Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla PRMIARA - którego niebieskiego VW CADDY :grin: widziałem dzisiej na Dietla w Krakowie ok 09:30

Może i VW ale na ramkach Subaru Było :mrgreen:

 

BTW Całkiem ładnie wyglądałby ten kolorek na Twoim "Lanosie" :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam 2 starsze Legacy kombi mijane dziś (piątek) w Otwocku.

 

-pierwszy bordowy ze świniakiem na lustrze, koło poczty, a później chyba ten sam nawet otrąbiony i obmachany w Śródborowie Narutowicza koło Zamenhofa.

 

-drugi ciemny (nie zauwazyłem koloru) ze świniakiem na lustrze z przyczepką na Kołłątaja za (przed - w zależności z której patrzeć strony) górką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbujałem Hjundaja Getz do 180 na trasie miedzy Hersonisos a Elefonisi. I jak zawsze mówiłem, czerwony jest najszybszy ! W pewnym momencie żona mówi, patrz patrz ! w lusterka patrz ! ;)

 

a938d59bbca18ef3med.jpg

 

Pozdrawiamy wszystkich lubiących samochody na "S" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam stada imprez i foresterów widzianych dzis w Sopocie i Gdyni, i w Gdańsku też :D

 

Bardziej szczegółowo te które pamiętam:

 

Niebieski Forester rej OOL coś tam na Skwerze Kościuszki. Tu również srebrny WRX my'03-05.

 

W Sopocie w między Grand Hotelem i Sheratonem stał zaparkowany niebieski GT, warszawskie blachy z zapinkami na masce i wolantem OMP.

 

W drodze z Gdyni do Sopotu niebieski STi my'03-05 gdańskie rejestracje (wcześniej widziany przy marinie w Gdyni).

 

Oraz bordowy legacy z kremową skórą w środku, zaparkowany na terenie przystani jachtowej w Gdyni.

 

Oraz dla Primiego, który w bojowych barwach skręcał z Grunwaldzkiej w Piastowską jakoś tak pod wieczór już było.

 

Wszystko widziane incoguto z zielonego Forda Ka i spacerku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam 2 starsze Legacy kombi mijane dziś (piątek) w Otwocku.

 

-pierwszy bordowy ze świniakiem na lustrze, koło poczty, a później chyba ten sam nawet otrąbiony i obmachany w Śródborowie Narutowicza koło Zamenhofa.

 

-drugi ciemny (nie zauwazyłem koloru) ze świniakiem na lustrze z przyczepką na Kołłątaja za (przed - w zależności z której patrzeć strony) górką...

 

Jako ten pierwszy z wymienionych odpozdrawiam, ale ten Twój Forek mruczy.......:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla białej oświniaczonej Imprezy combi Gt na ulicy Jagielońskiej koło godziny 16.54 Kolega rozmawiał przez telefon, a ja za szybko leciałem żeby się zatrzymać i zły jechałem ;)

Ciekawe czy koleg widział mknącą zieloną Primere combi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika nowego czarnego Forestera WE* ze świnką na tylnej szybie, który podrzucił dzisiaj kogoś na Al.Wilanowską 5.

W końcu jakiś "Forester w benzynie", a nie tylko w kółko "Boxer diesel" :mrgreen:

Piękne brzmienie wydechu, aż się zatrzymałem (szedłem piechotą) żeby poczekać aż odjedzie i posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Filipa CZ z prawego fotela OBK na Marynarskiej . Spózniłem kiwkę bo gadałem przez telefon , a kierownik akurat wpuszczał na swój pas jakąś blondynę .

 

Odpozdrawiam serdecznie, choć nie bardzo pamiętam spotkanie (w czwartek wieczorem byłem w tej okolicy więc się zgadza). Skąd wiesz, że ja to ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...