczki. To ja sie tak podejrzliwie sie przygladalem z tej ciemnej Astry... :wink: :mrgreen:

 

Tę samą panią w GT WR BLUE pozdrawiam. Dzisiaj około 12.00 na McDonalds na Wilanowie... Nie przesadzałbym z tymi gej-lookami. Mnie też bardziej się podobają np JDMy, ale samo BLUE było ładne.... :cool:

 

A i jeszcze kolegę w starszym już legacku wiśniowym z rej. WPI XXXXX. 10.00 Na trasie Konstancin - Warszawa. Nieźle dałeś ognia prawym pasem :twisted: Zdaje się, że już kilka razy mijaliśmy w Konstancinie.... :wink:

 

Tak widzałem Cię już kilka razy.

Odpozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Marka L.A. mijanego dzisiaj dwa razy w tym samym miejscu - w Jaworzu, jednak jakoś nasze spojrzenia się nie zbiegły :mrgreen: W jedną stronę to ja byłem zamyślony i za późno się zorientowałem, a jadąc w drugą stronę machałem i mrugałem jednak bez odzewu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jedną stronę to ja byłem zamyślony i za późno się zorientowałem

... i wtedy Cię zauważyłem, lecz na machanie było już za późno .

jadąc w drugą stronę machałem i mrugałem jednak bez odzewu

... tym razem to ja musiałem być zamyślony . :mrgreen:

 

Odpozdrawiam serdecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Forka 2,5 XT WW ????? ze swinia na klapie i lustrze co ok 19:30 jechal ze mna Rosola

 

Oraz dla Niebieskiego hawkeye STI WE (chyba) co czekal grzecznie na wlasiciela 23:30 przed Tesco na kabatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...