Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Konsuela, przedstawiła się grzecznie dama

 

A - ta pani nie dość, że forumowiczka, to jeszcze fanka rajdów i osoba ogarniająca subarowe tematy. Przyznawaj się, co jeszcze mówiłeś - jak dałeś plamę, będziemy próbować odkręcać :wink: :mrgreen:.

 

I przy okazji pozdro dla kierowcy oświnionego czarnego WRXa z mojej generacji - wczoraj na Bemowie; była kiwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urko zrzucamy wszystko na garb pośpiechu ,ja do autobusu biegłam ale jak świnie na lusterku zobaczyłam to zawróciłam się przywitać. A co!!! :cool: :mrgreen: Pozdrawiam również.

 

P.S Na litość boską !!!!!! to nie żaden GS to DOM HANDLOWY "Zgoda" duma Izabelina , takie Izabelińskie Złote tarasy :lol::lol::lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A - ta pani nie dość, że forumowiczka, to jeszcze fanka rajdów i osoba ogarniająca subarowe tematy. Przyznawaj się, co jeszcze mówiłeś - jak dałeś plamę, będziemy próbować odkręcać :wink: :mrgreen: .

 

Ja nie chcę pamiętac tych błazeństw, które wyczyniałem :wink:

 

może nie przyznawaj się jeśli jakiś bajer wstawiałeś...tak będzie lepiej ;)

 

Niewiele lepiej, ale lepiej, jak mówili komisarz Ryba z Panem prokuratorem :mrgreen:

 

Urko zrzucamy wszystko na garb pośpiechu ,ja do autobusu biegłam ale jak świnie na lusterku zobaczyłam to zawróciłam się przywitać. A co!!! :cool: :mrgreen: Pozdrawiam również.

 

Jak szłaś w moim kierunku, z racji absolutnego braku pamięci do twarzy, zastanawiałem się, czy jesteś poznaną w pracy Panią aplikantką, czy może też Magdą, która uczyła mnie włoskiego, a może córką cioci Jadwigi z Puńska, której, na marginesie, nie posiadam :wink: Bałem się, że przyjdzie mi rozmawiać z kimś, kto mnie zna, a ja go absolutnie nie kojarzę, z grzeczności zaś będę udawał, że strasznie się cieszę ze spotkania i doskonale pamiętam wszystko co nas łączy (rodzinnie, zawodowo, naukowo, etc ...)

 

A co do Domu Handlowego Zgoda, to zgoda :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na litość boską !!!!!! to nie żaden GS to DOM HANDLOWY "Zgoda" duma Izabelina , takie Izabelińskie Złote tarasy

 

Dobre :mrgreen:

Trzeba tam następnego spota zrobić, może Burger Kinga mają?

:mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Lip 03, 2009 2:40 pm ]

Jak szłaś w moim kierunku, z racji absolutnego braku pamięci do twarzy, zastanawiałem się, czy jesteś poznaną w pracy Panią aplikantką, czy może też Magdą, która uczyła mnie włoskiego, a może córką cioci Jadwigi z Puńska, której, na marginesie, nie posiadam Bałem się, że przyjdzie mi rozmawiać z kimś, kto mnie zna, a ja go absolutnie nie kojarzę, z grzeczności zaś będę udawał, że strasznie się cieszę ze spotkania i doskonale pamiętam wszystko co nas łączy (rodzinnie, zawodowo, naukowo, etc ...)
kadzisz Chłopcze, kadzisz! :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szłaś w moim kierunku, z racji absolutnego braku pamięci do twarzy, zastanawiałem się, czy jesteś poznaną w pracy Panią aplikantką, czy może też Magdą, która uczyła mnie włoskiego, a może córką cioci Jadwigi z Puńska, której, na marginesie, nie posiadam :wink: Bałem się, że przyjdzie mi rozmawiać z kimś, kto mnie zna, a ja go absolutnie nie kojarzę, z grzeczności zaś będę udawał, że strasznie się cieszę ze spotkania i doskonale pamiętam wszystko co nas łączy (rodzinnie, zawodowo, naukowo, etc ...)

 

O - to też dobre :D.

 

A, zapomniałbym: pozdro dla Matiego, który mnie napadł saabiną na Górczewskiej w środę wieczorem. Były kiwki, pogaduchy i w ogóle.

 

PS Skopałem ten motorek - jak widziałeś, wyprzedziłem go na starcie, potem on mnie, ale przed łukiem na wiadukcie musiał odpuścić :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego WRX kombi, który chwilę temu i przez chwilę śledził mnie na Nieborowskiej w Gdańsku. Czy to Kolega Młody?

 

Tak tak to ja :) Pozdrawiam również, mieszkam tam na górce, gdzie skręcałem :D

 

Spóznione pozdrowienia dla kierownika niebieskiej imprezki MY'04 ze swinka na lusterku, chyba wczoraj w okolicach Galerii Bandyckiej. (Dzien mi dzis uciekł, a wlasciwie noc i nie pamietam dokladnie).

 

Kolejne pozdrowienia, dla goscia w niebieskiej koszuli Subaru widzianego wczoraj na koncercie Petera, Bjorna i Johna na Open'erze.

 

Oraz ostatnie dla goscia z ADHD rally teamu :) Widzianego tuz przed koncertem Basement Jaxx, na wspomnianym Open'erze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika białego auta ( wiem wiem jak baba :oops: , ale zauważyłem świniacza na lustrze , trąbie trąbie i w końcu nie zauważyłem nawet marki) którego obtrąbiłem i obmachałem dzisiaj na Wrocławskiej przy Statoil.

I nie był to Subarak.

Przy okazji pozdrawiam kierownika czarnego Bugeye`a WE.... ze świnią na lustrze który gadając przez kórkę minął mnie na Bitwy Warszawskiej ok 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pozdrawiam kierownika czarnego Bugeye`a WE.... ze świnią na lustrze który gadając przez kórkę minął mnie na Bitwy Warszawskiej ok 17

To ja odpozdawiam serdecznie.

troszke bylem spozniony do pracy i dostawalem ciegi od szefa ---> a dalej w linii prostej boxer dostawal ciegi ode mnie (cwiartka baku na 15km) :mad: :smile: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich zespotowanych (Tilki, MaciekSubru, Szubaru, Ogoras, Dnl, Pablo) przy okazji Rage Race-u w Galmoku

 

odpozdrawiam i pozdrawiam tam spotkanych.szkoda,że musiałem tak szybko uciekać :sad:

 

proszę forumowiczów nie pukać sie w czoło widząc moją żonę w outlanderze oswiniaczonym ponieważ zagroziła,że będę musiał zdjąć świnki :!: :idea: :sad:

mówiłem,że Subaraki będą ją pozdrawiać,kiwać i się uśmiechać a tak nie jest :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...