Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam:

- Kierownika niebieskiego Forka ze świniaczem z tyłu, Wisłostrada dzisiaj koło 14:15

- Widzianego 5 minut później, na Czerniakowskiej, niebieskiego WRX-a bug-eye z Morettami. Świnki nie zauważyłem (może była?), widziałem za to naklejkę z Plejad.

- Pozdrowienia też dla kierowcy/kierowczyni :wink: szarej Tribeci - koło 17:15 na Pileckiego

Plus, pozdrowienia dla załogi najbrzydszego GT-ka w Warszawie (gej-looki i jakiaś folia na szybach, niebieski) :mrgreen: , którego widziałem około 17:20 na Puławskiej. Niezłe kałuże były.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forumowicza napotkanego na zrzutowisku w Chrcynnem, oraz zalogi zielonego GTka z motocyklami na przyczepie spotkanej przed Lominakami ( to ze ktos macha z francuskiego zlomu z kratka nie oznacza wbrew pozorom, ze jest wariatem :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowki dla niebieskiego STi (chyba tear drop) na bialych felgach i obnizonym zawiasie widzianego w Ostrodzie na wlocie od Torunia w sobote o 14 :mrgreen: kolega mi mrugal ja odmachalem, ktoz to? pewnie ktos smigajacy na wakacje i teraz nie ma netu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Pawła_P, który przejeżdżał z naprzeciwka na pełnym lansie :wink: z otwartą szybą 20 minut temu Bystrzańską koło Gemini Park, stałem na światłach czekając na lewoskręt :cool:

 

To się ucieszy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oświnionego na lusterku granatowego bugaja kąbi wczoraj miedzy Nowym Dworem Gdańskim a Stegną - koło 15.30 (od turbodziadka - też kąbi).

Machano ku obopólnemu zadowoleniu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowców WRX i STI/STi, którzy zrobili sobie chyba wczoraj spot w Arkadii - ja akurat odwoziłem kogoś na dworzec, wjechałem na parking pod Arkadią, a tam dwa czarne STI(i), srebrny chyba WRX ze skrzydłem, a na górcze jeszcze niebieskie STi na WI xxxxx. Całe szczęście, że jechałem turboantykiem, bo by mi było wstyd, że takim pospolitym wozem jeżdżę :wink: :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...